Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dopytuje, bo NC+ twierdzi co innego, chodzi mi konkretnie by mieć konkretnie Tvp1 na1, Tvp2 na 2, Canal+ na 3 itd..Taką informację otrzymałem "Lista kanałów jest ustalana przez nc+ i nie ma możliwości jej zmiany. Możesz natomiast ułożyć listę swoich ulubionych kanałów, Numeracja kanałów ustalona jest przez platformę nc+."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel1987 napisał:

Dopytuje, bo NC+ twierdzi co innego, chodzi mi konkretnie by mieć konkretnie Tvp1 na1, Tvp2 na 2, Canal+ na 3 itd..Taką informację otrzymałem "Lista kanałów jest ustalana przez nc+ i nie ma możliwości jej zmiany. Możesz natomiast ułożyć listę swoich ulubionych kanałów, Numeracja kanałów ustalona jest przez platformę nc+."

Ja w swoim telewizorze w ramach wyboru "Anteny" mogę wybrać nc+. Wtedy pobiorę listę kanałów taką jak dostają dekodery i nie mam możliwości jej edycji. Jeśli natomiast wybiorę w ramach opcji "Antena" po prostu tv sat to pobieram listę wszystkich kanałów z satelity i mogę je ustawiać jak chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie
Otrzymałem właśnie moduł i mam problem z uruchomieniem kanałów na moim Sony KD-75XE8596. Moduł się zaaktualizował(wersja z 4 grudnia 2018). Niby uprawnienia na karcie są do 19 lutego 2019(informacja z menu modułu), jednak na płatnych kanałach ciągle komunikat o braku uprawnień do odbioru. Ustawione na TVP1 HD od kilku godzin i ciągle ciemność.

W między czasie próbowałem resetu TV, wyjęcia i włożenia modułu czy szukania kanałów z ogólnego satelity. Wszystko bez skutku.

 

Mieliście taki problem lub macie pomysł jak można go rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cosmix

z opisu widze że tv ma dwu tunery satelitarne. Tak zgadując pewnie jest numer 1 i numer 2. Może tu coś nie tak podłączyłeś? Albo moduł np pracuje tylko z tunerem numer 1. Może coś w opcjach jest do tego który tuner dekoduje sygnał? Może się zaloguj na swoje konto ncplus i tam daj ponów uprawnienia mimo że masz... A nie ma aktualizacji softu w telewizorze??

Edytowane przez Ramirez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ma dwa tunery, ale według konfiguracji ma działać na głównym MAIN. To by się zgadzało bo kanały FTA świecą ładnie, no i samo wyszukiwanie kanałów nc+ przebiegło bez problemów. Uprawnienia ponawiałem już chyba ze 3 razy. Wczoraj TV działał całą noc na TVP1 HD i bez efektu. Aktualizacji zarówno w TV oraz module nie ma dostępnych - wszystko aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...