Skocz do zawartości

HBO Max - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodane tytuły na HBO MAX (13.05.24 r, [upflix.pl]):

"Nikki Glaser: I tak umrzemy", 


Nowe odcinki:

"All American", [S06E06] 
"Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem", [S11E11]    
"Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta", [S02E04] 
"Sierra Madre: Wstęp wzbroniony", [S01E05] 
"Sympatyk", [S01E05] 
"Uśmiechnięci przyjaciele", [2 odcinki] 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, muza_tv napisał(a):

Coraz bardziej zabawne są wpisy tutaj. "Papka" Discovery czy "kisiel z mózgu" przez paradokumenty. I pewnie piszą to ludzie, którzy oglądają gorsze szmiry w internecie jak i sportowe (np. frekowe walki mma i inne "dymy" z YouTune). Oczywiście o wzbogacającej intelekt xD piłce nożnej nie wspomnę, to prawie jak muzyka poważna zamiast disco-polo przy piwku. No ale Discovery/TVN nie oglądają to są mocarzami, a niektórymi - jeden tak pisał - aż ręce trzęsą, że będzie miał w Maxie. Ubaw po pachy.

 

Czy to Wam się podoba czy też, sam serwis Player ma mocną pozycję na rynku sVOD, co oznacza, że ludzie lubią ich treści. I Max z treściami Playera i dobrą ofertą cenową może nieco namieszać na rynku. Pewnie Netflixa nie prześcigną, ale Max będzie mocną konkurencją, właśnie ze względu na treści lokalne. I zdradzą Wam sekret - zawsze można zrezygnować

Jak dla mnie caly tvn i discovery to akurat nic nieznacząca papka. Swego czasu ceniłem HBO GO nie za jakość (bo byla słaba) ale za to że miałem ofertę HBO. Potem przyszedł HBO Max i już dodali trochę papki, do tego pokasowali swoje produkcje. Teraz będzie maksymalna papka pod nazwą (a jakże) Max. Dobrze że przynajmniej za to nie płacę a mam za wymianę za Netflix.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, muza_tv napisał(a):

No ale Discovery/TVN nie oglądają to są mocarzami, a niektórymi - jeden tak pisał - aż ręce trzęsą, że będzie miał w Maxie. Ubaw po pachy.

Ja tak pisałem. A ubaw po pachy jest taki, że ktoś czegoś nie rozumie a później komentuje.

 

Perspektywa usera. Nie po to człowiek rezygnuje z kablówki, żeby ten cały szajs teraz dostać. Mnie produkcje Discovery nie interesują (zwłaszcza, że dawny Discovery to już historia), kanały TVN tym bardziej. Dlaczego zatem mam płacić więcej? Gdybym to dostał w obecnej cenie, to machnąłbym ręką. Nie muszę tego oglądać, skoro nadal w tej nowej platformie MAX, będą mieć HBO MAX.

Natomiast mam płacić więcej, tylko po to, żeby ten cały badziew dostać?

 

Perspektywa biznesu. Rozumiem łączenie w jedno. Mniejsze koszty niż utrzymywania 3 VOD. Jeden MAX zamiast HBO MAX, Player oraz Discovery. Mam świadomość, że TVN czy produkcje Playera mają dużą oglądalność. Przecież w temacie NF piszę o tym od dawna i wiem (niektórzy nadal nie), dlaczego NF w Polsce ma taką popularność.  Możemy narzekać, że Discovery to już nie to co było kiedyś. Oczywiście. Ale trzeba pamiętać, że ten szajs na Discovery ma oglądalność i ta platforma jest rentowna. Wcześniej nie była, bo inaczej by nie miała nowego własciciela. To winić za to Zaslava, że zrobił z tego co zrobił czy winić widzów, którzy teraz oglądają, to co Discovery im oferuje? Już setki razy pisałem. Ludzie lubią oglądać szajs i oferty dopasowuje się pod widza. Dlatego taki NF ma popularność (pomijam marketing), bo tam jest też dużo szajsu i ludzie to oglądają. A jak oglądają to dostają tego więcej i biznes się kręci. Czy mało było sytuacji (i nadal jest), gdzie seriale niskich lotów dostają kolejne sezony a te lepsze walczą o kolejny sezon lub są kasowane?

Sami sobie na to odpowiedzcie w końcu, to może zrozumiecie dlaczego nowa platforma MAX jest promowana głownie przez Playera i TVN

 

Mnie się nie widzi za to bulić dodatkowego siana. Ale licze, że nie będę musiał dużo dopłacić, bo finalnie nie będę musiał tego oglądać, co dostaniemy "nowego" w MAX do HBO MAX.

