Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, wojtmen napisał:

Czy pakiet Viaplay od Play za darmo jest do końca stycznia? Bo nigdzie nie ma takiej informacji.

Tak do końca stycznia. Tutaj znajdziesz informacje w tym temacie:

https://biuroprasowe.play.pl/aktualnosci/691245/specjalna-oferta-play-z-viaplay-w-cenie-abonamentu-internet-stacjonarny-z-telewizja-oraz-filmy-i-sport-juz-od-45-zl-miesiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, damianstar90 napisał:

działa wam viaplay przez kodi na android tv?

U mnie na sony jeszcze kilka dni temu działał. Przed chwilą chciałem go uruchomić to pojawił mi się najpierw komunikat że dodatek Viaplay został zaktualizowany i też przestał działać.

Wersje pokazuje emilsvennesson, mariusz89b - 2.2.5

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, damianstar90 napisał:

oby jakaś aktualizacja to w miarę szybko naprawiła bo chciałem obejrzeć pna a aplikacja na android tv jest beznadziejna i co chwila przycina 

 

Już naprawione. Wersja 2.2.6 działa ok:

https://github.com/Mariusz89B/kodi-viaplay/releases

 

Jak komuś się spieszy, wystarczy ściągnąć i ręcznie zainstalować.

Automatyczna aktualizacja pewnie będzie w repo kwp19 za parę godzin.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że coś takiego istnieje. 😉

Który z krajów afrykańskich ma obecnie najbardziej atrakcyjną i  mocną  ligę piłkarską?

*Liczę na Viaplay też  w temacie czarnoskórych piłkarek..:)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Rozumiem, że chcą rozszerzać ofertę ale Afrykańska Liga Mistrzów? Już lepiej postaraliby się o jakieś mecze reprezentacji wypełniając w ten sposób dni, czy weekendy bez lig krajowych. Na pewno jeszcze coś z reprezentacyjnego "tortu" zostało do zagospodarowania.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2022 o 08:07, wojtmen napisał:

Czy pakiet Viaplay od Play za darmo jest do końca stycznia? Bo nigdzie nie ma takiej informacji. Zastanawiam się teraz jeśli ten pakiet wyłączą jaka jest najtańsza możliwość włączenia tego pakietu? Czy ten kod 17 zł na 4m jeszcze działa? 

Czy będąc na cyrografie na dekoder Play Now TV Box do grudnia 2022, da się wyrwać Viaplay za 15 zł, jak jest obecnie dla nowych umów? 

Szczerze pisząc oferta sportowa nie jest dla mnie ważna. Chciałbym mieć dostęp do samych seriali Nent Group za najniższą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, swordfish napisał:

Czy będąc na cyrografie na dekoder Play Now TV Box do grudnia 2022, da się wyrwać Viaplay za 15 zł, jak jest obecnie dla nowych umów? 

 

Przed chwilą taką umowę z nimi zawarłem. Starą umowę miałem do czerwca. Nie mam telefonu w Play. Umowa na 24 m. 25 zł. za pakiet podstawowy i w tym rzecz jasna Viaplay. 3 miesiące gratis. Jakiś nowy dekoder do tego mają mi przysłać. Mi zależy na NHL i PL, a od nowego roku F1. I najważniejsze na początku rozmowy niby takiej oferty dla mnie nie było, ale jakoś się znalazła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy dekoder?

Play Box 2?

Też mam umowę do czerwca, ale już cyrograf  podpisany z UPC z Viaplay. Tam pakiet wyceniono na 10zł.

Ciekawe co w maju Play zaproponuje w ofercie utrzymaniowej 😉

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lakiman napisał:

Nowy dekoder?

Play Box 2?

Tak ten, ja już go mam, ale coś mi zacina, a jak dadzą nowy to może będzie lepiej działał. Ja nie czekałem na koniec umowy, zależy mi w tej chwili na NHL Nie wiadomo jak długo będą też te promocje, jeśli nawet stracę, to myślę, że niewiele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też proponowano Viaplay w promocyjnej cenie w ofercie utrzymaniowej w ramach Play Now o czym wcześniej pisałem. Ale konsultant jasno podkreślił, że promocja może się skończyć z dnia na dzień i nie będę mógł rościć z tego tytułu żadnych praw.

Więc trochę takie kupowanie "kota w worku". 

 

Jak kogoś interesują prawa sportowe jakie ma Viaplay to warto rozważyć zakup, ale dla filmów i seriali - moim zdaniem nie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, lukas_k napisał:

No to przecież pozyskali eliminacje z Afryki, LM pewnie też jest dlatego, że sprzedaje ją ten sam pośrednik. Ja np. bym obejrzał mecze eliminacyjne np. z Azji czy Ameryki Północnej, bo tam też sporo się dzieje. 

W moim poście chodziło mi właśnie o mecze eliminacyjne MŚ np. z Ameryki Południowej, czy jakieś niezagospodarowane z Europy. Przyznam jednak, że nie wiem jak są podzielone prawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...