Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno moim zdaniem nc+ pomyśleć o takiej sytuacji, jak wymiana dekodera głównego z Multiroom na 4K, zanim wprowadziła dekoder na rynek, bo tak oto obecnie dzielą ludzi na gorszych i lepszych, a to nie fajne i abonenci mają nie smak w tej kwestii. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem że by mieć multiroom to muszę do drugiego dekodera pociągnąć jeszcze jeden kabel z anteny na dodatek spiąć razem kablem internetowym dekodery i  jeszcze bulić 15 zł  :crazy:  to już lepiej było dawniej biegać z kartami i parować. Aż się zastanawiam czy gra warta świeczki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś opcja multiroom premium po której sygnał sat leciał "po skrętce" ale ta opcja nie jest już oferowana.Więc nie rozumiem zdziwienia, że drugi dekoder też musi mieć kabel z anteny.A skąd ma brać sygnał ?

Spinanie kablem internetowym jak to nazwałeś też nie jest wymagane jeśli dekodery dysponują interfejsem wifi. A bulisz za możliwość niezależnego odbioru na drugim telewizorze.Zawsze to taniej niż druga umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mydelniczka zdecydowanie.

 

Sorry za ignorancję, ale... "mydelniczka" to jaki model/ nazwa ? Panowie. Mam mętlik w głowie ;-( Główny dekoder stoi w jednym pokoju, do którego jest doprowadzony kablem sygnał z anteny. Drugi dekoder będzie stał w drugim pokoju - czy do tego dekodera (jako Multiroom ) musi być także doprowadzony kabel z anteny ?

Edytowane przez ernet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mydelniczka to ITI-2849/50/51.

 

Tak, drugi dekoder też musi mieć sygnał z anteny.

 

Bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedź ! :wink:  A tak po polsku, to jaka jest popularna nazwa tej "mydelniczki" aby gość w punkcie obsługi klienta wiedział, jaki dekoder chcę wziąć ? Jakie jest Twoje zdanie... jeśli nie mydelniczka, to jaki dekoder wziąć do MR ? Obecnie, jako główny ( i jedyny ) mam WIFI Premium BOX +.

Edytowane przez ernet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mydelniczke mieli moi rodzice i sprawował się oki, mnie osobiście nie przypadł do gustu pilot który był do niego. Nie wiem dokładnie jak się nazywa mydelniczka ale chyba ADB. Ja mam wifi boxa do multiroomu i nie mam z nim większych problemów, NC+ GO dobrze śmiga. Czasami pilot świruje ale pomaga wyjęcie baterii i włożenie z powrotem. Mogę Ci go polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za ignorancję, ale... "mydelniczka" to jaki model/ nazwa ? Panowie. Mam mętlik w głowie ;-( Główny dekoder stoi w jednym pokoju, do którego jest doprowadzony kablem sygnał z anteny. Drugi dekoder będzie stał w drugim pokoju - czy do tego dekodera (jako Multiroom ) musi być także doprowadzony kabel z anteny ?

Ignorantem jestes straszym, zadajesz pytanie, a odpowiedz masz dwa posty wyzej! Popularna nazwa "mydelniczki" to "mydelniczka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zagadałem na chacie w ICA w sprawie możliwości wymiany dekodera głównego na 4k (posiadam MR).
Odpowiedź konsultanta: "Obecnie pracujemy nad ofertą pozwalającą na wymianę dekodera głównego na umowach z usługą multiroom na 4K. Nie znamy jeszcze terminu jej udostępnienia."

Poczekamy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, drugi dekoder też musi mieć sygnał z anteny.[/quotea] Od razu przepraszam za kolejne może głupie pytanie ale czy ten dekoder musi być fizycznie podpięty do konwertera czy tylko wpięty do anteny?. Przez pokój córki przechodzą kable do dekodera głównego i liczyłem ze po prostu przetne jeden kabel zrobię rozgałęzione na drugi dekoder i to wystarczy.
Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...