Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, maniek357 napisał:

Zrób hotspota z telefonu i podepnij do niego boxa. Będziesz wiedział, czy winny jest Twój router / dostawca internetu. 

Właśnie dziś się okazało że to jednak wina dostawcy internetu bo na telefonie włączyłem dane komórkowe i udostępniłem hot spota I wszystko śmiga 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Piotr37 napisał:

Witam. W jaki sposob moge odblokowac kanaly z klodka? 

 

W tym temacie było wiele razy opisywane, poszukaj.

Wgranie samego wolf launchera nie odblokuje programów 18+.

Musisz przywrócić ustawienia fabryczne, ominąć aktywację C+, wgrać wolf i dopiero wtedy masz odblokowane treści 18+

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mike102 napisał:

W tym temacie było wiele razy opisywane, poszukaj.

Wgranie samego wolf launchera nie odblokuje programów 18+.

Musisz przywrócić ustawienia fabryczne, ominąć aktywację C+, wgrać wolf i dopiero wtedy masz odblokowane treści 18+

Sek w tym ze nie mam aktywowanegi c+ nawet nie jestem zalogowaby

Teraz, Piotr37 napisał:

Sek w tym ze nie mam aktywowanegi c+ nawet nie jestem zalogowaby

Moze trzeba go odinstalowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet jeśli miał aktywowane, to po przywróceniu ustawień fabrycznych i ominięciu ponownej aktywacji kanały będą działać. Bynajmniej powinny. 

Ja miałem aktywowany na 2 miesiące, później przywróciłem ustawienia fabryczne bez aktywacji c+ i działa wszystko.

Ktoś kiedyś w tym temacie podesłał linka jak krok po kroku to zrobić 😉

W dniu 11.08.2022 o 09:56, Pawel napisał:

Wydarzenie24 wrócił ponownie do starego LCN. Przeskanuj jeszcze raz kanały.

Coś musieli zmienić na dniach, bo któryś raz z kolei przeskanowałem kanały i już Wydarzenia 24 mam 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, untaztood napisał:

Czy ktoś miał taki problem, że tuner nie znajduje wszystkich programów DVB-T2?

Jeśli to nie jest dla ciebie problemem, to przywróć ustawienia fabryczne w boxie. Powinno po tej "operacji" wyszukać wszystkie muxy.

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czemu co chwila trzeba się logować od nowa do wszystkiego na tym pudełku? Aplikacja startowa Canal+, wszystko trzeba wklepywać bo nic nie zapamiętuje. Tak samo aplikacja UPC, wszystko do wklepania od nowa... 

Edytowane przez lotus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lotus napisał:

Tak się zastanawiam czemu co chwila trzeba się logować od nowa do wszystkiego na tym pudełku? Aplikacja startowa Canal+, wszystko trzeba wklepywać bo nic nie zapamiętuje. Tak samo aplikacja UPC, wszystko do wklepania od nowa... 

Też tam miałem, że mi nie pamiętał i po zresetowaniu do ustawień fabrycznych odzyskał taka możliwość i nawet hasła zapamięta na koncie google ładnie teraz podpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, jestem w hotelu, połączyłem się z siecią wifi ale wymaga dodatkowo zalogowania panelem przez stronę www, niestety nie mam żadnej przeglądarki i pomysłu bak wywołać te stronę, na iphonie włącza się ona automatycznie jak wpisałem hasło. Jakieś pomysły jak to przeskoczyć? Nie działa mi hotspot wifi z iphona, i nie mam jak pobrać przeglądarki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2022 o 14:28, jedrus100 napisał:

Zapomniałem pilota do boxa. Czy w sklepie play znajdę jakąś aplikacje do sterowania nim. Zainstalowalem kilka aplikacji ale żadna się nie połączyła z boxem.

Wysłane z mojego PAR-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

W boxie działa HDMI-CEC wystarczy załączyć i sterować pilotem z TV. 

 

Jak masz problem z pilotem to masz przecież klawiaturę czy myszkę  którą przez USB podepnie się bez problemu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu na Netflixie nie mogę nic obejrzeć po podłączeniu słuchawek ( wyskakuje taki błąd https://zapodaj.net/1ceaa6142d072.jpg.html ) . Bez słuchawek - na dźwięku z tv - działa bez zarzutu. Ma ktoś jakiś pomysł jak to ogarnąć ?

Edytowane przez kamill87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaliście nową aktualizację? 

 

U mnie pojawiły się nowe zakładki m.in Odkryj, Playlista oraz zniknął napis Aplikacje i jest zmienione na "Apps". Ponadto w zakładce "więcej są dostępne wszystkie opcje dekodera. 

 

Pojawiły się też kafelki z kategoriami Sport, Filmy i seriale itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę o pomoc w zakresie dźwięku przestrzennego z urządzenia Canal Plus Box android tv. Chodzi o to, że tego dźwięku przestrzennego nie ma. Mam to urządzenie połączone ze wzmacniaczem przewodem optycznym i wzmacniacz nie pokazuje mi 5.1 Dolby Digital czy Dts (jak jest to pali się na czerwono i pokazuje ilość kanałów) a tylko dwa kanały jak przy sygnale analogowym. Dodam że bez zmiany ustawień na wzmacniaczu podpinałem pod ten przewód optyczny np. tuner(dekoder) canal+ 4k box i wzmacniacz pokazywał sygnał cyfrowy przestrzenny 5.1 i świecił na czerwono napis Dolby Digital, tak samo wszystko działało jak podpiąłem DVD. Próbowałem różnych opcji dźwięku dostępnych w tym urządzeniu z pozycji ustawienia (gdzie na stałe na niebiesko jest zaznaczony dźwięk przestrzenny) i nic. Dodam, że jest tak we wszystkim co oglądam: Netflix , disney+, HBO MAX i w  całej ofercie C+ online. Jeżeli ktoś może pomóc to bardzo proszę, bo mnie już ..uj trafia. Człowiek wykosztował się na projektor, nagłośnienie, przysposobił pomieszczenie, wykupił streemy, a bez fajnego dźwięku to trochę kulawo.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za każde podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz HDMI skończą się problemy. Niestety większośc ustawień dźwięku przestrzennego działa zwykle tylko przez KODI. 

Na tym boxie dts tylko stereo albo w brak DD 5.1 normalnie bez kombinowania.

U mnie prawidłowo  działa na soundbarach  optyk tylko na SONOS a przez  HDMI  to głownie soundbary SONY z ATMOS. TV Philips za to przez HDMI prawidłowo rozpoznaje formaty a tak praktycznie działa np. tylko ATMOS na Netflixie.

 

Nie że by to była kpina z boxa czy z Ciebie, było po prostu kupić porządny box a nie pudełko do porządnego sprzętu co masz jak zależało Ci na jakości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...