Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Tiesto12 napisał(a):

Napiszcie czy ktoś z was miał podobną sytuacje. Korzystałem z multiroom w ramach wifiboxa niestety utracił on dostęp do biblioteki ncgoTv. Aby dalej móc korzystać z treści vod zostałem zmuszony do zmiany dekodera na wifipremiumboxa.

Po tej wymianie naliczyli mi za niego opłatę 15 PLN. Dla mnie to dziwna sytuacja bo nie prosiłem sie o wymiane, seriwsy VOD padły z ich winy i powinni umożliwić korzystanie z nich w ramach tej samej opłaty miesięcznej na odpowiednim sprzęcie.

Czy jest jakis inny sprzet od nich który umożliwi korzystanie z nowego serwisu canal plus online bez ponoszenia dodatkowej opłaty?

Ciekawe jest że ani na infolinii ani później w punkcie nikt nie zająknął sie ze dekoder będzie dodatkowo płatny.

@Tiesto12 W dokumentach wymiany dekodera do Multiroom, które podpisałeś w salonie masz informacje o warunkach wymiany i jest tam informacja o opłacie miesięcznej? Trzeba bardzo uważnie patrzeć co się podpisuje. Do tej pory Multiroom z dekoderem wifiBox+ miałeś bez opłat miesięcznych, bo wcześniej posiadałeś niezależny Multiroom z dawnej Cyfry+, który musiał być wymieniony na zależny po WiFi przy ostatnim przedłużeniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilkanaście lat miałem multiroom po Cyfrze, 2 lata temu przy przedłużeniu dekodery zostały wymienione i musiały już ze sobą współpracować poprzez WIFI. Szczególnie żal mi starego Pace 500. Czy nie powinno byc tak, że usługodawca nie mogąc zapewnić klientowi pełnego świadczenia i usług na starym sprzęcie podczas jego wymiany na nowy powinien zapewnić sprzęt bez dodatkowych kosztów? Dodam że umowę przedłużałem we wrześniu ub r i nikt mi nie powiedział że mój sprzęt lada chwila przestanie obsługiwać ncgoTV. Czemu mam płacić dodatkowo skoro mój dostawca ogranicza mi korzystanie z serwisów VOD a aby z nick korzystać muszę ponieść dodatkowe koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tiesto12 napisał(a):

Przez kilkanaście lat miałem multiroom po Cyfrze, 2 lata temu przy przedłużeniu dekodery zostały wymienione i musiały już ze sobą współpracować poprzez WIFI. Szczególnie żal mi starego Pace 500. Czy nie powinno byc tak, że usługodawca nie mogąc zapewnić klientowi pełnego świadczenia i usług na starym sprzęcie podczas jego wymiany na nowy powinien zapewnić sprzęt bez dodatkowych kosztów? 

@Tiesto12 Mogłeś zostać z wifiBoxem+ i nie zgadzać się na WiFi PremiumBoxa+ i mieć nadal Multiroom za 0 zł/m, ta wymiana w trakcie umowy nie była obowiązkowa. Z pewnym czasem miałbyś przymusową wymianę przy przedłużeniu i nadal by było na nowym sprzęcie wszystko za free. Teraz to jedynie reklamacja i co najwyżej zrabatują do 0 zł/m do końca okresu oznaczonego, a na kolejną umowę już koszt 15 zł/m za Multiroom, bo pozbyłeś się bezpłatnego Multiroom oddając wifiBoxa+. Jeszcze raz zapytam sprawdzałeś dokumenty z wymiany sprzętu, czy są tam informacje o opłatach? Bo zapewne pracownik salonu Ci nadał taką promocję na Multiroom nie patrząc czy Ci się to spodoba, czy nie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Dr.STech napisał(a):

Już nie raz tu napisano, że czasem pojawia się błąd i wycofują się zniżki. 

@Dr.STech Wiesz tu była wymiana typu sprzętu na zupełnie inny, więc nawet pracownik salonu mógł wbić wraz z wymianą nową promocję na Multiroom. Ja spróbuję się zorientować w CANAL+ jak to jest z tą wymianą wifiBoxa+ na WiFi PremiumBoxa+, jeśli klient ma MR za free. Ogólnie to na stan obecny regulamin promocji na bezpłatny Multiroom przewiduje tylko wifiBoxa+. Także, aby Multiroom nadal się zasysał w systemie na umowie za free np. na kolejne przedłużenie umowy, to wymagać to będzie zaktualizowania regulaminu promocji MR Standard za 0 zł/m o sprzęt uzupełniający WiFi PremiumBox+.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież usługa serwisów online nie jest gwarantowana w żadnym regulaminie wynajmu dekodera ani jakakolwiek z funkcji tych dekoderów.

To tylko najem dekodera do oglądania sat, zgodnie z ich przeznaczeniem.

W żadnym wypadków nie ogranicza to oglądania na własnym sprzęcie bądź przeglądarce każdego serwisu online jaki użytkownik ma w ofercie.

 

Przecież to naturalne że stare graty są sukcesywnie wycofywane i w ich miejsce wchodzą nowe z dużo lepszymi parametrami technicznymi.

Edytowane przez LorDx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, e888 napisał(a):

@lukx95 Jeszcze z tego nie skorzystałem.

 

Na grupie C+ na fejsie wczoraj pojawiło się coś takiego:

b483c5802feb581dmed.png

@e888 To każdy z konsultantów mówi inaczej. Najlepiej na razie dopóki sytuacja się nie wyjaśni jak to jest, to wstrzymać się z wymianą by nie pozbawić się przysługującego rabatu na bezpłatny Multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam jeszcze stary tzw MR premium za 0zł, dekodery turbobox+ i box+ adb. Jednak ostatnimi czasy mam ciągle problemy z połączeniem dekoderów. Czy jest szansa wymiany na coś „nowszego” w jakiejś dobrej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2024 o 21:35, lukx95 napisał(a):

@Tiesto12 Mogłeś zostać z wifiBoxem+ i nie zgadzać się na WiFi PremiumBoxa+ i mieć nadal Multiroom za 0 zł/m, ta wymiana w trakcie umowy nie była obowiązkowa. Z pewnym czasem miałbyś przymusową wymianę przy przedłużeniu i nadal by było na nowym sprzęcie wszystko za free. Teraz to jedynie reklamacja i co najwyżej zrabatują do 0 zł/m do końca okresu oznaczonego, a na kolejną umowę już koszt 15 zł/m za Multiroom, bo pozbyłeś się bezpłatnego Multiroom oddając wifiBoxa+. Jeszcze raz zapytam sprawdzałeś dokumenty z wymiany sprzętu, czy są tam informacje o opłatach? Bo zapewne pracownik salonu Ci nadał taką promocję na Multiroom nie patrząc czy Ci się to spodoba, czy nie.

Multiroom zrabatowali do 0 cofnęli opłatę 15 zł za dobrany do multiroom dekoder wifiboxPremium.

 

Edytowane przez Tiesto12
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...