Jump to content

Adip

Users
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Adip

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

71 profile views
 1. Umowę przedłużyłem dwa miesiące temu, więc jak rozumiem , mam czekać do końca obecnej umowy z wymianą dekoderów ?
 2. Mam jeszcze do końca września nc+ , wszystkie kanały Polsat sport premium, podczas rozgrywek ligi mistrzów, we wtorek, nadawane były z dźwiękiem PCM 2.0 , pomyślałem więc ,że może na Polsacie cyfrowym, te kanały będą nadawane z lepszym dźwiękiem, i na środowe mecze ligi mistrzów przełączyłem się na Polsat , i tu nastąpiło moje rozczarowanie , gdyż na platformie Polsatu, też był dźwięk PCM 2.0 Moje kino domowe na bieżąco wyświetla informacje, jaki aktualnie dźwięk jest nadawany, DD3.2.1 , czy DD2.0 , albo PCM2.0, i mogę z całą pewnością stwierdzić , że kanały Polsat Sport Premium , we wtorek i środę, tak na Polsacie , jak i na NC+ były nadawane tylko w PCM 2.0
 3. Jestem zniesmaczony tymi kanałami z ligą mistrzów, może i jakość obrazu jest ok , ale dlaczego jest nadawany dźwięk PCM 2.0 ?, kurka wodna, NC+ nadawał DD3.2.1. Mam kino domowe , i jest duża różnica , kiedy jest dźwięk przestrzenny , a kiedy tyko stereo. Polsat reklamuje się ,że nadaje te kanały z super jakością , czyli z wysokim bitrate , ale dlaczego, nie zdecydowano się puszczać tych kanałów w DD5.1?
 4. Przesiadłem się z NC+ na CP i nawet nie zdawałem sobie sprawy , że w Polsacie nie ma czwartego kanału Eleven Sports. Chciałbym mieć wszystkie cztery Eleveny, i tu pytanie, czy w ogóle jest planowane, w jakiejś niedalekiej przyszłości, uruchomienie czwartego kanału Eleven na CP? Oglądam Bundesligę , a w szczególności mecze Bayernu, i może się zdarzyć sytuacja, że mecz z udziałem drużyny z Monachium będzie transmitowany właśnie na tym czwartym kanale i wtedy z oglądania będą "nici". Niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji, czy Polsat planuje ten czwarty kanał dołożyć do swojej oferty.
 5. HBO na tych dekoderach mam już kilka dni, natomiast pakiet dla dorosłych, czyli Rozrywka HD, jest niedostępny.
 6. Cześć, mam ciekawa sytuację, od tygodnia mam multiroom (4 dekodery),otóż nie posiadam pakietu z HBO, ale na dwóch dekoderach (HD3000) pakiet HBO jest odkodowany. Na dekoderze HD6000, oraz głównym Evobox, możliwości oglądania HBO nie ma. Ktoś z Was maił taka sytuację?, jak długo mogę się spodziewać sytuacji , że na dekoderach HD3000 będę mógł oglądać HBO?, przypuszczam, że im się tam , Polsacie Cyfrowym coś pomyliło, i dlatego mam HBO odkodowane.
 7. Dekoder NC+ mam podłączony kablem OPTICAL z kinem domowym. I tak idzie dźwięk, natomiast obraz jest przesyłany HDMI, z dekodera do telewizora. Z tego co kojarzę, to inaczej nie szło połączyć.
 8. Jak się ma podłączenie tego dekodera do kina domowego? Jakim kablem? Za pomocą jakich gniazd? S/PDIF? Dziś mam dekoder NC+, podłączenie za pomocą kabla optycznego. W przypadku dekodera HD 6000 nie ma takiego gniazda, jest tylko S/PDIF. Jak macie podłączone te dekodery do kina? Istnieje jakiś kabel z jedną końcówką optical, a drugą końcówką D/PDIF?
 9. Witam, mam kilka pytań dotyczących multiroomu, na które nie znalazłem informacji w necie (być może za mało szukałem). Otóż rodzice mieli od 1,5 roku Cyfrowy Polsat , jakiś pakiet za 49zł. (dekoder HD 6000), wczoraj podpisali nową umowę na pakiet z Ligą Mistrzów, plus rozszerzenie oferty o multiroom na dodatkowe trzy telewizory. Niestety, dodatkowe 2 dekodery to HD 3000 (tylko takie mieli na stanie), oraz jeden najnowszy Evobox PVR jako główny. Pytanie brzmi, czy jest możliwość zamiany, aby dekoderem głównym był HD 6000, a Evobox i dwa dekodery HD3000 były tylko dekoderami dodatkowymi? Można takie coś w Cyfrowym Polsacie załatwić? Evobox ma być w moim pokoju, za niego dopłaciłem i chcę do niego podłączyć kino domowe i nie zawsze będzie do niego dostęp (mogę akurat spać po nocce), gdy będzie potrzeba "przełożenia kart" w celu odblokowania pozostałych dekoderów multiroom. Jeszcze jedno pytanie do osób które maja już multiroom , jak w praktyce wygląda przekładanie tych kart, tzn. jak często trzeba to robić? W punkcie Polsatu powiedziano mi, że raz w tygodniu, a jak jest w praktyce?
×
×
 • Create New...