Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, kornerek napisał:

Jakosc ważna ale to nie wszystko  Rozumiem że jest kibic ktroy pełne 90 min ogląda jeden mecz. Ale są tacy że w chwili gdy na jednym meczu jakas przerwa lub nuda lubi sobie w tym czasie pstryknąć na inny mecz. Wczoraj skakałem między polską, angielska i hiszpańska a niemiecka poszła w kąt. Telewizor z androidem odpalaj aplikacje wybieraj mecz zamykaj mecz zamykaj aplikacje. Trochę to uciążliwe gdy masz wszystko inne pod pilotem dekodera. Dla starszych ludzi niemiecka odpada... 

 

Zainstalowalem osobie starszej 70+ viaplay na Samsungu pokazałem jak działa itd wczoraj pytam o jakość o obsługę i słyszę odpowiedź wiesz co ja tego nawet tego nie włączam. Póki co za dużo sportu w zwykłej telewizji widać bez niemieckiej da się żyć przeciętnemu Kowalskiemu... 

Właśnie za 10 minut zaczynają się derby Londynu i jednocześnie gra Bayern. Któryś mecz trzeba będzie odpuścić, bo to czekanie za każdym razem aż się na Viaplay mecz włączy, zbuforuje. Wcześniej można było szybko reagować.

9 godzin temu, lakiman napisał:

Czy Waszym zdaniem reklamy na streamie od Eleven czy C+ są aż tak uciążliwe?

Sorry, ale jeśli to ma być według niektórych  rewolucyjne podejście Szwedów to słabe to jest.

 

Jak widać dla niektórych ważniejsze od jakości jest to, żeby leciały gadające głowy zamiast reklam. Co tam, że wygląda to jak na ruskim streamie, ważne że nie ma reklamy jak i tak nic się jeszcze nie dzieje na boisku. A tak serio to taki plus mocno na siłę, bo transmisję na żywo przerwaną reklamą widziałem w życiu raz, dokładnie w Grecji w 2008 roku podczas wyścigu F1. Zszedłem na chwilę w hotelu na salę, gdzie leciał wyścig, żeby zobaczyć jak tam Kubica, zostało 12 okrążeń, po dwóch, jak zaczęło się 10-te od końca przerwali transmisję i zaczęły lecieć reklamy, pomyślałem że to powtórka wyścigu, ale po reklamie wracają, a do końca tylko 7 okrążeń. Jakiś tam plusik jest, ale to taka szczypta, która praktycznie nic nie wnosi.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Crossi napisał:

Viaplay ma bardzo duży plus - nie musisz podpisywać umowy na długi okres, kupujesz to co chcesz  i oglądasz - kiedy chcesz to anulujesz subskrypcję i nie czekasz aż skończy się ci umowa. Opóźnienie to detal. "Ranga premium" - dobre sobie 🤣

To akurat nie jest żaden argument, bo przy usłudze CANAL+online też nie podpisujesz żadnej umowy i płacisz kiedy chcesz :)

Co do opóźnienia, zapomniałeś dodać, że "dla Ciebie" to detal, bo np. dla mnie i większości forumowiczów jest to bardzo istotna skaza na nowej usłudze, która nie pozwala traktować jej do końca poważnie ;)

Jeśli dla Ciebie "opóźnienie to detal", to po co w ogóle subskrybować to "wijaplej", skoro można bez problemu znaleźć darmowego streama na necie? Jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie jest żaden argument, bo przy usłudze CANAL+online też nie podpisujesz żadnej umowy i płacisz kiedy chcesz
Co do opóźnienia, zapomniałeś dodać, że "dla Ciebie" to detal, bo np. dla mnie i większości forumowiczów jest to bardzo istotna skaza na nowej usłudze, która nie pozwala traktować jej do końca poważnie
Jeśli dla Ciebie "opóźnienie to detal", to po co w ogóle subskrybować to "wijaplej", skoro można bez problemu znaleźć darmowego streama na necie? Jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać? default_icon_smile.gif


Opóźnienie w Viaplay jest takie samo jak w Canal+ Online które doradzasz komuś kto nie chce umowy. Do tego włącz teraz Canal+ 4K i oceń obiektywnie obraz, bo tragedia to mało powiedziane



  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Crossi napisał:

W cANAL+online pakiet C+Eleven kosztuje 55 PLN a viaplay 34 PLN także wolę tą drugą ofertę bo nie dość że taniej to jeszcze jest tam bundesliga 👍

Jest taniej, bo właśnie jest tam tylko Bundesliga. Pojawi się Premier League, to i cena subskrypcji pójdzie w górę.

