Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam przez przeglądarkę i w ten weekend było tragicznie.. Multiliga PL się cięła, aż stanęła i wyłączyłem to w [beep]ę, bo nawet wielokrotne uruchamianie na nowo nic nie zmieniło.

Wczorajszy mecz Arsenalu + magazyn również źle, cięło na meczu, a na magazynie zacinki zwiększyły czas trwania.

Dramat.

 

I nie, nie wymienię laptopa na najnowszy model :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"14 maja odbędzie się coroczne zgromadzenie akcjonariuszy Grupy Viaplay. Komitet do spraw nominacji firmy zaproponował nowych członków rady dyrektorów. Wśród nich jest dwóch menadżerów związanych z Canal+, największym udziałowcem Viaplay. Maxime Saada jest prezesem i dyrektorem generalnym Grupy Canal+. Jacques du Puy jest członekiem zarządu Grupy Canal+ i dyrektor generalny Canal+ International."
 

Źródło: Viaplay Group

https://www.viaplaygroup.com/news/news-releases/viaplay-group-nomination-committee-presents-proposals-board-directors-2221244

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również i temat tutaj niech jakoś doleci do Summer 2025 , nie tylko samym narzekaniem na jakość. Za tydzień raport za Q1, ale pewnie nic nowego... dzialamy w Skandynawii i kraju tulipanów, resztę zwinęliśmy, zwijamy i będziemy zwijać. Można przypuszczać, że na koniec tych co mają bezpośredni sub w Viaplay dadzą możliwość przeniesienia konta do C+Online z jakąś promocją a Viaplay Select ? gdzieś to po sobie obecnie zostawiają , Bałtyki ? chyba nie ale ciągle istnieje możliwość że w Polsce po Summer'25 władują do C+online jakieś streamy Viaplay Chanel np. z Premier League i nie będzie nowego przetargu, scenariuszy sporo na dojenie z kasy. We will see ; -)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku dodali serial  "Leonardo", zaglądam, czy może już uzupełnili napisy, ale nie ma żadnych, ani polskiej ścieżki dźwiękowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu wyszła aktualizacja 6.9.4 i chwalą się, że naprawili problemy z obrazem. Sprawdź czy masz aktualną wersję.
Hmm, nie mam żadnych aktualizacji, widziałem pasek na dole ekranu żeby zaktualizować. Może jest jakieś opóźnienie w Google TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, boywrc napisał(a):
7 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):
Tydzień temu wyszła aktualizacja 6.9.4 i chwalą się, że naprawili problemy z obrazem. Sprawdź czy masz aktualną wersję.

Hmm, nie mam żadnych aktualizacji, widziałem pasek na dole ekranu żeby zaktualizować. Może jest jakieś opóźnienie w Google TV

Jak to na Gogle tv nie działa? A kisiel kazał zmieniać stare tv na nowe z gogle tv bo na nich działa wszystko dobrze😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...