Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie widzę problemu z łączeniem dekoderów w jedną sieć. Z multiroomu korzystam zgodnie z jego przeznaczeniem czyli w jednym domu i mam w nim router więc co za problem połączyć wszystko ze sobą. Dodatkowym plusem jest to że dekodery zyskają dostęp do NC+ CO co wg mnie jest świetnym serwisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Mam nbox ITI2850ST jak MR premium i pomału dojrzałem aby go wymienić (często się wiesza i pomaga tylko reset wtyczkowy, po tym uruchamia się chyba ze 20 minut a i też potrafi się zaraz zawiesić). Czy orientuje się ktoś na jaki model mi go wymienią (ten sam?)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytam wątek i jak to w końcu jest z tym multiroomem za 0zł? W jakiej kombinacji można go mieć za free? Taka opcja już nie istnieje? Biedę przedłużał umowę (pakiet Superpremium od 6 lat) i tu pytanie: czy do marca może się coś zmienić w kwestii opłat za multiroom? 

Mogę wymienić tuner na Wifipremiumbox i myślę nad drugim dekoderem (najlepiej z DVB-T), czyli Box+, bo chyba samego modułu i karty pod multiroom nie da się wybrać? :/

Ogólnie skonfigurowanie i odbiór dwóch tunerów po Wi-Fi, czy LAN-ie jest problematyczne? Działa to OK?

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który dekoder z dwóch dostępnych w opcji multiroom jest lepszy? Mydelniczka czy wi-fi box+. Proponują mi wymianę ale nie bardzo wiem, który wybrać?. Konfiguracja będzie z Ultrabox 4K jako główny dekoder. Z opisu wychodzi, że wi-fibox ma więcej funkcji ale czy równie dobrze sprawuje się jako dekoder dodatkowy? Czy po podłączeniu do internetu zyskam dostęp do ncplus go?

Edytowane przez slakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie minusy ma wifibox+? Dziwne, że aktywacja jest dwa razy droższa a wychodzi na to, że w mydelniczka wygrywa w rywalizacji dekoderów do multiroom. Funkcji też jest więcej w wifibox+.


Ciągnę temat bo moja zmiana to zejście z mr premium na standard. Z tego co wyczytałem wifibox+ posiada możliwość skorzystania z opcji ncplus go po podłączeniu do internetu. Nie ukrawam, że po latach korzystania z tych możliwości na mr będzie mi tego brakowało w mr standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...