 

 

Godzinę temu, cidik napisał:

Opóźnienie w Viaplay jest takie samo jak w Canal+ Online które doradzasz komuś kto nie chce umowy. Do tego włącz teraz Canal+ 4K i oceń obiektywnie obraz, bo tragedia to mało powiedziane

Nie manipuluj moimi wypowiedziami, bo nigdzie nie doradzam nikomu CANAL+online, a jedynie porównuję tę usługę z Viaplay. Co do Canal+4K bywa z tym różnie, ale na ogół nie narzekam. Poza tym, życzę wszystkim, żeby Viaplay chociaż w 1/4 miało taką jakość jak na Canal+4K, ale jak widać, na to się nie zanosi ;)

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż w tym takiego hiper jest w Canal+ 4K? kilka spotkań ekstraklasy, od święta hiszpańska, skopany obraz na angielskiej, upscalowane filmy z HD, hity Kiler i druga część wałkowane na okrągło... i to wszystko za dopłatą 20 zł w niższych pakietach Canal+. Faktycznie jest czego zazdrościć, chyba głupoty tym co to tego pseudo kanału dopłacają





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cidik napisał:

A cóż w tym takiego hiper jest w Canal+ 4K? kilka spotkań ekstraklasy, od święta hiszpańska, skopany obraz na angielskiej ,pscalowane filmy z HD, hity Kiler i druga część wałkowane na okrągło... i to wszystko za dopłatą 20 zł w niższych pakietach Canal+. Faktycznie jest czego zazdrościć, chyba głupoty tym co to tego pseudo kanału dopłacają
 

Co za bzdura 20zeta to cena spandardowa włącz wyłącz czyli 10zł za miesiac. Większość ma to za free nawet w najtńszych pakietach. Ostatnio znajomy bez najmniejszych problemów dostał Start +C+z C+4K za niecałe 30 zeta. Oby w innych kanałach tego typu czy usługach było tyle treści w 4K to będzie dobrze. Oczywiście mam na myśli głównie sport.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
8 minut temu, CashBackPlease napisał:

Poza tym, życzę wszystkim, żeby "wijaplej" chociaż w 1/4 miało taką jakość jak na Canal+4K, ale jak widać, na to się nie zanosi ;)

Licencję na streaming 4K, poza strefę skandynawską, rozszerzą prawdopodobnie w przyszłym roku wraz z wejściem na rynek holenderski. CEO Viaplay już wspominał, że w Polsce będzie 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, Crossi napisał:

Może i tylko Bundesliga ale jest w przeciwieństwie do cANAL+. Co do tego jak już będzie Premier League w streamingu to pożyjemy zobaczymy czy będzie podwyżka cen w viaplay.

55 zł było za Canal+ z Eleven, gdy była jeszcze Bundesliga, a więc za 4 topowe ligi i Ekstraklasę. Po stracie ceny nie obniżyli, ale nawet, jeśli Viaplay za 2 ligi będzie kosztować w okolicy 5 dych, to Viaplay kiepsko wypada w tym porównaniu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
5 minut temu, lukas_k napisał:

Dlaczego część skrótów z Bundesligi ma angielski komentarz, a część polski? Podobno przecież polski komentator jest na każdym spotkaniu. 

Nie na każdym, bo za mało ich mają.

7 minut temu, danielpes5 napisał:

Czy mi się wydaje, że  przy bardziej dynamicznych ujęciach  pod nogą zawodników są trzy piłki ?  :D

Jeśli mecz jest w 25 klatkach to jest to możliwe. Jeśli w 50 to nie.

Bundesliga jest w 50, a 2. Bundesliga w 25.

Edit:

Chodzi ci o efekt komety? Na meczu Bayernu nie ma.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, danielpes5 napisał:

Czy mi się wydaje, że  przy bardziej dynamicznych ujęciach  pod nogą zawodników są trzy piłki ?  :D

trzy-pilki.jpg

Nie ogladam meczu, to jakieś efekty specjalne ?

😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takiego streamingu nie miałem z efektem 3D.

Fantastycznie .

Już wiem co wyróznia tą  aplikacje  a nie brak reklam i inne [beep]o ł y.

Ci co za to płacą wiedzą za co.

😀

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2021 o 18:18, Toma441 napisał:

Szef NENT na pytanie o zakup praw odpowiedział tylko "bardzo lubimy skoki" teoretycznie może to oznaczać zainteresowanie, a w praktyce wkrótce się przekonamy.

Jak lubią skoki, to niech je oglądają w Szwecji, a w Polsce zostawią tam gdzie są, bo jest róźnica między pobieraniem opłat za to, co wcześniej u innego nadawcy też było płarne, a pobieraniem opłat za to co od dawna jest za darmo.

W dniu 17.08.2021 o 19:10, Przemolo napisał:

Ogląda bo jest za darmo , jak mieli by płacić to , to oleją . Niema w TV będą oglądać co innego .

Czasami nawet prawdziwy kibic nie może sobie pozwolić na oglądanie tego, co lubi.

