Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wymieniłem dekoder multiroom z HD5500s na HD5000 - ten pierwszy nie czytał już kart, typowa przypadłość dekodera MR. Dzisiaj dekoder zawołał o kartę z Evoboxa, przy czym nie widzi jej w ogóle (Ustawienia --> Informacje --> Dostęp warunkowy), gdzie kartę główną widzi bez problemu. Generalnie nie można odblokować dekodera MR. Po kontakcie z infolinią okazuje się, że rzekomo HD5000 nie czyta kart z Evoboxa i należy wymienić na jakikolwiek inny w punkcie. Serio nie da się nic z tym zrobić? I czym takie coś jest spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szymon9904 napisał:

Wczoraj wymieniłem dekoder multiroom z HD5500s na HD5000 - ten pierwszy nie czytał już kart, typowa przypadłość dekodera MR. Dzisiaj dekoder zawołał o kartę z Evoboxa, przy czym nie widzi jej w ogóle (Ustawienia --> Informacje --> Dostęp warunkowy), gdzie kartę główną widzi bez problemu. Generalnie nie można odblokować dekodera MR. Po kontakcie z infolinią okazuje się, że rzekomo HD5000 nie czyta kart z Evoboxa i należy wymienić na jakikolwiek inny w punkcie. Serio nie da się nic z tym zrobić? I czym takie coś jest spowodowane?

Zadzwoń na infolinię poproś o połączenie z działem technicznym i zobaczysz co tam powiedzą. Jak już rozwiążesz problem zgłoś reklamację ,że w tym i w tym dniu nie mogłeś korzystać z dekodera a miałeś coś ważnego do obejrzenia,może uda Ci się otrzymać jakąś rekompensatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ARTIPAPK, w tym samym APSie stwierdzono swego czasu, że wypowiedzenie mogę złożyć dopiero miesiąc przed końcem umowy..
@wuzel, no właśnie takie informacje otrzymałem na infolinii technicznej. Bo na ogólnej nie wiedzieli o co chodzi ;)
Dzięki za podpowiedź odnośnie reklamacji, skorzystam.
@maks27, stąd właśnie jestem zdziwiony taką sytuacją. A mi zostaje w poniedziałek chyba znowu wymienić dekoder w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Szymon9904 napisał:

Wczoraj wymieniłem dekoder multiroom z HD5500s na HD5000 - ten pierwszy nie czytał już kart, typowa przypadłość dekodera MR. Dzisiaj dekoder zawołał o kartę z Evoboxa, przy czym nie widzi jej w ogóle (Ustawienia --> Informacje --> Dostęp warunkowy), gdzie kartę główną widzi bez problemu. Generalnie nie można odblokować dekodera MR. Po kontakcie z infolinią okazuje się, że rzekomo HD5000 nie czyta kart z Evoboxa i należy wymienić na jakikolwiek inny w punkcie. Serio nie da się nic z tym zrobić? I czym takie coś jest spowodowane?

 

Wszystko się zgadza, dekoder HD 5000 do wymiany. Najlepiej wymienić na każdy inny model tylko nie HD 5000. Innej drogi nie ma.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Mój HD5000 lepiej czyta kartę z EVOBOXa niż HD5500s. Mogliby udostępnić opcje wymiany na EVOBOX LITE, a nie jakieś dziwne aneksy.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, nie wiem czy dobry dzial wiec jesli nie to z góry przepraszam. W sobote przedluzylem umowe z CP i dobralem 3-ci dekoder. Mial go dostarczyc kurier ale juz 3 dzien przesylka wraca na magazyn bez proby doreczenia. Niestety teraz mnie nie bedzie w domu przed 17 wiec szansa na dostarczenie jest rowna 0.

 

Czy da sie jakos zalatwic aby dekoder odebrac w jakims punkcie APS? Jesli tak to jak to zalatwic?

Przepraszam za problem i z gory dziekuje za odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry, sorry ze nie w temacie : Czy moga Panstwo mi powiedziec, czy moge zakupic jakis dekoder satelitarny w sklepie, i uzyc do niego karty jaka mam  z Cyfrowego Polsatu, czy to bedzie dzialac?  czy to urzadzenie musi spelniac jakie szczegolne warunki?
Bardzo dziekuje za pomoc pozdrawiam z marsylii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry, mam jeszcze jedno pytanie i licze na Panstwa pomoc :)

na dzis dzien mam z poslatu ten chyba tajtanszy dekoder (3000HD i podlaczylam stary dysk z laptopa do nagrywania ; Znajomi z Polski sami maja najdrozszy pakiet i ten dekoder z dyskiem w srodku, ale mnie to nie bardzo interesuje, moja oferta byla na 3 lata i niedlugo sie konczy

Pytanie 1 : czy nadal mozna wziac abonament na trzy lata i czy Polsat daje jakies znizki w takim przypadku, wiedzac ze znajomi maja swoj abonament i ten moj, na swoje nazwisko i adres w PL?  ale interesowalby mnie ten dekoder o nazwie evobox-hd (bez dysku wewnetrznego) czy do niego mozna podpiac swoj wlasny dysk? i czy musze oddac ten dekoder co aktualnie posiadam?

 

Pytanie 2 : jaki pakiet mozna wziac na te 3 albo 2 (?) lata tak zebym miala w nim TVN24 bo wiadomo poza Polska najbardziej interesuje mnie informacja z mozliwie roznych stacji, potem - film a najmniej - sport :)

Pytanie 3 : moja antena to nie "talerz" tylko jest prostokatna plaska o nieduzych wymiarach jakies 30 cm na 55. Na tym obecnym pudelku HD3000 wszystko dziala bardzo dobrze chyba jak jest jakas wielka burza ale tutaj mam slonce srednio 320 dni w roku ; ale czy tak samo by mi dzialalo z tym pudelkiem evobox-hd? chcialabym byc pewna

Troche duzo pytan ale licze, ze ktos zechce mi pomoc za co bardzo serdecznie dziekuje i pozdrawiam PP z tego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przyszedł dzisiaj evobox lite do multiroom. Dotychczasowy dekoder evobox mam podłączony bez problemu do routera WiFi z Orange (światłowód), jednak ten evobox lite nie chce się połączyć mimo że router stoi raptem dwa metry od dekodera a siłę sygnału sieci dekoder pokazuje na 100%.caly czas po wpisaniu hasła wyskakuje komunikat błąd połączenia z siecią? 

Co dalej? Odstepowac od umowy? 

W ogół jakiś badziew przysłali nie chce reagować na pilota albo reaguje z kilkunastosekundowym opóźnieniem. Przywrócony do ustawień domyślnych, dalej nie działa, nie łączy się z siecią. 

Edytowane przez kropka79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...