Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, tweed77 napisał:

 

Nagrania można normalnie oglądać na dekoderze - komputerze itp - itd.

Czyli to co nagrałem na dysk z TVP 4K , też obejrzę na innym TV , laptopie itd ? ;)

Nigdy naziemną się nie interesowałem i nie bawiłem w nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia w jakim urządzeniu nagrywasz TVP 4K.

Na dekoderach na linux - E2 nie ma problemu.

 

Na innych dekoderach - tv to zależy od softu w dekoderze - tv jaki producent zastosował.

Soft w TV - dekoderze może blokować takie nagranie przed odtwarzaniem w innym urządzeniu.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj pod Windows program Total Comander z dodatkiem do obsługi partycji linux - ext3/ext4 i sprawdź czy zobaczy partycję na dysku / pendrive który był podłączony do tv Samsung.

Bo pewnie Samsung tworzy taką partycję na dysku / pendrive usb.

Normalnie Windows takiej partycji nie zobaczy.

Po podłączeniu pendrive / dysku na USB do TV to soft w nim może też szyfrować partycję.

 

Do oglądania plików multimedialnych to VLC pod Windows.

 

aab420fdf72b38d2.png

Edytowane przez tweed77
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to 4K to jeden wielki niewypał. Po pierwsze różnica pomiędzy 4K a HD iluzoryczna. Po drugie pierwsze telewizory 4K na rynku pojawiły się już 10 lat temu, a my dziś na dzień dzisiejszy mamy 3 kanały w 4K plus TVP 4K raz na 4 lata. To porażka jak nic bo przy dzisiejszym rozwoju techniki powinno ich być przynajmniej ze 20.

 

Czemu TVP nie nadaje na co dzień w 4K skoro ma takie możliwości techniczne, a tylko od święta na EURO ?

 

Canal+ 4K wymyśla jakieś super zabezpieczenia, a ja pytam po co skoro tak nic nie leci. Ramówka jak na TVP Kultura. Kto by to chciał hakować ? Dla mnie to jest kanał do likwidacji.

Edytowane przez Jorg1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie kupiłem (przez internet) tv na kartę pakiet z Canal+ (CAM) za 199 zł , ale nie mam info o płatności. Płaci się u kuriera?

I drugie pytanie czy mając już moduł powiedzmy za pół roku będę mógł przejść z tym modułem na abonament?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Właśnie kupiłem (przez internet) tv na kartę pakiet z Canal+ (CAM) za 199 zł , ale nie mam info o płatności. Płaci się u kuriera?
I drugie pytanie czy mając już moduł powiedzmy za pół roku będę mógł przejść z tym modułem na abonament?

Za taki zestaw powinieneś zapłacić 199 zł przy zakupie. Jeśli tego nie zrobiłeś pewnie kurier pobierze opłatę. Tak można przejść z prepaida na abonament. Wręcz będą cię do tego zachęcać.
Edit: chyba nie zrozumiałem. Za doładowania płacisz na stronie C+, w stacjonarnych punktach C+, bądź przelewem na konto. Każda karta ma swój nr konta na który przelewa się kasę. Najlepiej doładować na stronie C+ jeśli nie masz dostępu to punktu w którym doładowanie wykonywane jest natychmiast w systemie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mako napisał:

Właśnie kupiłem (przez internet) tv na kartę pakiet z Canal+ (CAM) za 199 zł , ale nie mam info o płatności.

Zapytaj sprzedającego o formę płatności. Numer konta do opłacania pakietu podadzą Ci przy aktywacji, jak zadzwonisz na numer BOKu.

Po "darmowym" miesiącu możesz przejść na abonament, ale lepsze oferty trafiają się do jakiś czas przy okazji promocji. Dla przechodzących z oferty na kartę obowiązują ceny standardowe z cennika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...