W dniu 17.08.2021 o 19:30, rotalplus napisał:

 

Innymi słowy - jeśli nadawca otwartego kanału nie zaakceptuje warunków podmiotu posiadającego prawa nie ma z tego tytułu kar dla posiadacza praw i one mogą być w formie kodowanej

 

W dniu 17.08.2021 o 19:49, kingofsouth napisał:

Narzuci takie warunki finansowe , ze Kurski nie da rady tego spełnić , co oznacza , że nic nie musi ;)

A potem będzie tłumaczenie: My chcieliśmy dobrze dla kibiców.

 

W dniu 18.08.2021 o 23:21, tyrla napisał:

Żeby chociaż to Viaplay pokazywało to w przyzwoitej jakości, ale co tam cieszmy się z tego co mamy, w końcu mogliby w ogóle nie pokazywać Bundesligi.

U nich wygląda to inaczej: Chcecie oglądać, to płaćcie nam 34 zł, bo tylko my mamy te prawa.

W dniu 19.08.2021 o 09:52, Arkon napisał:

Nie wiem jak Was, ale mnie coraz bardziej irytuje to rozdrobnienie praw w Polsce. Nie analizowałem dokładnie sytuacji, ale odnoszę wrażenie, że wyróżniamy się negatywnie na tle reszty świata, a na pewno Europy. Jakoś mało mi się uśmiecha płacić tyle kasy za kolejne twory jak Viaplay. Jak napisał @Umek nawet w Anglii nikt już tyle nie chce płacić za Premier League. Nie wiem czy mam ochotę dokładać cegiełkę do kolejnych transferów za ponad 100 mln, czy pensji Messiego, Neya albo Griezmanna lub Pogby. Na pewno obecne prawa Viaplay nie są warte 34 zł, a jak jeszcze dostęp podrożeje, to już w ogóle będzie absurd. Do tego fatalna jakość i brak 4K. Mimo wszystko liczę, że Polacy nie dadzą się na to nabrać.

To podobno nazwywa się "większy wybór".

W dniu 19.08.2021 o 15:07, blend napisał:

Na netflix nie miałem problemu znaleźć 5 osób. Na HBO Go, canal+, czy Amazon Prime chętnych brak. 

 

To zasługa marketingu. Netflix tak wjechał, że każdy gimb chce go mieć bo różni ludzie go promują. 

Często na insta znajomych relacja jak ktoś odpala netflix wieczorem, wino i w tle logo że zaraz będzie netflix. 

To taki szpan chyba. Bo nigdy nie widziałem czegoś takiego przy canal +, Amazon czy HBO. 

Netflix  chyba pierwszy wszedł do Polski jako w pełni niezależny serwis z nowymi serialami przez internet, więc zdołał wyrobić sobie markę i solidną bazę stałych subskrybentów. 

W dniu 20.08.2021 o 10:57, the cable guy napisał:

Ciekawe ilu subskrybentów będzie mieć Viaplay po kilku miesiącach istnienia. Równie ciekawe jak wiele osób w ogóle było zainteresowanych sprawdzeniem oferty przez jeden miesiąc (za friko). 

Czy pojawiły się gdzieś dane na ten moment? 

Niechnie to przyznaję, ale Viaplay ma silny atut w postaci oferty sportowej, dzięki czemu niejeden kibic niezależnie od ceny i jakości będzie płacił za ich usługę, by oglądać swoje ulubione wydarzenia sportowe.

21 godzin temu, lakiman napisał:

Hmmm.

Żonka na chwilę włączyła Viapley, żeby znaleźć coś dla dzieci.

Skwitowała ofertę: że straszna bieda i dobrze, że to za darmo. 😉

 

I tu przewagę wciąż ma telewizja linearna, gdzie nawet w pakiecie tańszym niż te 34 zł. które życzy sobie Viaplay można mieć bardziej różnorodną ofertę dla każdego, co prawda pełną powtórek i reklam, ale jednak wciąż bardzej różnorodną

11 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Brak reklam to spokój. Na razie jest rewolucyjne, bo nie wiadomo czy w przyszłości nie będzie reklam. Wtedy będzie taka sama papka jak z kanałami.

Jak narobi się więcej tych usług steamingowych, to wtedy zacznie sie oszczędzanie na nowościach i oferowanie tańszych pakietów z relamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Mam problem z dodaniem karty do viaplay, posiadam kartę mastercard jestem pelnoletni mogę płacić online i wyświetla mi się ciągle taki komunikat 

"Zakup nie mógł zostać zrealizowany. Spróbuj ponownie albo skontaktuj się z działem obsługi klienta." Bardzo bym potrzebował pomocy dzwoniłem do obsługi ale nie wiedzą o co chodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdanie naszego kolegi z forum podobne jak większości ludzi. Powinni przestać się wygłupiać i uruchonić przynajmniej jeden kanał w tv żeby Bayern i BVB zmieścić. 

Niektórzy moi znajomi zdziwieni że Eleven Lewego nie pokazuje. O Viaplay w ogóle nie słyszeli jeszcze podobniejak większość ,, sportowych januszów " 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...