Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać forumowiczów, czy macie na tym dekoderze angielską ścieżkę dźwiękową w serialach na HBO GO? Bo chciałem obejrzeć "Tabu", ale niezależnie czy ustawię dźwięk na EN, czy PL, jest tylko polski lektor.


Jest to o tyle istotne, że przy angielskiej ścieżce dźwiękowej z polskimi napisami jest lepszy dźwięk.


Edit: sprawdziłem , gdy zmieniłem ścieżkę na podglądzie, a nie na początku ścieżka angielska jest.

Ale może ktoś mi powie, jak rozpocząć oglądanie od ostatnio przerwanego miejsca, bo mi zawsze zaczyna odcinek od początku i muszę przewijać?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina sprzętu. Ja korzystam z apki w TV, telefonie, czy tablecie. Oglądając np. w tablecie i robiąc przerwę w jakimś momencie i kończąc oglądanie w TV czy kompie, odtwarza w chwili kiedy skończyłem oglądanie na tablecie. Nic nie musiałem ustawiać.

Edytowane przez Barti
Wyrażenie skrótowe "TV" piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dysk twardy jest w jakiś sposób zsynchronizowany z głównym pudłem, czy można w każdej chwili podpiąć dysk z innego boxa aby obejrzeć nagranie na nim programy?

 

To znaczy na starym Premiumbox mam nagranych trochę seriali, lecz będzie on oddany do NC+ (nie chce mi się z nimi już negocjować) i w ruch pójdzie nowa umowa i nowy Premiumbox. Natomiast będzie tam krótka luka z 2 tyg. pomiędzy zainstalowaniem nowego boxa a oddaniem starego.

 

Czy mogę zatem w dowolnej chwili podpiąć na kilka godzin stary dysk aby obejrzeć na nim nagrane zaległości? Czy nie spowoduje to utraty innych ustawień jak zaplanowane nagrania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też zmienił się wygląd EPG?

 

No właśnie też się miałem o to spytać bo mam obecnie 2 premiumboxy.

Na starym jak wybieram kanał, przechodzę w prawo, to wtedy pionowo wyświetla mi się program TV.

Natomiast na tym drugim jak przechodzę od wybranego kanału w prawo to lista programów jest pozioma i muszę w prawo przechodzić dalej.

 

Jak zmienić, by po wybraniu kanału w pionie mieć listę pozycji (tak jak to mam na tym pierwszym premiumbox)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast czekać na odpowiedź można samemu pokombinować... też nie wiedziałem, miałem mydelniczkę pod ręką 30 sekund się pobawiłem i wychodzi na to że pod przyciskiem EPG jest taka wersja jak była ostatnio uruchomiona. Czyli wchodzisz w MENU i jak wybierzesz Program TV w formie tabeli to pod przyciskiem EPG z pilota masz tabelę, jak gazetę to masz gazetę.

 

Na Twoim dekoderze powinno być tak samo. Zresztą widzę, że @Pawel już Ci to napisał.

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, mam pytank odnośnie dekodera, ostatnio mam problem z ncplus go na tym dekoderze, odpalając obojętnie jaki film/serial zatrzymuje się po 5 sekundach, pomaga tylko przewinięcie do np 10minut i idzie dalej, internet jest ok, inne aplikacje przez dekoder np hbo go wszystko gra od poczatku do konca, restarty dekodera nic niepomagają, czy ktoś się już spotkał z takim problemem ncplus go na dekoderze wifi premiumbox??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hejka,

 

Od wczoraj mam podłączoną usługę, mam multiroom, mam Premium BOX i Wifi Box.

 

Jak klikam przycisk nagrywania czy cofania miga tylko żółta dioda i nie ma reakcji.

 

Instalacja nie ma 24h.

 

Co może być problemem?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym nowa aktualizacja dekoderow oznaczona numerem 0X1C w niej mi.in.

identyfikator zgodności w menu ustawienia.

aby dostosowac do norm unijnych

 

Aktualizacja czysto techniczna.

A czy przypadkiem nie zmieniła się przy okazji czułość wskaźnika jakości sygnału anteny?

Może to zbieg okoliczności ale od ok. 2 tygodni, pierwszy raz od 3 lat spadła mi znacząco jakość sygnału na obu wyjściach konwertera twin. Jak miałem zawsze jakość ok 82% tak teraz premiumbox pokazuje mi 64%. Sprawdzane przez kilka dni więc chwilowe spadki ze względu na pogodę raczej można wykluczyć.

Zauważyliście może u siebie jakieś zmiany? 

Edytowane przez zetorson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie mam podłączonego, ale kilka instalacji robiłem na unicable. W większości trzeba było zmienić ręcznie częstotliwości kanałów na zgodne z montowanym konwerterem.

 

Reklamacji nie miałem, że coś nie działa (nagrywa), więc powinno być OK.

Edytowane przez Barti
Wyrażenie "OK" piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działać to działa, nawet na starszych tunerach NC+, bo są filmy na YT, np.:

Z ciekawości tylko dopytam czy z unicable kanały się szybciej zmieniają przy przełączaniu  w sensie, że obraz szybciej wskakuje jak to ma miejsce w polsatowskim evoboxie. 

Edytowane przez zetorson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam. Mam pytanie względem dekodera wifipremiumbox+. Posiadam najnowszą wersję oprogramowania oraz połączenie wifi. I tu moje pytanie. Czy podczas przełączania klawiszami prog +- z lewej strony po środku powinno być widoczne logo kanału tak jak podczas wybierania kanału klawiszami 0-9? Ja podczas przełączania prog+- nie mam loga z lewej strony nad nazwą kanału, a na kilku zappingach na Youtube widziałem takowe loga. Czy da się je jakoś włączyć? Z góry dzięki za odpowiedź i pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...