Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, monter1981 napisał(a):

Palikot - osoba prywatna. TVP - instytucja należąca do Skarbu Państwa. Naprawdę nie widzisz różnicy?

Jeżeli są tacy uczuleni na mowę nienawiści, to gdyby byli uczciwi zawsze by to piętnowali, a nie tylko wtedy kiedy atakowany był ich pupilek Adamowicz.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, swordfish napisał(a):

Kto jest kompozytorem aktualnej czołówki?

 

We wcześniejszych latach oprawę muzyczną tworzyli Piotr Rubik i Radzimir Dębski.

Jestem pewien, że widziałem gdzieś na Twitterze nie tylko nazwisko autora, a nawet przeglądałem jego stronę internetową, ale niestety nie jestem w stanie aktualnie tego znaleźć. 

 

Edit: Jednak mi się udało - jest to Marcin Wasilewski. Tutaj jego strona: https://wasilewski.pl

Edytowane przez matjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff a już myślałem że znowu Sakiewicz lub Karnowski jako eksperci od wszystkiego wrócili

https://ekspercitvpis.info/2023/

Zresztą nie dziwota skoro za komentowanie mieli płacone https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/krzysztof-brejza-ujawnil-ile-zarobili-komentatorzy-w-tvp-za-rzadow-pis/rnsqg69,79cfc278

Sakiewicza na liście nie widzę ale ładnych kilkanaści osób na nie jest. Jeden komentarz i 500zł w kieszeni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2024 o 09:06, ronnie84 napisał(a):

Coraz więcej krytycznych głosów odnośnie serwisu informacyjnego ,,i9:30". Co ciekawe krytykują nawet fani obecnie rządzących. 

Sądzę że, teraz to jeszcze pikuś. Przypuszczam że, jakieś dwa miesiące przed wyborami samorządowymi, zacznie się prawdziwa jatka. Myślę że Trzaskowski, Sutryk i Jaśkowiak będą gościć w 19.30 niemal codziennie.😁 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2024 o 22:23, dvbtowiec napisał(a):

Oczywiście młody chłopak także targnął się na życie przypadkiem po umożliwieniu jego zidenryfikowania przez PR i TVP.

Przykładowo tutaj to sądziłeś, czy wiedziałeś dlaczego się targnął na życie? Bo przypuszczam że nie siedziałeś w jego głowie, więc również stworzyłeś teorię spiskową.🤔🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BizzareX Udajesz czy o drogę pytasz? :)

Z pewnością targnął się na życie zupełnie przypadkiem po tym gdy cała Polska się dowiedziała że chodzi o niego w tym jego rówieśnicy, mimo iż sprawa była znana od roku, jak nie od dwóch.

Nie obrażaj przede wszystkim swojej inteligencji jeśli nie troszczysz się o moją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pełnomocnik posłanki Magdaleny Filiks przyznał, że ani on, ani jego klientka nigdy stwierdzili, iż to publikacje mediów publicznych przyczyniły się do samobójstwa Mikołaja, syna posłanki PO.

https://i.pl/prawnik-magdaleny-filiks-nigdy-nie-mowilismy-ze-to-media-publiczne-spowodowaly-samobojstwo-mikolaja/ar/c1-17370411

 Rozumiem, ze @dvbtowiec ma na ten temat większą wiedzę od rodziny .

Dodam, ze to była trzecia proba samobójcza, dwie poprzednie miały miejsce przed tym ujawnieniem co podkreślam nigdy miejsca miec nie powinno

Edytowane przez fanbonda
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ciekawe bo właśnie dowiedzieliśmy się, że trwa ponowny proces mordercy Adamowicza i rodzina prezydenta uważa, że tragedia ta miała miejsce przez szczucie TVP. Przyznaje to nawet obrona mordercy. Przed chwilą materiał w Faktach.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...