Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bronek105.Chciałem Tobie wytłumaczyć o i jak, jednak zauważyłem,że po wejściu w Data i godzina nie można ustawić ani daty ani godziny.Coś jest nie tak z aplikacja po aktualizacji.Wcześniej nie sprawdzałem, bo godzinę mam ustawioną od dawna a tu takie coś.

@mebel.Może to także jak w przypadku Daty i godziny wina aplikacji.

Edytowane przez TaTo46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Czy do tego sprzętu w razie uszkodzenia pilota można gdzieś dokupić pilota?

 

W necie nic nie ma a jak są to po 500zl xD Czy sprzedają w salonach Canal+? 

 

Czy tutaj zadziała obojętnie jaki pilot nawet aby miał te funkcje co pilot od Canal+? 

Edytowane przez Vaniliovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vaniliovsky napisał:

Siemka. Czy do tego sprzętu w razie uszkodzenia pilota można gdzieś dokupić pilota?

 

W necie nic nie ma a jak są to po 500zl xD Czy sprzedają w salonach Canal+? 

 

Czy tutaj zadziała obojętnie jaki pilot nawet aby miał te funkcje co pilot od Canal+? 

Działa tylko pilot z zestawu. Pilot od miboxa Xiaomi mimo, że wygląda identycznie i jest na bluetooth nie zadziała. Jedyne wyjście zrób sobie wycieczkę do salonu firmowego i zapytaj czy można kupić, albo napisz do nich email (najlepiej chyba do serwisu).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vaniliovsky napisał:

Siemka. Czy do tego sprzętu w razie uszkodzenia pilota można gdzieś dokupić pilota?

 

W necie nic nie ma a jak są to po 500zl xD Czy sprzedają w salonach Canal+? 

 

Czy tutaj zadziała obojętnie jaki pilot nawet aby miał te funkcje co pilot od Canal+? 

 

Mój znajomy kilka miesięcy temu miał ten sam problem. Dopiero za trzecim razem kupił pilot, który zadziałał.

 

https://sklep.mptech.eu/cze003217.html

  • Dzięki 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2022 o 15:54, Dr.STech napisał:
Ten kanał nie jest dla twojego telewizora. Dodatkowo lecą tam powtórki z c+premium więc oglądaj ten drugi kanał, bo i tak nie uświadczysz ani nowych treści ani jakości tam oferowanej.

A jaka przestrzeń kolorów powinienem ustawić dla Samsunga HDTV Ready?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dr.STech napisał:

Jeżeli twój tv jest HD to nie będziesz też miał REC 2020.

ale nie chodzi mi o canal+4K tylko w ogóle w ustawieniach dekodera - jaką przestrzeń kolorów powinienem ustawić?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vizir  tak ze sie wtrącę trochę bez sensu Canal + 4K jest takie 4K jak moja św. pamięci babcia miała wąsy. No mam porównanie z filmami 4 K z serwisów streamingowych i tam to widać a tu jest dla mnie słabe 1080p. A mam nowy parotygodniowy TV LG 50" więc widzę różnice. A inna sprawa ze LG ze swoim WebOs nie potrafiło wprowadzić apki Canal+Online przez półtora roku to już naganne. Ale cały czas nad tym pracują. Przepraszam ze się wtrąciłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakiman   nie wiem, od czego to zależy, ale w dekoderze Orange wygląda gorzej niż tragicznie nie wiem dlaczego. A mam najwyższy Canal + Prestige inne kanały są w sumie ok. Naprawdę jak oglądam z Netflixa filmy w 4 K jest brzytwa a tutaj niestety. Już HBO wypada lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już pytanie kieruj do Orange.

W każdym razie jako kanał i VOD w Canal+ wygląda bardzo dobrze.

Pewnie bitrate jest obcięty przy IPTV z oryginalnego przekazu z satelity i dodatkowo coś z dekodowaniem jest nie do końca w porządku.

ICU 100 nie ma HDR.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kris68 napisał:

.....A inna sprawa ze LG ze swoim WebOs nie potrafiło wprowadzić apki Canal+Online przez półtora roku to już naganne. Ale cały czas nad tym pracują.....

LG nie potrafiło wprowadzić aplikacji C+. Bardzo ciekawe te słowa, skoro aplikacja od dawna jest i ma się dobrze na webOs we Francji. 

Obwiniasz C+ za słabą jakość w orangutanie, którą to jakość dostarcza orangutan. Do tego LG obwiniasz za aplikację,  a C+ to święta krowa, która nic nie robi🤣🤣

Tak, w przypadku webOs C+ nie robi, a orangutan odpowiada za sam za siebie. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...