Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.08.2021 o 15:06, NobelM napisał:

BTW. Napisałem do supportu Viaplay z zapytaniem czy poprawią jakość (bo ciężko się ogląda 720p na 55" wzwyż) i czy planują w przyszłości wprowadzić możliwość cofania/pauzowania na Smart TV Samsung (Tizen) ;)

 

Odpowiedź z supportu (po 9 dniach) - zero konkretów i standardowa regułka, wklejana zapewne jako odpowiedź do większości tego typu zapytań:

"Bardzo przepraszam za oczekiwanie na odpowiedź, nasi agenci pracują codziennie jednak zainteresowanie korzystaniem z Viaplay przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.
W tym momencie jakość naszych transmisji sportowych na żywo to HD (720p). Co najważniejsze, transmitujemy wszystkie rozgrywki sportowe w 50 klatkach na sekundę (kl/s /fps). Ciągle staramy się polepszyć naszą platformę, aby dać naszym użytkownikom najlepsze emocje i najwięcej przyjemności z korzystania z Viaplay! Możesz spodziewać się ulepszeń w tej kwestii, proszę o cierpliwość!"

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Toma441 napisał:

Też polecam i też zwróciłem uwagę na to, że to produkcja...hulu japan i hbo nordic :)

A we wrześniu sporo seriali Epic Drama i  serial Jamestown, chyba pierwszy raz był w ofercie Prime.

Jak polecacie , to sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Toma441 napisał:

No pewnie. Najlepiej dać się robić w trąbę Januszom, pozwolić się okradać bezkarnie, bo licencje przecież otrzymali za czapkę gruszek. Paradne 🙂

Z takim podejściem "klientów", to ja współczuję każdemu, kto tu chce wejść, na ten cyrkowo - śmieszny, polski rynek telewizyjny. 

Wymóg karty wcale nie chroni przed kombinatorami, sprzedaż kont za kilka złotych idzie pełną parą.

Godzinę temu, sebczak napisał:

Mogą złapać nowych klientów w kablówkach, w UPC nowe pakiety z Viaplay wypadają korzystnie.
 

Być może oferta w pakietach w UPC i Vectrze będzie jedyną szansą na zebranie bazy klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Na stronie piszą o takiej funkcji jak blokada zakupów zabezpieczona kodem pin w ustawieniach konta. Mam aktywną subskrypcję i tego nie widzę. Jak ktoś anulował to jest coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, supersupreme napisał:

a tutaj dalej ten sam syf w temacie xD. dla odmiany moge polecić całkiem przyjemny serial "head" na polskim viaplay. co ciekawe produkcja hbo i hulu a premierowo w tym serwisie o ile dobrze mi się wydaje... taki thrillerek z dawką grozy, dobrze się ogląda.

Dzięki, chętnie obejrzę serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie sprawdzam serwisu, konkretnie chodzi mi o filmy i seriale.

Oferta jest sukcesywnie wzbogacana o nowe tytuły , czy raczej od startu za bardzo się nie zmieniła, poza dodawaniem napisów/lektora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2021 o 19:25, Wodnik Szuwarek napisał:

Na stronie piszą o takiej funkcji jak blokada zakupów zabezpieczona kodem pin w ustawieniach konta. Mam aktywną subskrypcję i tego nie widzę. Jak ktoś anulował to jest coś takiego?

Po anulowaniu nadal jest ta opcja i możliwe jest jej użycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...