Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może Tizen 5.5 jest wadliwy, przypomnę, że na tej wersji Ipla miała problemy z odtwarzaniem różnych materiałów


Też mam Tizen 5.5. Iplę naprawili kilka dni temu, nie zmieniła się wersja aplikacji, ale wersja playera wbudowanego, ma wyższe cyferki, wszystko odtwarza się bez problemu, samo uruchamianie materiału/ kanału trwa krócej, ale dlaczego dopiero teraz, kiedy aplikacja ma być zastąpiona Polsat Box Go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał:

To może ten model TV jest wadliwy emoji848.png

Za mało nowoczesne TV żeśmy kupili. Ten sam model i te same obserwacje, kojarzę że już wcześniej się zorientowaliśmy że mamy tego samego Samsunga. Ja akurat nic nie przełączałem, mam ustawiony "Tryb inteligentny".

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właczyłem  meczyk i nawet jakoś to idzie oglądać.

Wiem, że się powtarzam ale w moim odczuciu nie jest to jakość która kompletnie dyskwalifikuje usługę.

Jakiś " drgań" , stopklatek nie obserwuję a przynajmniej tak aby to bardzo przeszkadzało.

W tym przypadku korzystając przez  Smart tv  w mojej ocenie  najgorzej wypada ... apka od Canal+ i wtedy trzeba korzystać z boxa od  Playa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, może ktoś przez aplikację w TV sprawdzić, co się do [beep]ny dzieje, od dwóch godzin nie mogę włączyć filmu "dziewczyna w sieci pająka" , wersja skandynawia 2018. "Komunikat coś poszło nie tak, wystąpił nieznany błąd kod błędu 2001"  jedyny chyba ciekawy film jakiego nie widziałem, u nich. Na telefonie się włącza w aplikacji również ale muszę zobaczyć na TV, sprawdziłby kto. Tv Samsung 4K, tizen aplikacja od nich prod tv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się w kodzie błędu nie ma jak to ujales instrukcji, jest tylko magiczne okienko OK, to wsio w tej cudownej technologicznej plaformie do streamu. Off/on  TV, nic nie daje. Proszę, o sprawdzenie w TV, czy to jednostkowy błąd reszta od nich o dziwo działa, nawet bajeczki. 

Edytowane przez Borussia Dortmund
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Przy OK powinno być: rozwiąż problem lub coś w tym stylu. Przed włączeniem telewizora odłączyć na chwilę zasilanie żeby system się od nowa uruchomił.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wodnik Szuwarek napisał:

Przy OK powinno być: rozwiąż problem. Przed włączeniem telewizora odłączyć na chwilę zasilanie żeby autem się od nowa uruchomił.

Weź już lepiej nic nie pisz, napisałem Ci jakie masz opcje, co do błędu. Dzięki boss, wszystko jasne. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lakiman napisał:

Właczyłem  meczyk i nawet jakoś to idzie oglądać.

Wiem, że się powtarzam ale w moim odczuciu nie jest to jakość która kompletnie dyskwalifikuje usługę.

Jakość mniej więcej zbliżyła się do UPC TV GO więc szczególnie nie razi. Ale żeby przyzwoicie wyglądało na TV 65 cali powinna być odpowiednikiem oferty TV BOX od UPC, czyli 1080p 50 FPS. Ponieważ Viaplay nie oferuje takiego standardu trzeba czekać na 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Toma441 napisał:

Od dzisiaj :

IMG-20210828-081014.jpg

 

Tym samym zbiera się trochę seriali, które z różnych przyczyn ominąłem, albo nie miałem czasu obejrzeć wcześniej. Między innymi ten. 

Wow. Co za "nowość". 🤣

Nawet wszystkich sezonów nie ma.

W HBO GO czy Canal+Online ten serial też jest, ale ze wszystkimi sezonami.

 

Ale czego się spodziewać po Viaplay... 🤣

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa nie jest dla nich interesująca i nie chodzi wcale o cenę. Nasza liga jest specyficzna, a oni kupują sport, który interesuje większość krajów, w których Viaplay działa. Już bardziej sporty zimowe, skoki, myślę że powalczą o Ligę Mistrzów na nasz rynek, żeby mieć w niedalekiej przyszłości komplet jeśli chodzi o puchary. Nawet jeśli przyjąć, że start jest kiepski i więcej jest krytyki, niż pozytywnego odzewu, to myślę, że paradoksalnie wystartowali w najlepszym możliwym momencie, choćby dlatego, że wszyscy inni (więksi) startują w przyszłym roku 🙂

W kwestii praw sportowych na pewno jeszcze coś "urwą", bo mam wrażenie, że Tvp już nie stanowi takiej konkurencji, Kurski nieźle wtopił, a klimat wokół publicznej tv jest jaki jest. Polsat ma co chciał, a C+ nie sądzę, żeby chciał iść na wielkie zakupy. Tu raczej z samym Viaplay może chcieć się dogadać.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lakiman napisał:

Właczyłem  meczyk i nawet jakoś to idzie oglądać.

Wiem, że się powtarzam ale w moim odczuciu nie jest to jakość która kompletnie dyskwalifikuje usługę.

Jakiś " drgań" , stopklatek nie obserwuję a przynajmniej tak aby to bardzo przeszkadzało.

 

Ale ja też tak uważam, że jest "znośnie", ale nie za taką cenę. Obejrzę jakiś hit Bundesligi co jakiś czas i 10 zł mógłbym im zapłacić za tą średnią jakość. 

Chciałem wczoraj obejrzeć losowanie LE i się nie ładowało. Wszedłem na stronę UEFA i tam zobaczyłem. 34 zł im na pewno nie zapłacę i pewnie nie jestem osamotniony w ocenie jakość/cena. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...