Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gizior89 napisał(a):

Twój problem był już zdiagnozowany wcześniej przez eksperta 😜 masz za stary tv po prostu. Kup nowy to będzie śmigać  😉

Viaplay o tym pisał, nie ekspert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami, ale najlepiej nie wydawać ani grosza, komu kuleje apka na Android niech ogląda w Kodi do końca dni Viaplay w Polsce, to już niedługo Nie jest to dla wszystkich komfortowe, ale można dodać wybrane kategorie do ulubionych, dwa kliknięcia i jest co trzeba w najwyższym profilu jakościowym. A jak szwedzka bestia zniknie z rynku, wszystko wróci do normy, czyli do serwisów z w miarę normalnymi apkami.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kisiel95 jak problem jest  po stronie CDN albo z niestabilnym połączeniem, to nic nie pomoże, zwłaszcza jak ustawi się najwyższy profil na sztywno. Pewnie, że można kupić przystawkę, ale po co przepłacać skoro Viaplay i tak wkrótce zawinie się z naszego rynku.  Dlatego warto sprawdzić, czy alternatywa pomaga. No chyba, że ktoś nie musi liczyć się z pieniędzmi i do każdego serwisu sobie urządzenie kupuje.

 

@Marek99 bywa, dlatego jak właśnie używam alternatywy, gdzie się da. W zasadzie po to, aby móc uzyskać i trzymać się najwyższej możliwej jakości. Niby prosta funkcja, ale aplikacje jej zazwyczaj nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zuziatwierdzę tylko, że Android TV straci wsparcie. Niestety polityka jest taka, aby co rusz wypuszczać nową wersję systemu.

 

Choć niekoniecznie Apple mi leży to w jednym ma zaletę, dłuższe wsparcie dla większości aplikacji.

 

Zgłaszałem awarie w repo dla tej wtyczki, nie zawsze od razu było to poprawione.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kisiel95 napisał(a):

Zgłaszałem awarie w repo, nie zawsze od razu było to poprawione.

Bo to nie support serwisu, zresztą ten też nie naprawia wszystkiego ekspresowo, czasem ciągnie się jakiś temat miesiącami albo w ogóle nie naprawiają. Moja uwaga raczej do tych co mają tylko TV i problemy z apką, by spróbowali za darmo, jak pomoże, zawsze kilka stówek w kieszeni zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Marek99 said:

@Zuzia oficjalne apki od CANAL+ online czy Polsat Box Go też są często awaryjne, a ta druga potrafi się samoczynnie wyłączyć.

Często to chyba lekkie nadużycie. Używam c+ apki do LM i ani razu nie miałem problemów w tym sezonie. W oczywistym przeciwieństwie do viaplay, a używam na webos które i tak jest stabilne na tle innych przygód z viaplay 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

@Zuziatwierdzę tylko, że Android TV straci wsparcie. Niestety polityka jest taka, aby co rusz wypuszczać nową wersję systemu.

 

Człowieku, przestań już chrzanić !

 

Na stronie VPL jest wyszczególnione na jakich urządzeniach apka powinna chodzić.

 

A ty non stop robisz jakieś wygibasy słowne, że internet zły, android zły, wszystko złe. Pogoda też był zła i tory tez były złe...

 

Skoro wskazują coś na stronie Panie wybielaczu to powinni się tego trzymać.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ robi to samo. Wskazuje, że na moim urządzeniu ma chodzić w 720p, a chodzi w 540p z ok. 1Mbit/s. Zgłaszane reklamacje i się nie poprawia. Mam gdzieś te otrzymywane 10 zł.

Viaplay miał awarie, ok parę razy było zgłoszone, teraz jest OK. Widzisz różnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ robi cyrki z rozdzielczością na urządzeniach mobilnych, na Android TV śmiga bezproblemowo, nigdy nie miałem z nim problemów. W przypadku Viaplay rzadko zdarzały się transmisje, podczas których nie pojawiał się błąd albo nagle nie robił się czarny ekran. To jest duża różnica. Poza tym nie za bardzo rozumiem, po co porównywać te serwisy. To, że się napisze, że serwis A też jest ułomny, to usprawiedliwia działanie serwisu B?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...