Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale argumenty o bezstronności 19.30, można już między bajki włożyć. Nawet dziennikarze którym raczej nie po drodze, z dawną władzą to przyznają.                                            https://www.rp.pl/opinie-polityczno-spoleczne/art39667621-jerzy-surdykowski-politycy-jak-gruszki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nie mówił, że będzie inaczej. Wielokrotnie już pisałem, że naiwny jest ten kto myśli że coś się zmieni, ale takie posty są usuwane. Po prostu będzie inny język przekazu, bez takiego szczucia, ale wiadomo że zawsze będą po czyjejś stronie.

Edytowane przez Kiler
Jeśli posty nie są na temat czy wchodzą w politykę to są usuwane. Żaden post związany z tematem i napisany w normalny sposób nie jest usuwany.
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze, że wczoraj przecierałem oczy widząc w 19.30 ,materiał o miejscówce dla Kamińskiego i Wąsika.🙄 Czy naprawdę główne wydanie wiadomosci, w niemal 40 milionowym kraju, za granicą którego toczy się wojna, marnuje kilka minut programu aby zapoznać widzów z kryminałem w którym zasiądą skazańcy.🤨😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Ipo napisał(a):

Przecież nikt nie mówił, że będzie inaczej.

Były takie zapowiedzi w kampanii. A właśnie... Skoro twierdzisz, że teraz de facto jest tak samo, a w innym wątku wspomniałeś, że cieszysz się, że likwidują patologię poprzedniego Info, czyli rozumiem, że teraz jest inna patologia, z drugiej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2016 o 20:47, widz666 napisał(a):

Nigdy wcześniej w takiej skali tego nie było. Nie było tak prymitywnego i bezwzględnego przejmowania mediów. Dlatego też dziś dziennikarze reagują adekwatnie do sytuacji. Zawsze były jakieś zmiany, natomiast dziś można byłoby porównać, że do TVP wkracza ISIS. Widzimy że mamy do czynienia z nowym, terrorystycznym sposobem działania. Na TVP jest zrzucana bomba atomowa.

 

Jest rok 2023. Dużo czasu minęło. Oj może być gorzej. Dzisiaj dziennikarze nie mieli czasu się pożegnać. Bo z dnia na dzień teleexpresu nie mogłam oglądać😒

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...