Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Pawop napisał(a):

Serwis informacyjny dobiera informacje jakie uważa

To też nie do końca tak działa. A dokładniej - owszem, może dobierać, ale przy dobrze tematów redakcja takiego programu, niezależnie od tego, gdzie jest nadawany, musi pamiętać o tym, czy ten dobór jest rzetelny i czy odpowiada wadze danych informacji, czy też tego nie uwzględnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fanbonda napisał(a):

pomija jakieś istotne informacje ,

Na tym bym zakończył "Istotne informacje". Bo teraz się okazuje że wszystkie pominięte informacje są istotne, a przed grudniem to nie miało znaczenia.

I jak już wspomniałem rozbraja mnie to że KRRiT coś zauważyła i jeszcze porównuje to do TVN jako wzór 🤣

I ten słynny już autobus ;)

Cytat

w 19.30 nie poruszono wątku autobusu miejskiego, który (zdaniem opozycji możliwie celowo) blokował wyjazd z Belwederu kolumny prezydenckiej, choć odniosły się do niego zarówno Wydarzenia (w drugim materiale w serwisie), Fakty (ostatni materiał w serwisie pod hasłem spisek autobusowy) oraz Dzisiaj (materiał pod hasłem przypadkowy zbieg niefortunnych zdarzeń) – tłumaczy KRRiT.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Na tym bym zakończył "Istotne informacje". Bo teraz się okazuje że wszystkie pominięte informacje są istotne, a przed grudniem to nie miało znaczenia.

I jak już wspomniałem rozbraja mnie to że KRRiT coś zauważyła i jeszcze porównuje to do TVN jako wzór 🤣

I ten słynny już autobus ;)

 

Skoro właściwie wszystkie media poza TVP mówiły o autobusie to raczej należy przyjąć założenie, ze to one miały rację uznając to za istotne, a nie TVP. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2024 o 16:34, Ipo napisał(a):

Dajcie spokój, kto by się przejmował tą parodią Krajowej Rady ze stronniczym Świrskim. Zrobili z niej to samo co z TK.

I z tym akurat się z tobą zgodzę. Po takich odchyłach jakie zaprezentował Pan Świrski w Radiu Wnet (mam tu na myśli rzekomą pomoc mediów komercyjnych przy zmianie władzy) ktoś z obozu władzy powinnien zainteresować się skróceniem kadencji KRRiT i to przed wprowadzeniem pełnej ustawy medialnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...