Skocz do zawartości

MUX 8


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc ostatnio zrobiłem sobie zarys tego jak oferta telewizji publicznej mogła by wyglądać i szczerze mówiąc jestem zażenowany postawą TVP gdyż wyszło mi że mogłaby mieć miejsca na nowe kanały a nawet stworzenie modelu RAI czyli zbudowania pięciu kanałów liczbowych oraz równoległej oferty tematycznej złożonej z takich tematyk jak informacja, sport, dokument czy film a nawet muzyka i tematyka młodzieżowa ale jeżeli TVP chce robić beznadzieje programową to ich wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie będzie kanału od Super stacji bo przydał by się drugi kanał informacyjny w naziemnej.Zawiedli mnie.

 

Mam nadzieje ze szybko ktoś zgłosi chęć na mux 5, 6 i będą musieli uruchomić na nie procedurę jak w przypadku mux8

Edytowane przez michalmichal
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ZPR mi się nie podoba bo mają już trzecią stacje a teraz dojdzie jeszcze czwarta. Zdecydowanie postawiłbym tam stacje od Agory.

Raczej, to już ostatnie takie kanały w NTC. MUX-5 i 6 pójdą raczej pod internet - niedługo decyzja o ich losie. ;)

Obyś się mylił! Chętnie zaprogramowałbym jeszcze 16 stacji w swoim odbiorniku :) Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że miejsca na MUX 8 powinni otrzymać wyłącznie nadawcy, którzy nie mają jeszcze żadnej stacji w DVB-T. Oczywiście jeśli spełnialiby wszystkie pozostałe warunki.

 

Dochodzi teraz do takich sytuacji, że ZPR dostaje coś w każdym rozegraniu (tzn "konkursie"), a nadawcy tacy jak chociażby Discovery po raz kolejny muszą obejść się smakiem.

Edytowane przez Conan
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę pojąć jednego.

 

Po jakie byczki w konkursach w "DVB-T" zgłaszane i wybierane są tylko całkiem nowe kanały, których jeszcze nie ma na rynku i nie wiadomo czego się można po nich spodziewać i czy w ogóle zainteresują widzów ???

 

Moim zdaniem wymóg przy tych konkursach powinien być wręcz taki, że mogą w nich startować tylko kanały już istniejące i cieszące się popularnością wśród widzów (wyniki oglądalności), bo tak to mamy same "wydmuszki" wymyślane tylko na potrzeby tych konkursów, a nie wartościowe kanały...

 

Jak tak to ma wyglądać, to naprawdę tylko kanały "TVP" powinny się znaleźć w tym 8 multipleksie, bo przynajmniej wtedy ruszyłoby "TVP Info HD", tym bardziej, że i tak chyba sygnał "TVP Info" jest już produkowany w HD, więc po co go trzymać w "tajemnicy" :-)  .

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały istniejące i cieszące się popularnością nie muszą bić się o NTC - ba, nawet im się to nie opłaci, bo żyją z opłat od platform i kablówek. Jest ciężka sytuacja, bo jakbyśmy nie wybrali, to i tak będzie źle. Wybierzemy kanał dużego nadawcy, to będą powtórki powtórek, żeby nie zaszkodzić tym płatnym, które są w jego portfolio. Wybierzemy małego gracza? Zaraz dogada się z dużym i zacznie korzystać z jego archiwum. Najbardziej boję się "interaktywnych" treści. Przypuszczam, ze połowa ekranu będzie zajęta przez hasła: wyślij SMS.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. Sprawdziła się większość moich typów, poza PIKE. Tak jak podejrzewałem, KRRiT nadal stawia głównie na Polskich nadawców. Najbardziej ryzykowny jest ten projekt z treściami lokalnymi. Może nie mieć oglądalności. Dziwi mnie, że wygrał z takim pewniakiem, jak TV Zone od AGORY? Ale najwyraźniej chcieli uniknąć oskarżeń o stronniczość i wspieranie jednej spółki.

 

Nazwy ok. - ale po co tyle tych dopisków "TV"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRRiT stawia na znajomych i tych, którzy dobrze o nich piszą... Polityczna decyzja.

TV Zone nie przegrało. Myślisz, że kiwi.tv się pojawi? To była wydmuszka - w jej miejsce pojawi się i tak TV Zone z tym formatem co kiwi.tv miał być

To nie był konkurs a ustawka...

ZPR startował z dwoma kanałami filmowymi tylko pod różnymi banderami - komizm

A gdzie są opinie Widzów? Były badania, konsultacje i... wszystko znowu do kosza, bo trzeba się popisać. I to za publiczne pieniądze

 

Co sie stało z Stopklatką? Miało być tak filmowo i ambitne . Było - przez 2-3 miesiące. A widzimy co jest - filmów coraz mniej

Edytowane przez rotalplus
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...