Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minutes ago, Pawop said:

A może to po prostu dobrze wyglada i nie ma się co oglądać na cyferki?

Dokładnie. Transmisja wygląda po prostu dobrze bo wiele zależy od dosylu, a może też i tego jakimi enkoderami potraktuje to Viaplay.

Ostatnio bawiłem się sporo kanałami dostępnymi w Rakutenie i Samsung Channles i sporo w nich też leci w 720p. I wyglądają bardzo dobrze na dużym tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Pawop napisał:

A może to po prostu dobrze wyglada i nie ma się co oglądać na cyferki?

Może. Szczerze jestem trochę w szoku bo naprawdę zazwyczaj wyłapuje "na oko" różne niuanse, a ten mecz naprawdę jest jedynym z "ładniejszych" w Viaplay. Aż dziwne, że to "tylko 5 mega". Jak się chce to i przy takim bitrate przekaz może dobrze wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik no i co w związku z tym, że jest dopiero teraz? Jest lepiej, a zaraz będzie jak dawniej. Podobno tylu tu pisze o możliwości wyboru. Teraz jest. Jak chcę Multiligę to ją mam. 

Poza tym przez cały czas C+ mógł emitować tylko jeden mecz o 16 - dopiero od czasów pandemii zmieniono do tego podejście. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wcześniej można było pokazywać wiele meczów o 16? Zresztą pisałem nie tylko o PL bo w takiej formie kiedyś oglądałem często LM w końcówce sezonu Ligue1 a nawet mi się zdarzało i Ekstraklasę której ogólnie nie oglądam. Tylko od czasu do czasu lub fragmenty spotkań.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik no i co w związku z tym, że jest dopiero teraz? Jest lepiej, a zaraz będzie jak dawniej. Podobno tylu tu pisze o możliwości wyboru. Teraz jest. Jak chcę Multiligę to ją mam. 
Poza tym przez cały czas C+ mógł emitować tylko jeden mecz o 16 - dopiero od czasów pandemii zmieniono do tego podejście. 
wolałbym oglądać na Canal+ ligę angielską w takiej jakości co byłem przyzwyczajony, niż tak jak teraz... multiliga i jakość Viaplay
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik ta "jakość Viaplay" na meczach ligi angielskiej C+ podobno tyczy się średnio jednego meczu na kolejkę, a nie na wszystkich meczach. Przynajmniej tak niektórzy piszą na forum. Ja jeżeli już zaglądam do ligi angielskiej to właśnie na Multiligę i dzisiaj nie zauważyłem, by był jakiś problem z jakością transmisji łączonej. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, tracenie 2 godzin na antenie kanału linearnego na ciekawe wydarzenia z kilku meczow na raz to nowoczesność nowocześnie to mogłoby być, gdyby tylko Viaplay się chciało... i na oglądanym meczu dostałabym powiadomienie w które klikne i mnie przeniesie tam gdzie był gol, czy jakiś np karny. To byłaby nowoczesność, a nie multiliga która jest archaizmem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archaizm który jest za wysokim standardem dla Viaplay czy Polsatu. Marnowaniem anteny jest transmisja łączona z najlepszej ligi świata😂Za to pokazywanie podrzędnych  drużyn z podrzędnych lig w pucharach już jest nowoczesnością😂Bo jest wszystko

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cidik napisał:

przecież masz multilige w LE choćby. I gdyby to była nowoczesność, to byłoby to od lat a nie dopiero na do widzenia

Jak sama nazwa mówi "nowoczesność" określa coś, co jest nowe - czyli od niedawna. Więc tym samym nie mogło być "od dawna". Przynajmniej idąc Twoim tokiem myślenia. 

Poza tym dobrze wiemy jak było przez wiele lat z meczami o 16tej w TV.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...