Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No panowie wszyscy macie racje moze niepotrzebnie sie czepiam nie wiedzialem że dekoder Orange nie ma HDR to kicha ale jak ogladam serwisy typu Netflix i inne to idzie po swiatelku i czasem przy filmach sprawdzam to wyswietlam dane i nieraz pokazuje mi ze jest HDR +, A zeby nie sklamać w specyfikacji TV ( moze sie pomylilem ) to moj LG ma HDR10+. Co do LG wiem ze we Francji jest ta aplikacja ale w Polsce nie można jej zainstalowac. Dzwonilem do LG to haslo ze to nie od nich zalezy tylko od C+. Zadzwonilem do C+ bardzo mila dziewczyna odebrala i mówi tak - wie pan ja tez mam LG i mnie trafia ze zlości ale u nas wyglada to tak ze dobrze jak za pol roku bedzie ta aplikacja na LG. I sugestia jej - jak pan nie chce sie denerwowac proszę kupic Chromecasta 4 i bedzie wszystko - i sama mówi ze chyba tez tak zrobi. Naprawdę bardzo przyjemna kobieta ale tyle informacji od Canal+. A przez 2 tygodnie dostalem juz dwie aktualizacje oprogramowania na TV w tym jedna dzisiaj, ale nie wiem co wniosly bo róznicy nie widzę a nie ma jak sprawdzic co nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2022 o 14:08, kamil176 napisał:

Ja też nie przepuszczałem dźwięku przez TV. Optyk mam podłączony bezpośrednio do boxa, ale HDMI wymusza na nim informację o obsłudze 5.1. Ale jeśli na Netflix Ci działa to nie będzie ten sam problem.

 

Może komuś się przyda - raczej nie w tym rzecz, bo moje głośniki nie obsługują DD+, a dzięki pomocy @catnip i zakupieniu emulatora EDID wszystko gra jak należy.

 

Dajcie proszę link do emulatora, który się sprawdzi. Mam ten sam problem i też chciałbym sobie taki zafundować

Dzięki piękne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

chcę zakupić BOXa C+ - właściwie przede wszystkim do DVB-T2 (jego inne walory sieciowe być może wykorzystam) - czytam ,że świetna jakość obrazu ,ale mało czuła głowica i dywagacje ,że mogą aby dalej móc go sprzedawać zaktualizować w taki sposób ,że nie będzie dvb-t.. czy to prawda ?

 

brać czy nie ?

 

do nikogo nie będę miał pretensji - powiedźcie co sądzicie..

 

za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuję

Edytowane przez aryann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aryann szczerze to odpuść sobie ten sprzęt, jeśli potrzebujesz do DVB-T2. Czegoś gorszego chyba nie ma na rynku. Brak listy kanałów, brak normalnego przełączania kanałów, tylko jakieś kafelki. Brak możliwości oglądania kanałów z kłódką, np Zoom tv z programami dla dorosłych. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może miał taki problem, że w apkach (HBO Max, Disney, Netflix, Player - praktycznie we wszystkim, co używam) czasami dochodzi do 1-, maksymalnie 2-sekundowych przerw w obrazie? Jakby ktoś odłączył kabel (nawet są takie szumy jak przy odłączaniu kabla). Zawsze włącza się po tej 1 sekundzie czy dwóch. Nie ma regularności - czasami co kilka minut, czasami co 10-15, czasami i 30 minut nic się nie dzieje...

Problemy od czasu ostatniej aktualizacji
Sprawdzać kabel? Inne wejście w TV? Raczej bym to wiązał z oprogramowaniem niż sprzętem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Simi90 napisał:

Według mnie kabel

No tak. Próbowałem tego uniknąć, bo to nie jest miła procedura z przeciąganiem, ale trudno. Wymieniłem kabel na jakiś inny. Wygląda na to, że to było to. Dzięki.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

mam tv gdzie użyto matrycę 4k - proc/pcb obsługuje 1080 ,ale jednak wyświetla jakby ładniej niż inne tv full hd - chciałem dekoder na razie który da fajny obraz i ponoć ten box c+ taki daje - co by o nim nie powiedziec i innych dysfunkcjach.. wszystkie te za ok 100zł  to niby full hd ale oglądając testy - jak dla mnie straszna lipa i wszystkie właściwie z tym samym softem.. więc pomyślałem może android i 4k - choć mój tv to 1080.. dekoder jednak zdecydowanie mniej kosztuje niż nowy tv..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Morgh napisał:

No tak. Próbowałem tego uniknąć, bo to nie jest miła procedura z przeciąganiem, ale trudno. Wymieniłem kabel na jakiś inny. Wygląda na to, że to było to. Dzięki.

To zmień rozdzielczość w ustawieniach na 1080, wtedy kabel nie będzie robił problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2022 o 22:27, aryann napisał:

a te programy z kłódką nie załatwia wolf launcher ? co proponujecie więc do dvbt2 4k ?

Boxa należy uruchomić bez aktywacji C+, zainstalować tego launchera i wszystkie programy z kłódką działają.

Poza tym jak jest antena zbiorcza na dachu bloku i dobrze ustawiona to nie ma żadnych problemów z odbiorem tv naziemnej 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Postanowiłem przywrócić ustawienia fabryczne w naszym BOXie ponieważ od jakiegoś czasu wyskakuje mi błąd aktualizacji pilota i tu zasadzka , Po przejściu standardowych ustawień BOX dochodzi do momentu update a potem każe aktywować się na stronie canalplus.pl/aktywacja-dekodera , no i to zong ponieważ nie da się tego ni jak zrobić . Konsultanci też rozkładają ręce , problem jest im znany ale zalecają cierpliwość , ale cierpliwym można bić przez kilka godzin a nie 4 dni . Ma koś może jakiś pomysł ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...