Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, dominikm27 napisał:

Nie da się sparować z Canal+ (gdzie mam wykupione HBO GO) aplikacja w telefonie i Android TV proszą o kod aktywacyjny ze strony Canal+ (ma niby być w szczegółach oferty) a tam go nie ma. Tragicznie to jest zrobione.

Na TV LG z 2018 roku w ogóle nie ma aplikacji HBO MAX.

Twój tv nie jest już wspierany dla obu paki go i max, takie życie kupuje się szajungi i lg to się ma po ptakach szybciej niż myślisz.

 

Jestem abo Cana+ i logujesz się tymi samymi danymi co w hbo go no chyba że nigdy nie byłeś to od nowa a kod jest tylko w tej nowej wersji ciezko popytaj na czacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, dominikm27 said:

Nie da się sparować z Canal+ (gdzie mam wykupione HBO GO) aplikacja w telefonie i Android TV proszą o kod aktywacyjny ze strony Canal+ (ma niby być w szczegółach oferty) a tam go nie ma. Tragicznie to jest zrobione.

Na TV LG z 2018 roku w ogóle nie ma aplikacji HBO MAX.

Użyj starych danych z hbo go. HBO max działa idealnie ze szczegółami canal+ online konto. Nie jest potrzebny kod aktywacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Cinemaniac4K napisał:

też jest na filmach brak HDR??

Nie wiem jak na HBO MAX ale na APV są błędnie opisane filmy że niby mają HDR A w rzeczywistości tego nie ma. Może na HBO MAX też te błędy w opisach są

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cinemaniac4K napisał:

Czy u was na TV 4K HDR... też jest na filmach brak HDR??

 

Pierwszy z brzegu - Matrix 4, jest Dolby Vision (HDR).

Ciekawie za to jest z innymi filmami.

Odyseja Kosmiczna, Trylogia Batmana od Nolana, Władca Pierścieni - wszystko dostępne max w 1080p, mimo, że na bluray'ach i w serwisach transakcyjnych (np. Apple TV) można je znaleźć w 4K HDR.

Jak widać, żeby mieć najlepszą jakość trzeba często zapłacić extra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie filmy przeszły z HBO GO do Maxa. Chodzi rzecz jasna o kino światowe. Brak kontrowersyjnego "Malowanego Ptaka" z Czech. Brak nawet tytułów, które w ostatnich dniach dodane zostały do HBO GO. "Mokry pies", "Złodziej", "Uduchowiona Gloria", "Polowanie na czarownice". Tytuły są w HBO GO, nie ma ich w HBO Max. Dodadzą, czy jednak Max będzie bez tytułów z Cinemax? 

Dlatego w tym wypadku proszę o pozostawienie HBO GO, gdyż stracę dostęp do kina światowego.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mattem napisał:

Co to znaczy, że DV to nie HDR? Oczywiście, że ta technika zalicza się formatów HDR.

TV to LG OLED, więc Doby Vision ma priorytet przed HDR10 i tak właśnie mi się wyświetla.


Zasada działania są podobne ale to odrębne dwa standardy. Są filmy w HDR i Dolby Vision. TV które mają Dolby Vision zasadniczo posiadają HDR ale już te co mają HDR nie posiadają Dolby Vision (filmu po prostu nie odpalisz nawet).

Tak więc zapytuję tych co mają HDR... bo widzę że HBO Max na razie jest kompletnie ślepy na HDR.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Artek_ napisał:

nowych metod płatności też nie ma.

hgo-max.jpg

 

Jestem przekonana, że Google Pay jak Apple Pay również przy rejestracji na odpowiedniego e-maila - jako metoda płatności się pojawi. Nie chce mi się tworzyć specjalnie kolejnego, nowego konto, żeby to  sprawdzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, swordfish napisał:

 Dodadzą, czy jednak Max będzie bez tytułów z Cinemax? 

Dlatego w tym wypadku proszę o pozostawienie HBO GO, gdyż stracę dostęp do kina światowego.

 

Myśle, że dodadzą. Uszczuplenie oferty o pozycje Cinemax byłoby bezsensowne, nic by im to nie dało. Poczekajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, swordfish napisał:

Nie wszystkie filmy przeszły z HBO GO do Maxa. Chodzi rzecz jasna o kino światowe. Brak kontrowersyjnego "Malowanego Ptaka" z Czech. Brak nawet tytułów, które w ostatnich dniach dodane zostały do HBO GO. "Mokry pies", "Złodziej", "Uduchowiona Gloria", "Polowanie na czarownice". Tytuły są w HBO GO, nie ma ich w HBO Max. Dodadzą, czy jednak Max będzie bez tytułów z Cinemax? 

Dlatego w tym wypadku proszę o pozostawienie HBO GO, gdyż stracę dostęp do kina światowego.

Przecież nawet w reklamach i banerach pisali że od razu nie będzie pełnej biblioteki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dominikm27 napisał:

Nie da się sparować z Canal+ (gdzie mam wykupione HBO GO) aplikacja w telefonie i Android TV proszą o kod aktywacyjny ze strony Canal+ (ma niby być w szczegółach oferty) a tam go nie ma. Tragicznie to jest zrobione.

Na TV LG z 2018 roku w ogóle nie ma aplikacji HBO MAX.

Daj znać jeżeli uda Ci się połączyć konto C+ z HBO Max. Też chcę wykupić tam pakiet i nie chciałbym mieć przykrej niespodzianki. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...