Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś ma taką ochotę i nie ma innej alternatywy. Ja Bundesligę oglądam w DAZN DE już od dłuższego czasu.  Do tego "Galeria UPC" + Viaplay ( Smart GO) 

Może kiedyś wrócę do subskrypcji Viaplay jak wystartuje PL 8)

Obecnie dla mnie to sensu nie ma. Płacenie za coś co już opłacam. 

6 minut temu, lakiman napisał:

..albo można przedłużyć umowę z Play i otrzymać dostęp do serwisu w promocyjnej cenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, aboutreka napisał:

 

Nie wiem czy na pewno miała z tym wczorajszą sytuacją związek, ale musiałem się jeszcze raz zalogować  01.02 do  apki na Apple TV.

Natomiast na Android TV już było ok..

Teraz dodatkowo zauważyłem, że wylogowało mnie też z aplikacji w telefonie.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej przekonuje się że w Viaplay w dziale technicznym odpowiedzialnym za wygląd aplikacji i jej funkcjonalność pracują d.e.b.i.l.e.

Platforma nie przestaje zaskakiwać otóż do niedawna można było sobie przeglądać tytuły w konfiguracji pionowej ( po 4 tytuły na szerokość ekranu) co było bardzo wygodne i przyjazne dla użytkownika (chodzi oczywiście o android tv)

Można było także przeprowadzić selekcję tytułów pod względem " ostatnio dodane " 

Co się okazało ? Chyba poszła jakaś aktualizacja i tych funkcjonalności brakuje hehehe 

Brawo mózgi z viaplay !!! 

Mam wrażenie że aktualnie w żadnej sposób nie można dostać się do pełnej listy tytułów z danego gatunku ponieważ zostaje nam tylko strona główna w konfiguracji poziomej i nijak nie można wbić się głębiej )))

Jeszcze raz gratulacje !!!

Ps A żeby było jeszcze zabawniej nikt z tych gejzerów intelektu pionu technicznego nie wpadł na pomysł że przy używaniu chromcasta ( poniżej wersji 4 który ma swojego pilota ) brakuje na aplikacji mobilnej funkcji stop tak by móc przerwać castowanie filmu serialu i wrócić do ekranu głównego ( jest pauza i przewijanie 15 sek do przodu i do tyłu ) 

Wszystkie aplikacje konkurencji posiadają taka funkcjonalność 

Edytowane przez michuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Eksperci. 
Mam problem taki z viaplay ze podczas oglądania na tv samsung co kilka minut zrywa połączenie i automatycznie wraca. Na innych urządzeniach wszystko jest Ok wiec to nie wina internetu. Co może być przyczyna i jak temu zadziałać? 
U mnie jest to samo. Więc to na pewno nie wina internetu.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, jutro na Twitterze będą przeprosiny ? 

Zaczyna się robić niepoważnie.

Na Apple odpukać nie było podobnej sytuacji, ale na Android TV tak: rozłączało transmisję niby z powodu  problemów z internetem gdy inne apki hulały aż miło.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lakiman napisał:

Apka nie przestaje zaskakiwać, czytając powyższe posty...

Viaplay po prostu dba o to żebyśmy się nie nudzili. Ja z kolei całą pierwszą połowę Kamerun-Egipt walczyłem z zalogowaniem się na chromcast 4 bo o dziwo samo mnie wylogowało. Znów pójdzie reklamacja (dla zasady). Człowiek chce się zrelaksować oglądając mecz to zamiast relaksu podniosło mi się ciśnienie...

Szwedzkie badziewie...

Edytowane przez matinen
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...