Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Inspektor napisał:

Dlaczego przy przedłużeniu umowy, nie chcą dać umowy głównej na moduł CAM, tylko na dekoder.

Chodzi mi o dwie niezależne umowy.

 

 

 

Ja mam dwie niezależne umowy i główna jest na moduł CAM a druga na dekoder 4K…Tylko dzięki użytkownikowi @lukx95 dało się wywalczyć taką kombinacje.Odezwij się w wiadomości prywatnej to na pewno Ci pomoże.Mi pomógł już któryś raz z kolei, gdzie wszyscy twierdzili, że się nie da.Otrzymałem ofertę taką jaką chciałem i zamienili moduł na główną umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio telewizor TCL 43C735 i włożyłem do niego moduł CAM CI ECP. Jest to telewizor z Androidem. Odbiór kanałów jest poprawny, ale mam 2 problemy. Szukałem w tym wątku informacji na ten temat, ale nic nie znalazłem. Może ktoś z użytkowników ma podobne doświadczenia i podpowie coś?

  1. Telewizor nie pobiera listy kanałów Canal+. Mam tylko pełny skan tego co telewizor zobaczył na Hot Birdzie. Czy jest jakiś sposób lub konfiguracja, która pozwoli pobrać listę? Ewentualnie, w ustawieniach telewizora istnieje opcja eksportu lub importu listy z pendrive. Szukałem w Google pliku z taką listą, ale niczego nie znalazłem. Czy one w ogóle istnieją?
  2. Gdy wyłączam TV pojawia się komunikat, że moduł CAM wciąż pracuje i trzeba odczekać około minuty, żeby wyłączył się. Nie jest to może jakiś straszny problem, ale gdyby dało się umożliwić normalne wyłącznie, to byłoby fajnie.

Za wszelkie informacje z góry dziękuję🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sprzet taki odbiór. Poprostu taki masz sprzęt z takim, a nie innym softem, w którym to nie uwzględniono operatora. 

Jedyne co możesz zrobić to przy wyszukiwaniu kanałów z TP zaznaczyć,,sieć " o ile też masz to w sofcie. 

Dla poprawności,  bo twierdzisz, że dobrze Ci moduł współpracuje z TV, sprawdź kanał dla abonentów. Swieci czy nie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Inspektor napisał:

Pytanie do posiadaczy modułów, czy w strefie Canal+, w zakładce sprzęt macie widoczne moduły CAM, bo u mnie od 2 lat, widoczny był tylko dekoder, a teraz po przedłużeniu umowy widoczna jest tylko sama karta, a modułu dalej nie ma.

Sama karta u mnie. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. A mianowicie mam VU+Zero 4K a w nim moduł ten czarny (ostatnia wersja ) i jakoś tak dopiero dziś zajażyłem, że jest Eleven sport 4K, ale jest na nim jebitna pikseloza, no nie da się oglądać. A ostatnio dodany Love nature 4k śmiga pięknie.

Wiem, że to inne transpondery, ale antena jest ustawiona super, no chyba, że eleven 4k potrzebuje jakiś dodatkowych ustawień, ażeby było już całkiem śmiesznie to dzieci u siebie w pokoju mają dekoder canal + i na nim owy eleven 4 k z tego samego "talerza" działa jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz soft VTi na tym dekoderze to na pilocie "menu" następnie - konfiguracja - moduł dostępu i masz te opcje do włączenia:

W opcjach modułu włącz obsługę wysokiej szybkości przepływu.

Dodatkowo możesz także włączyć PiD Filtering.

 

 

Edytowane przez tweed77
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Zniesmaczony wyłączeniem możliwości nagrywania po czasie w dekoderze 4K zacząłem szukać rozwiązań alternatywnych. Myślę o karcie CI włożonej do LG OLED 65 cali, model sprzed około dwóch lat. W opcjach telewizora i ustawieniach kanałów satelitarnych jest opcja Unicable (w ten sposób podłączony jest jeszcze dekoder 4K). Zaprogramowanie i nagranie na HDD po timerze, np. tego samego programu informacyjnego 5 czy 7 dni w tygodniu jest możliwe. Zastanawiam się tylko, czy możliwe będzie np. jednoczesne nagrywanie na dwóch kanałach? Prośba o podpowiedź, bez karty CI fizycznie w telewizorze nie jestem w stanie tego zweryfikować. Dzięki za konstruktywne odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...