Jump to content

kondon

Users
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About kondon

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie wczoraj 2 następne [emoji16] Dziś info że za 2 tygodnie przenosiny.
 2. Kingofsat twierdzi swoje a prawda bywa inna. Z 16E w ofercie AntikSAT jest Docubox HD na którym zdarzają się programy z polskimi napisami.
 3. Trochę to trwało i jest to świeża sprawa. Zgłoszenie wysłałem 16 Sierpnia. Kilkudniowa wymiana maili + wpłata. Termin przeniesienia ustalono na 31 Sierpnia.
 4. U mnie wszystko odbyło się przez internet. Instrukcje przychodzą mailowo i oświadczenia, potwierdzenia tą samą drogą wracają do Lajt. Karta SIM przyszła zwykłym listem. Info o dacie przeniesienia przyszło SMS-em od starego operatora jak i nowego operatora Lajt.
 5. Z 16E w ofercie AntikSAT jest DocuBox, tylko że polskie napisy nie są dostępne dla wszystkich nadawanych pozycji. Przykładowo teraz leci program "Living Jungle" i napisów polskich nie ma. Jest dostępnych kilkanaście ścieżek z napisami, ale tylko 7 jest aktywnych. Audio jest angielskie i rosyjskie.
 6. Najszybszy sposób to Alleg..[emoji16]
 7. STV1(Jednotka)HD, STV2(Dvojka)HD, STV3(Trojka), Markiza HD, Joj HD, Dajto HD, Doma HD, Joj Plus HD, Wau HD, TA3 HD, TV Lux HD, TV Noe, ČT1 HD, ČT2 HD, ČT24 HD, CS Mystery, Senzi, Šlágr, Arena Sport 1 HD, Arena Sport 2.
 8. 100 PLN to jest tylko koszt rocznego abo za pakiet Freesat, do tego dochodzi cena samej karty[emoji16]
 9. Kanały PRO TV są dostępne też np. z satelity 16E przy pomocy kart TVR Romania z dokupiony pakietem Freesat lub z kart Freesat Romania. Karty w nieparowanym Conaxie, działają w uniwersalnych czytnikach. Koszt rocznego abo 99 Lei czyli wychodzi około 100 PLN.
 10. Nic prostszego. Żeby zaspokoić ciekawość wystarczy przeglądnąć polskie i czeskie portale aukcyjne i ogłoszeniowe.
×
×
 • Create New...