Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, ircios napisał:

Ale co można z modułu CI+ na ofertę? Oglądać.? 

 

Czy możliwa jest migracja z oferty na kartę z modułem CI+ na oferty abonamentowe takie jak entry+ superfilm lub entry+ sport?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, skynetX napisał:
 
Czy możliwa jest migracja z oferty na kartę z modułem CI+ na oferty abonamentowe


Zapewne tak. Ja mam moduł po TNK niebieski i w chwili obecnej mam HBO, C+, i pakiet Extra. Wszystko odbierałam stopniowo. Już druga umowa. Tym razem tylko na rok.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Ktosiu napisał:

To wcale nie operator musiał nadawać tylko nadawca dodał w sygnale. 

Te dane nie są dodane do sygnału tylko wysyłane bezpośrednio przez dekoder lub moduł. Żaden nadawca oprócz operatora nie ma dostępu do numerów kart abonenckich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Żeby dekoder czy moduł wyświetlił te cyferki, to musi pójść najpierw prikaz od operatora na sprzęt. 

Z tym się zgodzę ale kontrolą ECP  także zarządza nadawca i właściciel praw do programu całkowicie niezależnie od nadawcy. 

Niedługo wszyscy się o tym przekonają np. jak nie będzie można nagrać nawet na odbiorniku operatora filmu czy programu albo film/program 4K na TV będzie FullHD. Tak już jest w tuvisat od dawna jak nie ma sie certyfikowanego dla tej platformy TV 4K.

Dla ścisłości wszystkie programy i filmy w 4k z zabezpieczeniami ECP nawet po zmianie przy retransmisji  na rozdzielczość FullHD nadal mają zabezpieczenia a mieczyk przecież leciał też w 4K wiec może i dlatego świecił się komunikat. 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku kiedy zrozumiesz że Polska to nie pępek świata i jest 100 lat za murzynami, w C+ była tylko RETRANSMISJA  meczu oryginalnie nadawanego w  4K, skoro jeszcze w Polsce nie w pełni operator uruchomiła zabezpieczenia ECP i nie nadawał meczu w 4K to praktycznie nie uaktywniają się mimo że są cały czas aktywne zabezpieczenia ECP nadawane w programach. 

Oglądałem akurat ten mecz w 4K  w pubie przy piwie. 

 

Ty chyba nie rozumiesz kompletnie zasady działania zabezpieczeń ECP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerstwy napisał:

Tylko czy ludzie co to robią puszczają ze sprzętu operatora? Raczej wątpię.

Oczywiście że nie , bo była by to skrajna głupota z ich strony.  Te numery kart wyświetlają się na dedykowanych dekoderach , być może także modułach CI+ w certyfikowanym sprzęcie czyli w TV.   Nigdy nie zauważyłem czegoś takiego na sprzecie w którym nie ma certyfikacji CI+ , czyli na dekoderach opartych o E2. Więc jeśli ktoś bawi się w tego rodzaju ,, zabawy'' to pewnie korzystając z Linuxa.  

Edytowane przez kedar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Inspektor napisał:

Dlaczego przy przedłużeniu umowy, nie chcą dać umowy głównej na moduł CAM, tylko na dekoder.

Chodzi mi o dwie niezależne umowy.

 

 

 

Dają. Oczywiście robią problem, bo dekoder komuś wcisnąć to priorytet.

Musisz stanowczo cisnąć o moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ktosiu napisał:

Człowieku kiedy zrozumiesz że Polska to nie pępek świata i jest 100 lat za murzynami, w C+ była tylko RETRANSMISJA  meczu oryginalnie nadawanego w  4K, skoro jeszcze w Polsce nie w pełni operator uruchomiła zabezpieczenia ECP i nie nadawał meczu w 4K to praktycznie nie uaktywniają się mimo że są cały czas aktywne zabezpieczenia ECP nadawane w programach. 

Oglądałem akurat ten mecz w 4K  w pubie przy piwie. 

 

Ty chyba nie rozumiesz kompletnie zasady działania zabezpieczeń ECP. 

Twoje wywody dokładnie pokazują coś odwrotnego. Starasz się zrobić z siebie kogoś mądrego co się zna, a wypisujesz same głupoty i wprowadzasz dezinformację. Poczytaj o ECP, jak działa, może jeszcze usage rulesy ogarniesz i wtedy pogadamy o zabezpieczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...