Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/klauzula-inflacyjna-w-umowie-jak-dziala-orange-t-mobile-inea-jaka-podwyzka-cyfrowy-polsat-upc-play

Podobnych zapisów nie stosują też w umowach sieć Play i kupiony przez nią wiosną br. UPC Polska. - UPC posiada natomiast od kilku lat klauzulę modyfikacyjną, pozwalającą na podniesienie ceny dopiero po zakończeniu okresu zobowiązania, na ściśle określonych warunkach.

 

Czyli Viaplay za 10 zł w UPC na ten moment jeszcze obowiązuje przez 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak jakis czas temu pisaliśmy tutaj o podwyżce na bazie tego co zrobili w krajach skandynawskich to mówiono ze to tylko plotki. Jak widać znowu się sprawdziło i stało to co nieuniknione. Tylko za 55 zł to już porządna podwyżka i za taka kwotę powinnismy otrzymać coś więcej niż gorszy obraz jak na pirackich streamach. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Globus903 napisał:

No jak jakis czas temu pisaliśmy tutaj o podwyżce na bazie tego co zrobili w krajach skandynawskich to mówiono ze to tylko plotki.

No bo wówczas to były plotki 😀. Inna sprawa, że się sprawdziły jednak nie tak jak sugerowano, że powstanie droższy pakiet a tańszy będzie okrojony tylko po prostu każdemu dowalili.

No musieliby naprawdę poprawić jakość i ogólnie serwery bo za taką kwotę to już można wymagać więcej niż teraz oferują. Inna sprawa, że nawet za te 34 zł/miesiąc można a nawet trzeba wymagać więcej.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mają takie plany i są sprytni to powinni w ciągu następnych 4 dni ogłosić podniesienie zasadniczej jakości do 1080p z wysokim bitrate i transmisje w 4K. Timing byłby idealny żeby szybko przykryć podwyżki cen. Mam nadzieję że to nie zostanie to tylko nadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym przed wakacjami   :

Viaplay - cena wzrośnie do 55 zł

 

https://satkurier.pl/news/219886/viaplay-cena-wzrosnie-do-55-zl.html

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/viaplay-cena-nowa-pakiet-roczny

 

Możemy być pewni ze to nie ostatni podwyżka , miała być podwyżka do 69zl!!/miesiąc  .

Niestety z  opcji z pakietami nici i raczej w PL w najbliższym czasie jej nie zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wiedział, ze podwyżka musi być, tylko niektórzy sugerowali, że bedzie wraz ze startem PL. To co pisałeś, to były tylko Twoje przypuszczenia, ktore opierałeś na bazie tego, że gdzie indziej drożeje. Żadnej wiedzy nie miałeś, te 69 to już totalna bzdura.


  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że za tą podwyżka pójdzie podniesienie jakości do 1080p 8mbps. Jeśli nie to będzie to bardzo słabo wyglądać i np. ja grubo się zastanowię nad ich subskrypcją. Lubię oglądać piłkę ale są jakieś granice. 

Jak wchodzili na nasz rynek to ich mocno broniłem, uważałem że warto dać im czas jeśli chodzi o podniesienie jakości itp. Jednak jak widzę w tym względzie nic a nic nie poprawiają a kasę będą chcieli większą(bądź cyrograf na rok).

Są jakieś granice.  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pawop napisał:

Każdy wiedział, ze podwyżka musi być, tylko niektórzy sugerowali, że bedzie wraz ze startem PL. To co pisałeś, to były tylko Twoje przypuszczenia, ktore opierałeś to na bazie tego, że gdzie indziej drożeje. Żadnej wiedzy nie miałeś, te 69 to już totalna bzdura.

:D:D    nie odwracaj  kota ogonem  ,szkoda ze mod usuną  tamte posty i dyskusję   ale trudno .

W tamtym czasie   maj/czerwiec  jak rzuciłem to info piałeś w innym tonie  ....  bardziej prześmiewczym i wulgarnym ....

 

Nie mniej jednak  informacje miałem dobre  które sprawdziły się w 100%  , ze info o podwyżce będzie  ogłoszeone  w połowie wakacji  również ...

 

A co do samej podwyżki to  minimalny target to 25€/miesiąc  do końca 2023 !!

 

I nie będę się licytował   skąd mam info ( to samo źródło co poprzednio )    .Czas pokaże i to  szybko  jak będzie

 

Ja  bym jeszcze zrozumiał  podwyżkę jak by były pakiety  do wyboru ,ale  ten temat upadł  jako pierwszy .

Codo poprawy jakości  ... mokre sny  720p  i klaskamy  wszyscy jak się nie zatnie .

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, raiders25 napisał:

:D:D    nie odwracaj  kota ogonem  ,szkoda ze mod usuną  tamte posty i dyskusję   ale trudno .

W tamtym czasie   maj/czerwiec  jak rzuciłem to info piałeś w innym tonie  ....  bardziej prześmiewczym i wulgarnym ....

 

Nie mniej jednak  informacje miałem dobre  które sprawdziły się w 100%  , ze info o podwyżce będzie  ogłoszeone  w połowie wakacji  również ...

 

A co do samej podwyżki to  minimalny target to 25€/miesiąc  do końca 2023 !!

 

I nie będę się licytował   skąd mam info ( to samo źródło co poprzednio )    .Czas pokaże i to  szybko  jak będzie

 

Ja  bym jeszcze zrozumiał  podwyżkę jak by były pakiety  do wyboru ,ale  ten temat upadł  jako pierwszy .

Codo poprawy jakości  ... mokre sny  720p  i klaskamy  wszyscy jak się nie zatnie .

 

Nie odwraca tylko doskonale cię wyjaśnił jasnowidzu za 5zł. Nie próbuj pozować na kogoś, kto ma wtyki, bo każdy spodziewał się podwyżek. Raz, podwyżki w innych krajach. Dwa, wręcz hurtowy zaciąg komentatorów- celebrytów z innych stacji, którym trzeba wypłacać tłustą pensję. Trzy, inflacja. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...