Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.08.2020 o 17:14, arteco napisał:

Canal+ za 25 zł i Canal+ 4K  0 zł na cały okres umowy,płacę 47 zł za całość także walczyć bo wciskają konsultanci że się nie da a w punktach nie ma problemu ,powodzenia.

Nie tylko konsultanci platformy ale również kilka osób bardzo aktywnych na forum ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w salonie. Posiadam Pace i Wifibox jako MR. Sympatyczna Pani powiedziała że nie może wymienić mi Pace na moduł CI+ bo to jest główny dekoder, ale może pokombinować z Wifiboxem. Ciekawi mnie czy jak wymienię najpierw wifiboxa na moduł to potem da się to zrobić z Pace,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to całe C+ to zwykła organizacja przestępcza. Dziś aktywowali mi pakiet z C+4K na niebieskim module i co? Wiadomo... Wszystko jest tylko nie ten kanał. Jak można tak w c**a robić ludzi? Nawet oddzwaniali z pytaniem czy działa... Ponawiali uprawnienia ale uprawnień brak. Premedytacja czy to takie [beep]y?  Jeszcze się pytali czy ma cały okres umowy czy tylko 12m. Jawne oszustwo i tyle. Muszę przemyśleć czy ma sens w tym tkwić ale tego oszustwa tak nie zostawię. Mam gdzieś, że ktoś coś łamie .. nie pierwszy raz i nie ostatni. W Chu#a mogą robić ale siebie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, patryszq napisał:

Wygrać może jedynie darmowy przejazd BOLTEM po ultraboxa 4k by oglądać jedyny i prawilny kontent 4k :D ( ironizowane )

Powiedział, to klient platformy, która nie ma żadnego prawilnego kontentu 4k ;) nieprawilnego zresztą też nie ma.

A tak poważnie to co ten głupi komentarz wnosi? Skoro chce płacić za ten jeden kanał, to widocznie chce go oglądać. Ja tam chętnie oglądam kopaną w 4k, no może z wyłączeniem polskiej ligi mistrzów ;)

Edytowane przez drq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na to co tu się dzieje w tym wątku, to mam wrażenie, że ludzie sobie na własne życzenie robią problemy, a potem jeszcze psioczą na C+, że im nie działa.

 

Ja od zawsze używam sprzętu od operatora od czasów Cyfry+ i głębokiego SD. Obecnie mam 4K UltraBox+ i jestem mega zadowolony. Wszystko po prostu działa. Tylko tyle i aż tyle. Nigdy nie było problemu, że gdzieś ciemność, poza sytuacjami, że mnie nie było długo w domu i wygasły uprawnienia, ale wtedy wystarczyło ponowić przez ICA.

 

Gdybm miał robić takie cyrki co trochę i budzić się rano z niepewnością czy działa TV, to bym osiwiał. To wolę już zapamiętać numery kanałów z listy operatora albo wyłączyć z prądu na chwilę wifibox+, którego mam do multiroomu, jak się zawiesi. Przy takich kombinacjach alpejskich to to naprawdę niewielki problem.

 

Chcecie kombinować, nie zabraniam wam, macie prawo. Ale wybierając niewspierane przez operatora rozwiązanie nie jęczcie, że nie działa. A tu takiego jęczenia jest dużo.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty czytasz co napisał czy udajesz? Napisał że nigdy nie narzekał, a co sobie tam ustawiał to jego sprawa. Widocznie jest ogarnięty w przeciwieństwie do niektórych tu. Masz jakiś kompleks oscama że Cię tak gryzie? :) Wiem że niektórych, to przerasta ale nic na to nie poradzę. Nikt nie mówił że będzie łatwo dlatego dla takich najlepsze rozwiązanie to wymiana sprzętu.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał że wszystko zawsze działało, jednak nie działało @tail#

Uważaj z takimi tekstami bo udajesz cwaniaka jakbyś wszystkie rozumy pozjadał. 

Bez wyciągania danych lub prośby do magika bo sam tego nie zrobił nic by mu nie działało I przez pewien czas nie działało 

Edytowane przez PawelTSW
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

43 minuty temu, przemek1234 napisał:

Tak patrzę na to co tu się dzieje w tym wątku, to mam wrażenie, że ludzie sobie na własne życzenie robią problemy, a potem jeszcze psioczą na C+, że im nie działa.

 

Ja od zawsze używam sprzętu od operatora od czasów Cyfry+ i głębokiego SD. Obecnie mam 4K UltraBox+ i jestem mega zadowolony. Wszystko po prostu działa. Tylko tyle i aż tyle. Nigdy nie było problemu, że gdzieś ciemność, poza sytuacjami, że mnie nie było długo w domu i wygasły uprawnienia, ale wtedy wystarczyło ponowić przez ICA.

 

Gdybm miał robić takie cyrki co trochę i budzić się rano z niepewnością czy działa TV, to bym osiwiał. To wolę już zapamiętać numery kanałów z listy operatora albo wyłączyć z prądu na chwilę wifibox+, którego mam do multiroomu, jak się zawiesi. Przy takich kombinacjach alpejskich to to naprawdę niewielki problem.

 

Chcecie kombinować, nie zabraniam wam, macie prawo. Ale wybierając niewspierane przez operatora rozwiązanie nie jęczcie, że nie działa. A tu takiego jęczenia jest dużo.

Ale większość pobrała moduły bo "cieszą" się swoją " niezależnością " układania listy swoich kanałów itp mają prawo i nie negujemy tego - bo chcą mieć mniej pudełek pilotów itp - wciąż mają do tego prawo , nikt temu nigdy nikomu nie zabroni , bo kupili sobie swoje " dekodery " i oglądają właśnie na nich równie niezależnie od operatora swoje kanały - są wolni , są ponad to , są lepszym sortem . Ale zaczęły się schody , operator zaczął zabezpieczać wpierw "jakość "4K , później doszły testy nie tylko na 4K ale i innych kanałach . Moduły które są kompatybilne z tv nagle krzyczą że nie ma opcji odbioru danego kanału ( najczęściej 4K ) ale też i innych , bo jednak  tv jest niekompatybilny mimo szczerych zapewnień i tyle , zdenerwowany jeden z drugim szuka porad pyta tu czemu jak i dlaczego , doszukuje się luk w regulaminie , że PC+ go wycyckało  jak słodki cukierek i ... i ostatecznie z podkulonym ogonem idzie jednak po dekoder PC+ , oddaje moduł jednocześnie wykrzykując tu że PC+ jest takie i owakie . Sytuacja jest o tyle śmieszna , bo " niezależni " szydzili z tych , co są przy dedykowanych dekoderach z umową ,  a finalnie jednak  na przekór sobie , swoim przekonaniom musieli wrócić albo zdecydować się i tak na dekoder PC+ , nie wspominając tego jak między wierszami jeden z drugim chwali się na forum , że jest abonentem " inaczej " lub nie użytkuje dekodera na terenie PL ,  i bez żadnych emocji nie zaskoczy go stukanie do drzwi . 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PawelTSW napisał:

Napisał że wszystko zawsze działało, jednak nie działało @tail#

Uważaj z takimi tekstami bo udajesz cwaniaka jakbyś wszystkie rozumy pozjadał

Dobrze, konkret - co nie działało? Po drugie pisał o sobie jakbyś nie zauważył.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie niby ludzi odsyłać? Przecież tu mu nikt nie będzie tego tłumaczył skoro taklm ma gotowce. 

Konfiguracja oscam a dla osób które nigdy nie miały do czynienia z tym, może być trudna

Choć to dość proste. Ale to forum nie służy do tego 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...