Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W najbliższych dniach moja  świeżo emerytowana seniorka planuje  podpisać umowę z polsat box i teraz pytanie jaki dekoder ma brać: polsat box 4K lite czy EVOBOX LITE? Dodam że nie zależy jej na 4K byle poprawnie działał . Do tej pory miał nc+ telewizja na kartę z dekoderem WIFIBOX+ SAGEMCOM DSIW74 z którym były wieczne problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam 2 pytania będę wdzięczny za pomoc i udzielenie konkretnej odpowiedzi . Z góry dziękuję

1. Czy istnieje jeszcze możliwość dostania podczas podpisywania umowy Moduł CAM CI+

2. Który z obecnych dekoderów polecacie, z kórym jest najmniej problemów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam posiadam oba dekodery główny evobox hd i 2 multiroom evobix lite. Posiadam czasze 80cm z konwerterem inverto monoblock quad gdyż chce odbierać też kanały z astry. To każdego dekodera idzie osobny kabel. I mam pytanie bo prędkość przełączania się na poszczególne kanały jest zdecydowanie za długi. Czy też tak macie? Jak można sobie z tym poradzić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie jak to jest z tym dźwiękiem wielokanałowym? Bo mam u siebie w pokoju starszy amplituner do którego mam podłączony dekoder Evobox Lite przez HDMI. Ampli przesyła obraz dalej na TV. Mam głośniki 5.1 i słysze na nich dźwięk ale jak się domyślam jest to tylko funkcja amplitunera który sztucznie podaje dzwięk na wszystkie głośniki. Mam w ustawieniach dekodera wybrany dźwięk przestrzenny ale amplituner zgłasza że dekoder przesyła sygnał 2.0 w formacie PCM. Chodzi o to że aktualny kanał (polsat, tv4 czy tam tvp np.) nadaje dzwięk tylko 2.0? Próbowałem wybrać inne ścieżki dzwiękowe w ustawieniach dekodera, np na polsacie jest polski i nieznany (który też był polski...) ale oba są 2.0, na tvp były aż trzy scieżki do wyboru ale też wszystkie 2.0. Czy tylko niektóre audycje są nadawane w 5.1 i trzeba ich jakoś szukać (ja po prostu na nie nie natrafiłem)? W takim razie po co opcja "Przestrzenny" w ustawieniach dzwięku w dekoderze? Mogę ustawić na stereo a amplituner i tak zrobi mi z tego sztuczne 5.1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cześć. Posiadam dekoder hd6000 oraz pakiet darmowy hd z możliwością elastycznego włączania mini hd. Ostatnio dekoder zaczął strasznie długo przełączać kanały. Na jaki dekoder będę mógł go wymienić ? Kiedyś miałem hd5500 i chciałem wymienić na evoboxa jednak system nie pozwolił dlatego wziąłem hd6000. Czy nadal możliwa jest tylko wymiana dekodera hdXXXX na hdXXXX czy być może już ich nie wydają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a mianowicie czy dekoder 4K w wersji lite współpracuje ze złączem do HD w wersji DVI-I z HDCP czy koniecznie musi być tylko i wyłącznie. Zastanawiam się czy byłaby opcja przemycenia 4K do mojego telewizora LCD Philips 37PF7320 a więc telewizora z multiroomem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chyba nie wziąłeś pod uwagę że Ci fachowcy o których piszesz nie korzystają z tunerów operatora. Jeśli chcecie się bawić w niestandardowe konfiguracje, to należy zainwestować we własny tuner, a sprzęt od operatora to co najwyżej moduł z kartą.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć, potrzebuje kolejną umowę na tv dekoder główny i mr i pytanie do was czy do MR jest dostępny dekoder w którym też można podłączyć tv naziemna tak jak w polsatbox4k? 
Na główny wybrałbym właśnie powyższy dekoder, ale czy do MR się coś takiego uda? 
jeśli podłączę naziemną i satelitę do tego dekodera to można korzystac z kanałów naziemnych na tej samej liście co satelita bez większych przełączen na pilocie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...