Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.10.2021 o 11:21, Luke Golos napisał:

Witam, posiadam dekoder 4K jako główny + 3x evobox lite. Przynajmniej na dwóch, tj. głównym + 1 dodatkowym zauważyłem wyskakiwanie informacji "Tego kanału nie ma w twoim abonamenice" z kodem błędu E030-0. Komunikat wyskakuje, a w tle kanał TV normalnie nadaje z dźwiękiem. Zauważyłem też, że problem ten występuje głównie na kanałach: Paramount Channel oraz Polsat Comedy Central, choć może to tylko przypadek.  Pozostałe 2 dekodery są w sypialni, więc uruchamiane są tylko na krótki czas i póki co nie zauważyłem podobnej sytuacji. Podmieniłem dekodery miejscami i będę obserwował sytuację.

Spotkał się ktoś z podobnym problemem?

 

zdjęcie

Witaj, jaki pakiet posiadasz?

W dniu 23.10.2021 o 14:13, rotalplus napisał:

Czy macie na swoich dekoderach też problem z EPG Polsat Sport? Nic się nie zaczytuje od miesiąca

Dotyczy to tylko jednego kanału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji odbiornika Evobox  lite tnie się na Polsat box go. 

10 godzin temu, Dziki kaczor napisał:

Po aktualizacji odbiornika Evobox  lite tnie się na Polsat box go. 

Oglądać się nie da.To po co niby ta nowa taka aktualizacja do Polsat box go 😠.Jakieś propozycje i sugestie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Specjalista Polsat Box napisał:

Proszę o przywrócenie ustawień fabrycznych. W tym celu należy wybrać Ustawienia -> Ustawienia sprzętowe -> Ustawienia domyślne. Jeżeli utworzona jest lista ulubionych, zostanie usunięta.

😃Dzień dobry Specjalisto Polsat Box. W Evobox przy ustawieniach domyślnych nie usunie się lista ulubionych😃, oczywiście można ją sobie usunąć np. ręcznie i za to szacun dla twórcy tej opcji w tym sofcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakakolwiek szansa, żeby przy podłączaniu dysku twardego do dekodera spalić konwerter? Już dwa razy spalił mi się, raz podłączając dekoder do TV przez SCART, drugi przy podłączaniu laptopa do tv, przez Splitter HDMI, pod który był podłączony dekoder. Nie chcę tego ponownie, a chciałem nagrać kilka rzeczy. Dysk jest po refabrykacji, jakiś Verbatim 1TB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powitać. 

 

Zamieniłem mój stary dekoder z możliwością nagrywania na nowy polsatbox 4k, który rzekomo miał te same możliwości i więcej. 

 

Od początku nie działało ani nagrywanie, przewijanie, pauza itd. Można tylko oglądać i tyle. Dekoder jest podłączony do satki i internetu (nie plus).

 

Napisałem do icok gdzie mnie uświadomiono, że opcje te zostaną włączone w momencie wejścia w życie nowej umowy (wczoraj). I nic. Dalej bez zmian. Icok kazał wrócić do ustawień fabrycznych i zainstalować wszystko jeszcze raz. Tak też uczyniłem. Nadal bez zmian. Icok już chyba śpi i nie odpisuje.

 

Czy ktoś wie co może być nie tak?

Dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez ben02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie. 

 

Mam taki problem - otóż u mnie w domu są dwa dekodery HD5500s, i jeden HD3000. U mnie w pokoju, gdzie mam telewizor, jest jeden dekoder HD5500s. I niestety dzisiaj zauważyłem problemy:

 

Otóż około godziny 11:00 całkowicie zawiesił mi się wyświetlacz LED na jednej godzinie. Po dłuższym czasie spróbowałem wyłączyć zasilanie, i włączyć na nowo. I co się zaczęło dziać? Pojawiły się kreski, które w ogóle nie znikają - jedna kreska, druga, trzecia, czwarta, i po kolei znikają. Po kolejnym restarcie przez kilka minut pokazał się wyświetlacz prawidłowej godziny, ale potem zniknął, i pojawiły się znowu kreski. Teraz od ponad 10 minut mam te kreski. Po włączeniu telewizora w ogóle nie pokazuje mi sygnału na HDMI1, pomimo tego, że nic nie ruszałem... wczoraj jeszcze było wszystko w porządku. 

 

Co to może być? Jak myślicie? Dekoder do wymiany? 

 

PS. Wszystko działa, była aktualizacja po prostu. Post można usunąć. 

Edytowane przez Gierek
dekoder się naprawił - aktualizacja była
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mógł cokolwiek zmienić w oprogramowaniu dekoderów PB, to bym wprowadził opcję, którą miały dekodery CP przed wejściem HD, czyli możliwość usuwania zbędnych kanałów z poza oficjalnej listy. Dla mnie to była przydatna funkcja, ponieważ przykładowo zrobiłem skanowanie, aby wyszukać nowy polski kanał FTA, ale nie chciałem mieć innych z tego transpondera, więc je usunąłem. Chciałem skorzystać z przerwy w kodowaniu kanału, którego nie było w CP, więc go wyszukałem, a następnie usunąłem, gdy ponownie został zakodowany. Ktoś mógłby napisać, że taka funkcja jest niepotrzebna, bo zawsze można sobie ułożyć listę ulubionych, z czym oczywiście mógłbym się zgodzić, ale nie chcę się w to bawić.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dekoderem evobox hd. Nie odtwarza mi catchup na wszystkich kanałach (np na polsat2 odtwarza, ale na polsat seriale już nie)

https://www.dropbox.com/s/pkd5pma4wxpq41f/02.mkv?dl=0

 

VOD nie działa, cokolwiek włączę - biały ekran
https://www.dropbox.com/s/0ooifdmywicldmt/01.mkv?dl=0

 

Net 600 Mbps, podłączony dekoder po wiif daje około 50-60 Mbps.

 

W poprzedniej umowie miałem dekoder evobox pvr, teraz mam ten złom. Po 15 min masz ochotę wyrzucić to na śmietnik.

 

I teraz pytanie końcowe: Co mogę w tej sytuacji zrobić? nie chcę wymiany, bo on działał tak od nowości, chcę normalny dekoder aby móc korzystać ze wszystkich usług polsatu.

Tyle i aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Przed aktualizacją na moim dekoderze na kanałach Polsat Sport Premium od 3 do 6 były plansze. Po aktualizacji mam informację, że nie mam do nich uprawnień (dziwne do 1 i 2 mam a dla pozostałych nie mam. W czoraj wg EPG na  niektórych były mecze Eredivisie. Nie wiem czy ktoś ma tak jak ja. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...