Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sprawa oprogramowania w Evobox Lite? Wydawało mi się, że kilka miesięcy temu Lite zostały zaktualizowane do softu znanego z "wyższych" Evoboxow. Kurier przywiózł mi dziś 3 nowe dekodery w tym dwa Lite do multiroom i zostałem negatywnie zaskoczony zastanym w dekoderach oprogramowaniem, gdyż okazało się, że siedzi w nich stary soft z serii odbiorników HD. Oczywiście próbowałem ręczna aktualizację, ale dostaję informację, że urządzenie posiada najnowszą wersję oprogramowania. Jak to wygląda u innych użytkowników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2021 o 01:07, JoY RidE napisał:

Muszę powiedzieć, że w tym całym SYFIE - CYFROWEGO SZAJSU, bo inaczej tego nie można w tej chwili nazwać. Trafił się konsultant, który nie twierdził, że nie jestem właścicielem usługi i po kolei przeszedł ze mną drogę krzyżową, aby coś zaczęło działać. Więc co, działa. Jak długo? Zobaczymy. Lecz wkurza mnie komunikat, że dekoder się połączył z siecią i rozłączył i połączył. No kurła mało mnie to interesuje. Niech jeszcze wyskakuje komunikat kiedy Solorz poszedł szczać lub sr#ć. Gorzej będzie jak go jelitówka chwyci wtedy wypalą mi się powidoki w oledzie. Delikatnie mówiąc jestem zażenowany działaniem tych dekoderów.  A myślałem nad 3 dekoderem do garażu i dobrze, że tego nie uczyniłem. 

Jak rozwiązała się ta sytuacja bo ja mam podobny problem ostatnio wymieniłem dekodery na PB4K i Evobox Lite. PB4K działa prawidłowo a evobox lite -„Multiroom - dekoder zablokowany” Usługa multiroom jest aktywna. Dekoder musi działać w tej samej sieci lokalnej co główny dekoder. W sieci lokalnej nie znaleziono dekodera głównego sprawdź połączenie lub konfigurację sieci”. Dzwoniłem na pomoc techniczna - nie potrafią pomoc. Byłem w punkcie obsługi klienta PB wymienili mi dekoder rownież nic to nie pomogło. Jak oni moga takie go…. sprzedawać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2021 o 23:35, Maciek90 napisał:

Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sprawa oprogramowania w Evobox Lite? Wydawało mi się, że kilka miesięcy temu Lite zostały zaktualizowane do softu znanego z "wyższych" Evoboxow. Kurier przywiózł mi dziś 3 nowe dekodery w tym dwa Lite do multiroom i zostałem negatywnie zaskoczony zastanym w dekoderach oprogramowaniem, gdyż okazało się, że siedzi w nich stary soft z serii odbiorników HD. Oczywiście próbowałem ręczna aktualizację, ale dostaję informację, że urządzenie posiada najnowszą wersję oprogramowania. Jak to wygląda u innych użytkowników?

 

Spróbuj dzisiaj ponowne wyszukać aktualizacje oprogramowania: Ustawienia => Ustawienia sprzętowe => Aktualizacja oprogramowania.

W dniu 2.10.2021 o 22:42, fris napisał:

Jak rozwiązała się ta sytuacja bo ja mam podobny problem ostatnio wymieniłem dekodery na PB4K i Evobox Lite. PB4K działa prawidłowo a evobox lite -„Multiroom - dekoder zablokowany” Usługa multiroom jest aktywna. Dekoder musi działać w tej samej sieci lokalnej co główny dekoder. W sieci lokalnej nie znaleziono dekodera głównego sprawdź połączenie lub konfigurację sieci”. Dzwoniłem na pomoc techniczna - nie potrafią pomoc. Byłem w punkcie obsługi klienta PB wymienili mi dekoder rownież nic to nie pomogło. Jak oni moga takie go…. sprzedawać!!!

 

Spróbuj dzisiaj ponowne wyszukać aktualizacje oprogramowania dla Evobox Lite: Ustawienia => Ustawienia sprzętowe => Aktualizacja oprogramowania.

Aktualna wersja oprogramowania to 2.0.11 lub 3.1.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam PBGO. Wydaje mi się, że jest to takie samo oprogramowanie jakie miałem w Evobox PVR, którego kilka dni temu wymieniłem na 4K. Wersja 2.0.11. Zapewne PBGO dostępne jest w wersji 3.1.2. Pytanie do support458 kiedy dostępna będzie wersja 3.1.2?

Edytowane przez Maciek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na pierwsze Twoje pytanie brzmi TAK. Co do drugiego to odpowiem na swoim przykładzie. Kończyła mi się umowa i chciałem ją przedłużyć biorąc odbiornik 4K. W salonie za pakiet M + PSP + eleven + 2x multiroom Pan policzył mi 5 zł. czynszu za 4K. Na infolinii za te same pakiety nie było w ogóle tematu czynszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2021 o 20:44, Maciek90 napisał:

Nie mam PBGO. Wydaje mi się, że jest to takie samo oprogramowanie jakie miałem w Evobox PVR, którego kilka dni temu wymieniłem na 4K. Wersja 2.0.11. Zapewne PBGO dostępne jest w wersji 3.1.2. Pytanie do support458 kiedy dostępna będzie wersja 3.1.2?

 

Aktualizacja do najnowszej wersji Graphyne z Polsat Box GO jest realizowana etapami. Partiami dekoderów Evobox Lite i Evobox HD.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym użytkownikiem forum. Witam wszystkich. Mam pytanie pewnie w złym dziale ale wybaczcie nowicjuszowi, posiadam dekoder evobox hd dostałem aktualizację i zniknęło mi hbo go nie wiem czy zlikwidowali tą usługę czy to wina oprogramowania i jeszcze jedno wchodząc w menu polsat box i wybierając np. opcję najlepsze  seriale wyskakuję mi komunikat "wystąpił problem w komunikacji z usługą autoryzacji spróbuj ponownie" o co w tym chodzi przed aktualizacją wszystko było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

miał ktoś taki problem na TV smaunga (Tizen 5.5) polegający na tym, że nie można zmieniać jakości obrazu podczas oglądania kanałów TV? Mam ustawione na najniższą i nie da się przełączyć na inną. Eleven 4k co chwilę się buforuje. Na innych platformach nie mam problemu z odtwarzaniem treści 4K?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nikt nie wie . Ja na swoich 3ch evo LITE też nie mam aktualizacji - nie ma na to reguły kto dostaje pierwszy , gdy evo lite dostawały GRAPHYNE u mnie każdy dostał w innym czasie :D 

Poza tym PBGO w dekoderach wykastrowany jest z kanałów LIVE , w aplikacji na smart tv masz to traktowane jako " inną" usługę :)

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...