Jump to content

jarek7714

Users
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About jarek7714

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chyba Cię "grypa bierze", 😷 tych dekoderów z E2/innych prywatnych są grube tysiące (wejdź na Allegro i spójrz-jeden sprzedawca na 100 stron ma sprzedanych ponad 100szt. 😀).
 2. I tu jest problem, to co napisałeś powinno być standardem. Ale oni po tej fuzji z N-która całkiem nie wypaliła, przespali kilka lat i większość dekoderów klientów to elektroniczny złom (ba aby nie wpadać w kolejne koszta i nie ponosić wydatków za utylizację sprzętu po N, wpadli na kolejny "genialny" pomysł ze SmartHD i dekoderami na własność w cenie abonamentu, niech klienci wyrzucą te śmieci do kontenera, bo jako firma będziemy musieli za to słono zapłacić).
 3. Używam w tej chwili modułu w TV, ale mam również DM900UHD z E2 i nie wyobrażam sobie abym mógł zaakceptować tuner C+ (takich odbiorców jest sporo, w dobie problemów z utrzymaniem bazy abonentów przez C+/CP, silną konkurencją platform internetowych nie wyobrażam sobie aby takie pomysły nawet chodziły im po głowie, a ci co wypisują że tak ma być po prostu sieją ferment i już).
 4. Premię za założenie konta otrzymałem po około 1,5 miesiąca, natomiast bonus do abonamentu C+ nie wchodził mi na konto, także po 2 miesiącach złożyłem reklamację i po około 2 tygodniach odpowiedzieli mi że mają jakieś problemy techniczne- w związku z czym z góry przelali mi na konto 360zł za cały okres promocji.
×
×
 • Create New...