Skocz do zawartości

Przedłużenie abonamentu


Rekomendowane odpowiedzi

Wybierz: opcje > wyszukiwanie kanałow > automatyczne.

Wyszukiwanie trwa trochę więc cierpliwości. Powinno się wyświetlić ile znaleziono programów, tuner automatycznie dodaje te kanały na końcu listy. Jeśli chesz to można wybrać opcję sortowania listy kanalow, szukasz tego co Cię interesuje w dodanych kanałach na końcu listy, zaznaczasz TVS żółtym przyciskiem i przemieszczasz na miejsce które Cię interesuje. (Piszę z pamięci bo nie mam w tej chwili dostępu do tunera, najwyżej ktoś sprostuje i jeszcze jedno, następnym razem pisz już w wątku o tym tunerze a taki jest, bo nas ADMIN pogoni i wylądujemy w koszu a to nieciekawe miejsce :lol2: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

po powrocie z urlopu stwierdzilem ze karta TNK nie funkcjonuje mimo tego ze jest oplacona do konca roku 2010.

ostatnie uprawnienia otrzymalem na grudzien 2009. na jakim kanale otrzymam najszybciej nowe uprawnienia? aha, kanaly bezplatne takze nie funcjonuja:-(

co jest zgrane?

 

za pomoc z gory dziekuje.

 

andic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jestem pozytywnie zaskoczony.24 stycz. skonczylo mi sie doladowanie,26 wyłączyli płatne kanaly.Tego samego dnia zrobiłem przelew w banku a 28 wieczorem mialem płatne kanały aktywne.Czyli max dwa dni wszystko trwalo przelew,zaksegowanie i odblokowanie.Napisalem max 2 dni bo przez te dni nie wlączałem satelity i byc moze miałem już wcześniej aktywne.To lubie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Posiadam aktywny pakiet kanałów płatnych do 17 kwietnia 2010 czy jeśli wpłaciłbym TnK 120 zł za cały rok np. dzisiaj to czy ten okres blisko 2 miesięcy mi przepadnie? Chcę nadmienić że te 2 miesiące to okres, który otrzymałem promocyjnie nabywając samą kartę z ważnym kontem na 3 miesiące. Orientuje się ktoś w tym? dzięki za odpowiedź :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można gdzieś sprawdzić czy kasa doszła już do nich. Bo w środę wysłałem przekazem pocztowym i do dzisiaj brak programów. Jak biorę sprawdzenie doładowania to nadal jest ważność do 23.12.2009 r. Aktywować się nie da bo wyskakują błędne dane, chociaż wszystko wpisałem dobrze. Zdążą do wtorku aktywować czy lepiej jutro dzwonić do nich i się dowiedzieć co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pescar

Można to sprawdzić pośrednio właśnie na tej stronie gdzie sprawdzasz ważność doładowania.

Z Pocztą Polską to jest loteria, taka wpłata może iść nawet 2 tygodnie. Co Cię podkusiło aby wpłaty dokonać przekazem pocztowym (zwłaszcza w sytuacji gdy zależy Ci na czasie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi na poczcie kiedyś szły prawie 4 tygodnie. psychicznie pożegnałem się ze stratą bagatela prawie 500zł. poczty nie polecam lepiej samemu przez internet lub w jakims banku za 2,50 ewentualnie w agencji jakiejś a od poczty lepiej trzymać się z dala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...