Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 A moze po prostu zapomnieli wylaczyc zabezpieczania planszy testowej przed poczatkiem meczu??.  Usmialbym sie gdyby sie okazalo ze mecze premierleague  przeniosa do Canal+ Now , i tam je beda ewentualnie zabezpieczac w jakosci HD, a Canal+ 4K zostawia w spokoju .  To takie gdybanie , ale kto wie co im tam po glowach chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, mikoko napisał:

Ograniczający dla przeciętnego Kowalskiego powiadasz. To spróbuj obejrzeć coś z vod na module albo cofnąć sobie oglądana bramkę w meczu. Nie mówię to o kodi bo to śmiech. Swoją lista kanałów ? Zdecydowanie za mało by mówić o ograniczeniach dekodera względem modułu. Zreszta na dekoderze tez można zrobić własne listy. Dostęp do całej satelity? Zapytaj Kowalskiego czy ogląda obcojęzyczne kanały. Skończcie już z tym mitem niezależności modułu i ograniczeniach dobrego dekodera (ultrabox)

Mam moduł w Tv i nie mam żadnych problemów z cofnięciem akcji, bramki. Działa stopklatka, timeshift. Dekoder tylko do vod? Zbędny gadżet.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł w Tv i nie mam żadnych problemów z cofnięciem akcji, bramki. Działa stopklatka, timeshift. Dekoder tylko do vod? Zbędny gadżet.

Tobie działa timeshift a mi na tv Sony i nie tylko mi nie działa. Taki urok Sony. Widzisz różnice

Są tu tacy co uparcie twierdzą ze poleciałem ze strachu przed ECP wymienić moduł ECP na dekoder. Ze lata mina zanim cokolwiek z tym zabezpieczeniem zrobią. Śmiem twierdzić ze do końca roku ECP będzie włączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony zawsze utrudniało życie klientom. Wcześniej ich odtwarzacze DVD nie czytały wypalanych płyt. 
Ale nic dziwnego jak się ma udziały w wytwórniach filmowych to konflikt interesów jest aż nader widoczny. 
W moich dwóch TV Panasonic nie ma najmniejszego problemu z nagrywaniem i korzystaniem z funkcji timeshift z wykorzystaniem modułu CI+ECP. 

Edytowane przez meckbar
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, meckbar napisał:

Sony zawsze utrudniało życie klientom. Wcześniej ich odtwarzacze DVD nie czytały wypalanych płyt. 
Ale nic dziwnego jak się ma udziały w wytwórniach filmowych to konflikt interesów jest aż nader widoczny. 
W moich dwóch TV Panasonic nie ma najmniejszego problemu z nagrywaniem i korzystaniem z funkcji timeshift z wykorzystaniem modułu CI+ECP. 

To samo szajsung.. śmiga pięknie z modułem... tylko to ECP.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem abonamentem byłej n-ki i miesiąc temu dobrałem do swojej umowy 3 dekoder( tzw. mydelniczeke). Czy zgodnie z regulaminem świadczenia usług  ze strony 33 dokumentu Rozdziału II.Zasady korzystania z usług na Sprzęcie własnym, mogę zwrócić ten ostatni dekoder a następnie otrzymać moduł Cam CI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Silok napisał:

Witam, jestem abonamentem byłej n-ki i miesiąc temu dobrałem do swojej umowy 3 dekoder( tzw. mydelniczeke). Czy zgodnie z regulaminem świadczenia usług  ze strony 33 dokumentu Rozdziału II.Zasady korzystania z usług na Sprzęcie własnym, mogę zwrócić ten ostatni dekoder a następnie otrzymać moduł Cam CI ?

@Silok Te zapisy odnośnie zwrotu dekodera bez karty nie dotyczą osób z Multiroomem łączonym z dawnej Platformy n. Nie ma możliwości mieć modułów CAM przy tzw. nowym Multiroomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...