Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpiska na ten weekend:

https://tv.pl.canalplus.com/sport/aktualnosc-plan-transmisji-i-rozpiska-komentatorow-7-10-lutego_15809912747422

 

Chociaż rozpiska niepełna - brakuje np. Pucharu Sześciu Narodów w rugby. 

 

Obecnie mecz Premier League wraz z Rafałem Nahornym komentuje Edward Durda zamiast Andrzeja Twarowskiego. 

EDIT: Ledwie skończył się mecz Premier League,  a Edward Durda już zaczął komentować mecz Bundesligi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamil2505 napisał:

Rozpiska na ten weekend:

https://tv.pl.canalplus.com/sport/aktualnosc-plan-transmisji-i-rozpiska-komentatorow-7-10-lutego_15809912747422

 

Chociaż rozpiska niepełna - brakuje np. Pucharu Sześciu Narodów w rugby. 

 

Obecnie mecz Premier League wraz z Rafałem Nahornym komentuje Edward Durda zamiast Andrzeja Twarowskiego. 

EDIT: Ledwie skończył się mecz Premier League,  a Edward Durda już zaczął komentować mecz Bundesligi. :)

Rozchorował się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, glaca napisał:

Jaka u was jakość obrazu na meczu Union - Bayer, na C+Sport 2? Tylko u mnie taka nędza?

W równoległym meczu Padeborn na Eleven też mega kaszana. Być może to jakaś prawidłowość, bo przecież Bundesliga w Canal+ jest sublicencją od Ekeven. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne badanie, zrobione na 500 osobach, z których 52% ogląda piłkę na Eurosportach (...). Pewnie jakieś inne, premium mają bo na moich piłki od dawna nie ma...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to co chwilę jakaś zmiana z "Ligą+Extra".  Jeszcze w zeszłym sezonie była część w Canal+ trwająca 1,5h i część zwana "Dogrywką" w Canal+Sport (ok. 45-50 minut). Od nowego sezonu po zmianie godziny meczów program trwał 2h i całość była w Canal+, ale z programu wydzielono "Turbokozaka" i ta część była już jako osobny program w C+Sport.  Od rundy wiosennej tego sezonu, czyli w sumie od zeszłego tygodnia, program tylko w C+ 1,5h, a następnie "Turbokozak" przeniesiony z C+Sport do C+. 

 

Moim zdaniem brak gościa to jednak minus.  Jeżeli spojrzeć na kanał youtube to "Pomidor" z gościem "L+Extra" miał zawsze sporo wyświetleń. W ostatnich dwóch programach ograniczono się w sumie tylko do łączeń z trenerami.  Co do Majdana, to już na początku sezonu pisałem, że to też minus. Jest sporo innych ekspertów, którzy mogliby się pojawiać w studiu zamiast tego Pana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda już wcześniej o tym wspominałem, ale dla mnie "Liga+Extra" popsuła się od czasów wprowadzenia widowni do studia i odejścia Smokowskiego. Natomiast co do Majdana to chyba ma w redakcji sportowej Canal+ bardzo mocne znajomości, skoro jest tam stałym gościem jak niczym Hajto w "Cafe Futbol".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ wczoraj wyjechali z tymi statystykami.....:D jeśli ktoś chce oglądać piłkę kopaną to C++Eleven to najlepsze połączenie co do poziomu L+ exstra faktycznie spada ale nadal jest dużo wyższy niż w studio LM czy cafe futbol. 
Pan Radosław miał umowę z Eurosportem jak jeszcze była tam jedna kolejka ekstraklasy stąd transfer do C+ był niestety naturalny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...