Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Pawelgor napisał(a):

Kogo potraktowali jak śmieci? A kto tak naprawdę protestuję? Przestępca Adamczyk, damski bokser? Pereira, który nosił jedzenie politykom. Im ma. Współczuć?

Takie osoby to trzeba siłą wyprowadzić z TAI a nie robić o nich reportaże. No chyba że te byłyby dla TV Republika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było pewne fakty ustalić przed podaniem takiej informacji z dopiskiem że coś jest kontrowersyjne

https://www.fakt.pl/polityka/zuzanna-czyz-corka-prezentera-wiadomosci-tvp-mowi-o-swoim-ojcu/45l2p0h

 

Zuzanna Czyż pracuje od kilku lat OTV Katowice. 

Materiał dotyczył planetarium śląskiego. Skorzystano zatem z materiału regionalnego ósrodka TVP. 

 

Bardzo rzetelny artykuł portalu Rebubliki jak widać. 

Mnie sięgnięcie głebiej zajęło 2 minuty. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak wybacz, mówienie w kanale informacyjnym Republiki, jako jeden z ostatnich przykładów że obiekt spadł na terenie Polski i pokazywanie do tego rzekomych obrazków z tego miejsca, a poinformowanie jak w innych stacjach że obiekt znalazł się na terenie Polski ale to terytorium opuścił to jednak diametralna różnica między "rzetelnością" a rzetelnością.

Kolejny przykład z portalu Republiki, sugerowanie że córka Czyża dorabia sobie dzięki działaniom Sienkiewicza, podczas gdy od 5 lat pracuje w TVP Katowice, jest kolejnym przykładem na "rzetelność".

Chyba że inaczej tą rzetelność rozumiesz.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„19.30” pojawiła się 2 tygodnie temu, a już od kilku dni na Facebooku i Instagramie wyskakuje reklama z przerobionym głosem Marka Czyża, zachęcająca do ściągania aplikacji rzekomo pozwalającej na wygranie dużych pieniędzy:

https://www.facebook.com/reel/356813343715710?fs=e&s=TIeQ9V.

Edytowane przez mastano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem jest niezadowolenie z racji pozostania starych dziennikarzy „Wiadomości" i TVP Info. Spowodowane jest to tym że nowe szefostwo TAI daje możliwość zrehabilitowania się ludziom z TAI za czasów PiSu: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-19-30-wiadomosci-tvp-info-pracownicy-grzegorz-sajor-niezadowolenie

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Maciej Świrski wszczął postępowanie wyjaśniające ws. materiału ze środowego wydania serwisu „19.30”. Reporter Maciej Gąsiorowski pokazał w nim swojego chorego na Alzheimera ojca.

Źródło: WM 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2024 o 20:15, Pawelgor napisał(a):

Dziś w serwisie WOŚP przedstawiony bez nienawiści, bez wymazywania serduszek.

W TVP Info też wspomnali o WOŚPie zapowiadając przy okazji relacje na antenie tej stacji w dniu 32-ego finału akcji który to będzie miał miejsce pod koniec stycznia. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wczorajszy materiał o Alzheimerze mi się nie spodobał, to jest dobry przykład na zilustrowanie powiedzenia "dobrymi chęciami wybrukowane jest piekło". Sam temat jest ważny i padły tam istotne informacje, natomiast wykorzystywanie do tego swojego ojca jest jednak moim zdaniem pewnym nietaktem.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już na początku, że to jest serwis bez polotu, bez jaj więc nie dziwi mnie że jest jak jest bo sam przestałem oglądać dość szybko. Poza tym sympatycy propagandy pouciekali do Republiki. Tak czy inaczej myślę, że TVP zupełnie nie powinna sugerować się oglądalnością. Na pewno nie powinno wrócić jaranie się "pikami" jak miało to miejsce za czasów Kurskiego.

 

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku twierdziłem, ze widz TVNu nie będzie oglądał nowego serwisu, bo i po co. 

Natomiast pochwalę serwis, zdaje się wczoraj poruszony temat finansowania ośrodków leczących dzieci z autyzmem.  Warto poruszać kwestie ważne społecznie, a nie tylko bieżąca nawalanka polityczna. W środę bardzo dużo tematów z kolei z zagranicy co jest rzadkością w serwisach informacyjnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...