Skocz do zawartości

MUX 8


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysil się i poszukaj niezbędnych informacji. Na szybko mogę przytoczyć nieprawidłowości przy planowanym starcie we wrześniu 2009 roku, kiedy to powodem była rzekomo TVP. Także przedstawiciel słonecznej platformy mówił, że NTC na pewno im nie zaszkodzi. Czas pokazał, że mylił się. Część przerzuciła się na naziemną i zrezygnowała z pay tv.

Edytowane przez Mr. Music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysiliłem się, i niestety nie znalazłem nic konkretnego (tylko jakieś drobne wypowiedzi polityków, którzy podobnie jak ty, coś tam sugerowali; ew. niekompetencje urzędnicze). Zero dowodów, jakoby któryś z prywatnych podmiotów hamował start NTC. Wychodzi na to, że taka sytuacja nigdy nie miała miejsca.

Znalazłem tylko jeden przypadek, który nosił znamiona nacisków prywatnego podmiotu na decyzyjne władze KRRiT. Ale to było znacznie później, już po starcie multipleksów NTC. Chodzi oczywiście o fundację Lux Veritatis. ;)

Więc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby start muxa to marzec- do czerwiec wcześniej testy to jednak będą ciekawe programy manipulantem może być Kiwi od Agory i tu liczne programy zwolnionych dziennikarzy TVP areszta kanałów jak pójdą zalosem Wzrostu czyli w centrum polityka a nie w jedną stronę i rzetelny obiektywizm to będzie dobrze i zyskają a co do muxa dla TVP bardziej pasuje mi tu TVP Film bądź Nauka,Dokument a sport niech zostanie na kanałach 1i2 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to się opłacało, to z pewnością by takie kanały startowały w konkursach na nadawanie w NTC. A że to mało opłacalna zabawa, co pokazują przykłady choćby TVN Warszawa, albo nawet TVS (istnieje, ale nie jest już praktycznie stacją regionalną), to nikt takich kanałów nie tworzy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kanałów lokalnych to gdyby nadawał prawdziwego zdarzenia dla regionu był kulturowy imprezowy na żywo regionalnie to sukces murowany a tak to tylko NTLRadomsko nadaje regionalnie o tyle minus że więcej mango niż TV lokalnej jest co do pike i ZoomTv to widocznie i raczej pasmo lokalne muszą powstać a serws ogólny regionów też musi być brany pod uwagę Co do właśnie Warszawy to aż dziwne dla mnie że nie TV lokalnej tylks ta TVP3Warszawa jak na takie ludnościowe miasto w sumie Tvn24 Polsatnews TvpInfo i tak szczególności mówią o stolicy więc niepotrzebne inne TV lokalne dla stolicy co innego dla śląska i obszaru łódzkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to się opłacało, to z pewnością by takie kanały startowały w konkursach na nadawanie w NTC. A że to mało opłacalna zabawa, co pokazują przykłady choćby TVN Warszawa, albo nawet TVS (istnieje, ale nie jest już praktycznie stacją regionalną), to nikt takich kanałów nie tworzy.

Wystarczyłoby 22 lata temu zostawić w spokoju NTW i Top Canal

W innych krajach działają bez problemu stacje lokalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek, 18 stycznia, EmiTel uruchomi emisję sygnału MUX 8 na terenie Aglomeracji Warszawskiej.

W multipleksie nadawana będzie plansza z kolorowymi pasami, bez dźwięku.

Sygnał dostępny będzie do połowy lutego.

 

Emisja ma na celu ocenę przygotowań gospodarstw domowych do odbioru multipleksu ósmego, który będzie nadawany w pasmie VHF (KANAŁY 5-12, 174-230 MHz). Pozwoli także na przygotowanie sprzedawców i instalatorów odbiorczych systemów antenowych do zapewnienia odpowiedniego sprzętu i usług niezbędnych do dostosowania anten, w przypadku, gdy obecna antena nie pozwoli na odbiór tego sygnału.

 

źródło: EmiTel

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...