Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Została dodana tylko opcja wymiany dekodera dla posiadaczy mr. Promocje na ten dekoder się nie zmieniły tak, że wszystko zależy od pakietów i czy jest to przy przedłużeniu ale najczęściej oferty są przeróżne i najlepiej samemu sprawdzić.

 

@Riddick1500

Najlepszego ;-)

Edytowane przez roberttosat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Została dodana tylko opcja wymiany dekodera dla posiadaczy mr. Promocje na ten dekoder się nie zmieniły tak, że wszystko zależy od pakietów i czy jest to przy przedłużeniu ale najczęściej oferty są przeróżne i najlepiej samemu sprawdzić.

 

@Riddick1500

Najlepszego ;-)

A czy mając pakiet VIP+Max gdzie do końca umowy pozostało 8 miesięcy mogę wymienić mediaboxa na ten dekoder 4K i w jakiej cenie? Obecnie płace za mediaboxa 5 zł czynszu. Oczywiście multiroom nc+ z dekoderami Wifibox i kartami cameleon w ilości 3 sztuki. Edytowane przez wally79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy żeby korzystać z multiroom na starych zasadach, tzn bez podłączania do sieci wifi czy łączenia dekoderów kablem, musze pozostac przy starych dekoderach?

Obecnie posiadam pace pvr + sagemcom.

Umowę mam do końca lipca i chcę się przygotować do negocjacji :)

Edytowane przez maciekfox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonią od początku roku, umowa do końca maja.

Oferta mizerna, chciałem kupić spliter ale nie wiem czy z nową umową będzie działał. Mam dwie Arivy, jedna w salonie druga w sypialni i przenoszę kartę na noc. Nie wiecie może czy wraz z nową umową będzie można w ten sposób robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dwie Arivy i Cameleona, to jest spora szansa, że można go podzielić między Arivami bez splitera. Ale to inny dział. No i oczywiście o ile nie wymienią Ci karty na parowany zestaw.

 

A splitera, biorąc plany NC+ na kończenie z Cameleonami, bym nie kupował.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arivy faktycznie maja opcje multiroomu, nie bawiłem się w to nigdy ale jest taka opcja. Co do planów kasowania cameleonów to faktycznie coś się dzieje ale prawda jest taka że jak przedłużałem umowę miesiąc temu to pierwotnie miałem zostać z pace PVR i dwoma camelami, nikt na siłę mi nie wciskał innego sprzętu.

Edytowane przez iksiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym różnią się od siebie dekodery, które oferuje NC+ do multiroom?

Obecnie to:

1. ADB ITI-2849/2850/2851 (BOX+), tzw "mydelniczka"

2. Sagem DSIW74 (WiFiBOX+).

Oczywiście drugi z nich ma wbudowany moduł WiFi. Mi chodzi o to czy na mydelniczce działają serwisy NC+ GO i w czym jest ewentualnie gorsza / lepsza od WiFiBoxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...