Dlatego mnie się "ręce trzęsą" - jak napisałem to sarkastycznie

 

10 godzin temu, Project_ALF napisał(a):

Wiesz to są takie absurdy tych platform streamingowych, że ich własnego kontentu typu właśnie J. Oliver czy Westworld legalnie na ich platformie nie obejrzysz chociaż subskrybujesz

Trzeba było Westworld oglądać na bieżąco, to by się opłacało to trzymać na platformie a nawet nie kasować. Ostatni sezon kosztował około 160mln. Nie było oglądalności, to sprzedali gdzie indziej ;)

Zresztą, Disney też ostatnio wywalił kilkanaście tytułów. Na Skyshowtime również nie masz wszystkiego co mogłeś dotąd obejrzeć w Polsce legalnie czy nie legalnie.

Wytwórnie jak Disney, Warner, Paramount, Universal żyjące głownie z kina, w obecnej sytuacji walczą o przetrwanie. Covid bardzo dużo zmienił w odbiorze przez widzów, co dla tych starych wytwórni jest zaskoczeniem. Stary biznes na którym się opierali, dzisiaj nie idzie jak szedł (kina już działają lepiej ale nie jeszcze jak kiedyś, spadają im wpływy z reklam itd) Gdy wyjdą na prostą, będą zarabiać to sytuacja będzie inna. Chyba, że biznes im się nie ułoży i pójdą na sprzedaż (jak teraz walka o Paramount)

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, spotify napisał(a):

Ja tak pisałem. A ubaw po pachy jest taki, że ktoś czegoś nie rozumie a później komentuje.

 

Perspektywa usera. Nie po to człowiek rezygnuje z kablówki, żeby ten cały szajs teraz dostać. Mnie produkcje Discovery nie interesują (zwłaszcza, że dawny Discovery to już historia), kanały TVN tym bardziej. Dlaczego zatem mam płacić więcej? Gdybym to dostał w obecnej cenie, to machnąłbym ręką. Nie muszę tego oglądać, skoro nadal w tej nowej platformie MAX, będą mieć HBO MAX.

Natomiast mam płacić więcej, tylko po to, żeby ten cały badziew dostać?

 

Najgorsze jest przekonanie o sobie, że jest się pępkiem świata, i wszystko musi być pod Ciebie.  Ktoś oferuje usługę jaką oferuje, a to od Ciebie zależy czy będziesz chciał płacić czy też nie. I nikt nie będzie płakał, czy oglądasz coś co uważasz za badziew czy też nie. I chyba ty czegoś nie rozumiesz. Wykupując platformę streamingową (sVOD), płacisz za dostęp do serwisu, a nie ze konkretne treści. Jeśli chcesz płacić za konkretną treść to idziesz do kina na konkretny film, na stadion na konkretny mecz (lub PPV), czy też wkupujesz konkretny film w VOD. Kupując streaming masz dostęp do różnych treści, a oglądasz co Ciebie interesuje. Jedni wolą ciekawy dokument Discovery+, innych zadowolają bajki Marvela. Proste.

 

A bawi mnie po prostu wytykanie, że coś jest "szajsem", a zapewne te same "mądrale" oglądają rzeczy, które im się podobają, a dla innych są szajsem. Więc śmieszy mnie, jak ktoś rozgłasza, że "wyrzucił telewizor bo telewizja ogłupia", a później okazuje się, że podobne treści ogląda w necie.

 

Swoją drogą, rezygnacja z kablówki, nie oznacza, że to co nazywasz "szajsem" nie oglądasz w internecie, na smartfonie. W latach 90-tych może tak było. Nie masz satelity/kablówki, nie masz dostępu. Ale dzisiaj drogi dostępu do treści TV są różne. Netflix, Disney+ czy HBO Max to są "kablówki w nowej formie". I pocieszę się, jeśli usługa nie będzie Ci odpowiadać, to nie musisz płacić w ogóle. Jest proste rozwiązanie - rezygnacja. Polecam

 

23 godziny temu, spotify napisał(a):

Sami sobie na to odpowiedzcie w końcu, to może zrozumiecie dlaczego nowa platforma MAX jest promowana głownie przez Playera i TVN

 

 

Bo należy do tej samej grupy medialnej? Bo w jednej grupie medialnej nie ma co trzymać dwóch platform konkurujących ze sobą? Bo od samego początku Max miał być miejscem, gdzie "pod jednym dachem" będą wszystkie treści Grupy Warner Bros? Bo lokalne treści po prostu lepiej się oglądają przez co przyciągają użytkowników? No ciekawe. To jakiś spisek "szajsu" przeciwko ludzkości ! 🤣

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć że nie oglądam. Mnie interesują wyłącznie filmy i seriale. Dlatego nigdy nie miałem Playera i mało oglądam TVN czy jakąkolwiek telewizję poza godzinami w Prime-Time i to tylko pod warunkiem że są świeże informacje i publicystyka, lub nowy serial, film, których jeszcze nie widziałem. 
Po to wykupuję serwisy VOD, aby właśnie tej papki telewizyjnej nie oglądać. 
Zatem także nie jestem zadowolony że składa się ofertę oferującą tą papkę i proponuje mi się w ramach satysfakcji dopłacać za nią.

