Jump to content

kondon

Users
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About kondon

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kondon

  tivùsat

  Dzwoniąc na włoski numer Tivusat. [emoji16]
 2. kondon

  tivùsat

  4 godziny? Ciekawe. Przedwczoraj łapanie uprawnień nie zajęło mi więcej jak 5 minut. Zawsze w razie problemu można ponowić uprawnienia.
 3. Pomimo tego co na swojej stronie domowej wypisuje operator kanał CT Sport HD jest dostępny już od najniższego pakietu.
 4. Kanał CT Sport w wersji HD jest dostępny w Antiksat w najniższym pakiecie w cenie 1 Euro/miesiąc. Opłaca się z góry za okres 12 miesięcy. Karta jest to nieparowany Conax, działa praktycznie na każdym sprzęcie. Karta nie jest łatwa do zdobycia ponieważ musi być zarejestrowana na obywatela Słowacji. A więc trzeba mieć znajomego Słowaka, lub jechać na Słowację i kupić samemu, lub popytać w słowackich sklepach internetowych zajmujących się techniką satelitarna ale wtedy koszt karty wzrasta ponieważ tylko za samą rejestrację często sklepy życzą sobie kilkadziesiąt Euro.
 5. kondon

  FRANSAT

  No właśnie byli na 13E, czyli mieliśmy to samo
 6. kondon

  FRANSAT

  No właśnie bo ta oferta wygląda na prepaid. Fransat zrobił ją razem z BIS TV. Będzie można coś zdziałać ale dopiero po wygaśnięciu pakietu po 12 miesiącach. Parę lat temu miałem podobną kartę w prepaid Bis TV z wtedy tylko 2 kanałami BeIN Sports bez MAX nawet bez podstawowych francuskich jakie są dostępne we Fransat lub TNTSAT
 7. kondon

  FRANSAT

  Była promocja 2 miesiące za darmo przy podpisaniu zobowiązania na 12 miesięcy
 8. kondon

  FRANSAT

  Ten link przenosi tylko na główną stronę TV Corner a nie do konkretnej oferty. Na innym forum jest koleś który na takim samym zestawie ma wykupioną opcję RMC i ściągają mu kasę za pakiety co miesiąc. Czyli się da. No możesz sobie policzyć - pakiet BeIN z kanałami MAX kosztuje 14,99 Euro za miesiąc, X 12 miesięcy + koszt karty i modułu + przesyłka nawet gdy jest promocja to wychodzi niezła sumka
 9. kondon

  FRANSAT

  Chodzi o pakiet jaki masz wykupiony i jakie uprawnienia masz nadane. Jeśli masz pakiet z kanałami 1-3 BeIN Sports to automatycznie nie masz pakietu 1-3 BeIN Sports + 4-10 kanały BeIN Sports MAX. Ten drugi pakiet z kanałami MAX a także kanały RMC i kilka innych pakietów są tylko w opcji abonamentowej opłacanej co miesiąc. I oni czyli TV Corner Cię nie blokują bo masz wykupiony na cały rok inny pakiet - BeIN bez MAX I tego się nie da zmienić. Jeśli dobrze podejrzewam że chodzi tu o jakąś formę prepaidu lub dlatego że kanały są opłacone na rok z góry to innych pakietów też nie są w stanie włączyć bo w systemie Fransat może nie być takiej opcji. I dlatego tak się upierają przy tym że nie są w stanie nic zrobić. Pozostaje czekać do końca aż wygaśnie zapłacony pakiet i wtedy męczyć ich o opcje abonamentowe.
 10. kondon

  FRANSAT

  Zestaw jest dobry, mam taki sam moduł i taką samą kartę w wersji PC6 Ale tu nie chodzi o sprzęt i nawet nie o to w czym go używasz.
 11. kondon

  FRANSAT

  Dobrze kolega @tweed77 napisał karta musi być jeszcze w wersji Viaccess PC 6.0 U mnie po rejestracji karty w 15 dniowej promocyjnie miałem pakiet BeIN łącznie z ich wersjami MAX. Czyli to normalnie działa. Ale nie wzięliśmy jednej sprawy pod uwagę. Być może kolega kupił kartę w jakiejś 12 miesięcznej wersji prepaid gdzie oferta jest ograniczona do kilku podstawowych kanałów BeIN Sports bez wersji MAX. Przy czymś takim nie można wykupić dodatkowych pakietów. Może dopiero po wygaśnięciu opcji prepaid. Wtedy wyjaśnienia TV Corner że kanały MAX i pakiet RMC nie będą działały miały by jakiś sens.
 12. kondon

  FRANSAT

  To co już wcześniej napisałem to jest odpowiedź. Karta jest zarejestrowana na kogoś z TV Corner. Bez dostępu do BOK-u nic nie zdziałasz.
 13. kondon

  FRANSAT

  Żeby działały pakiety dodatkowe karta musi być zarejestrowana i musi być założone konto w BOK Fransat. Skoro BeIN działa ona jest zarejestrowana i BOK jest założony. A TV Corner dał Ci dostęp do BOK-u Fransat? Jak opłacasz BeIN? Co miesiąc czy z góry np. na 12 miesięcy?
 14. kondon

  FRANSAT

  TV Corner pisze czasem bzdury. Masz zarejestrowaną kartę? Pakiety BeIN i RMC są wykupione? Karta chodzi w dedykowanym dla Fransat module CI+, dedykowanym tunerze satelitarnym? Podałeś za mało informacji
 15. kondon

  MTV Unlimited

  Ten sam sprzedawca: https://m.ebay.pl/itm/Technisat-MTV-unlimited-Ticket-6Monate-Code-via-mail-Neu/181139694498?hash=item2a2cc463a2%3Ag%3AYx8AAOSwMgdX17eb&_pgn=1&rt=nc
×