Jump to content

mijo

Users
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About mijo

 • Rank
  Niedoświadczony
 • Birthday 09/11/1977

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

155 profile views
 1. Swego czasu TVN udzieliła mocnego wsparcia dla piosenki „My, Słowianie”, zaśpiewanej na tej pamiętnej Eurowizji przez duet Donatan i Cleo. Jako promocję bardzo europejskiej różnorodności 😉 Oczywiście jakość przekazu TVN przez satelitę jest dobra, chociaż przy antenie "90" potrafi klatkować. Słońce jest jeszcze za nisko żeby powodować ten szczególny rodzaj zakłóceń dwa razy do roku?
 2. mijo

  TVN

  Niech Koreański koncern pozwie Discovery/Tvn na 1 mln dolców. Stać ich. A jak dotknął ich chwilowy brak gotówki to niech pożyczą od współplemieńców z ADL z Nowego Jorku. Oczywiście na "proczent" i jako "fant" - iks proczent akcji lub rocznego dochodu niech im odpalą.
 3. mijo

  TVN

  A czego się spodziewać po ubeckiej telewizji (dziedzicznych resorciaków) , założonej na polecenie Kiszczaka, za pieniądze z afery FOZZ (afery-fundamentu 3 RP) przez Mariusza Waltera i Jana Wejcherta, przy opiece merytorycznej Jerzego Urbana. Dziwne że jeszcze Jerzego Urbana nie zaprosili do współprowadzenia Szkła Kontaktowego
 4. Najlepiej do dziś wspominam program przygotowywany przez Sekcję Polską BBC dla regionalnych rozgłośni Polskiego Radia pod nazwą "Reflektorem po Świecie". Może TVN BIS niech nawiąże współpracę z BBC World. Sekcję Polską BBC dawno Anglicy zlikwidowali, a szkoda.
 5. Mam nadzieję,że MWE nie popełni tego samego błędu co nadawcy z mux8. Godząc się na włączenie parowania, a potem jojczyć że oglądalność mała. Jeżeli kanał będzie dostępny dla nc+ na kartę (zestaw parowany dekoder+karta) to lipa, Smart HD znowu olano.
×
×
 • Create New...