Czy zostanę to zależy od finalnej ceny. Czy ktoś będzie płakał jak odejdę, pewno nie. Ale jeśli takich odejść z tego powodu byłoby więcej, dałoby jednak do myślenia. Czy to się wydarzy, pewnie także nie. Co nie oznacza że mnie się ten ruch podoba, bo mi się nie podoba.

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Po to wykupuję serwisy VOD, aby właśnie tej papki telewizyjnej nie oglądać.

 

Wy tak serio? 🤣

Serio jesteście przekonani, że w serwisach sVOD nie ma "papki telewizyjnej". A co masz w HBO Max? Co masz w Netflixie? Co masz w Disney+? Takie Kardiashanki to pewnie wyższy poziom rozrywki 😆

Czasami mam wrażenie, że żyjecie w innych światach. To co pisałem, przekonanie, że nie mam "kablówki" to nie oglądam "papki" z telewizji 😜

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie miałem wykupionego playera, ale nie jestem bardzo sceptyczny.

Mogę popatrzeć na nowe "Camera cafe" czy z sentymentu "Kasia i Tomek".

Czasem może "Kuchenne rewolucje".

 

Bardzo liczę na to, że zakładka discovery będzie miała kontent historyczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Czy ktoś będzie płakał jak odejdę, pewno nie. Ale jeśli takich odejść z tego powodu byłoby więcej, dałoby jednak do myślenia

Globalna utrata klientów nic dobrego by im nie przyniosła, zwłaszcza w sytuacji gdzie mają 50mld$ długu.

 

28 minut temu, muza_tv napisał(a):

Serio jesteście przekonani, że w serwisach sVOD nie ma "papki telewizyjnej". A co masz w HBO Max?

Szczerze nie zauważyłem "tej papki tv" w HBO Max, a nawet jeśli ją dodali to za nią więcej nie płacę. Jeżeli tak byłoby w MAXie (co jest raczej nierealne patrząc na sytuację za granicą) to wielu będzie happy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2024 o 00:02, Project_ALF napisał(a):

Cofam się do tej naszej pogadanki z lutego, bo właśnie zauważyłem, że jakoś ostatnio na dniach wykastrowali niemal całego Johna Olivera. Zostawili tylko ostatni sezon. No cóż jak widać trzeba zrobić miejsce na serwerze pod paradokumenty z TVN. Jako Polacy mamy wyjątkowego pecha, że Warner położył łapska na TVN, bo teraz nie dość, że narzucą nam badziew z Discovery typu Wojny Magazynowe to jeszcze wcisną nam sieczkę z TVN. W Czechach chwalą się hollywoodzkimi filmami, serialami, a u nas promują produkcje TVN, które kontentem premium na pewno nie są i nie będą. Jeśli tak ma wyglądać ten rebranding plus oczywiście podwyżki to ja czarno widzę ten MAX. Na razie z tych zapowiedzi wynika, że straciliśmy Johna Olivera, a dostaniemy Kubę Wojewódzkiego. Straciliśmy Westworld, ale zyskamy Na Wspólnej. 

Na 100% pewne, że np "Westworld" się w Max  nie pojawi?

Nie zdążyłem obejrzeć wszystkich sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, white snake napisał(a):

Na 100% pewne, że np "Westworld" się w Max  nie pojawi?

Nie zdążyłem obejrzeć wszystkich sezonów.

To już chyba legitnie nie obejrzysz, ale jak widziałeś pierwsze 2 sezony to "wystarczy". 3 sezon był pon średniej a 4ty wiał nudą na kilometr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego ich produkcja- o ile się nie mylę, jest niedostępna dla subskrybentów usługi. Jak coś nie wyszyło, to nie musieli tego usuwać. Chyba, że naruszyli prawa autorskie czy coś takiego..

Oprócz Westworld znikły też inne produkcje.

Edytowane przez white snake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, white snake napisał(a):

Na 100% pewne, że np "Westworld" się w Max  nie pojawi?

Nie zdążyłem obejrzeć wszystkich sezonów.

Dopoki Zaslav jest przy władzy kontent który został wywalony nie wróci na platformę niezależnie jak będzie się nazywać...ale moze pokawi sie na ktoryms kanale FAST 

Edytowane przez 2PaC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są żadne naruszenia praw autorskich. Jest to odpis od podatku, przez co strata jest mniejsza. Dlatego wywalili m.in. Batgirl

Dopoki Zaslav jest przy władzy kontent który został wywalony nie wróci na platformę niezależnie jak będzie się nazywać...
Jak będzie inny CEO te produkcje też nie wrócą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Pawop napisał(a):

To nie są żadne naruszenia praw autorskich. Jest to odpis od podatku, przez co strata jest mniejsza. Dlatego wywalili m.in. Batgirl

Jak będzie inny CEO te produkcje też nie wrócą.

Niektórym nie wytłumaczysz. Po postach niektórych widać jaka jest tragiczna wiedza społeczeństwa z ekonomii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...