Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Multimedia nie ma podstawowych kanałów w HD, a Ty liczysz na to, że udostępni coś w 4K ? :rofl:

 

Nie wiem na co liczę ale na coś trzeba ;)

 

Ale jak niby w MM miałoby być 4K, skoro w ich ofercie nie ma dekoderów, kart, które obsługują ten format? Czy są?  :mrgreen:

 

Ja nie słyszałem :) UPC zresztą też nie ma... z dużych krajowych sieci chyba tylko Orange?

 

Nowe kanały w MM:

102 Nicktoons HD

147 Epic Drama HD

187 Red Carpet TV HD (ETV HD)

 

Mam te nowości (Warszawa). Nie sądzę bym w ogóle to oglądał. Także jak dla mnie to tylko statystyka dla podbicia posiadanych kanałów HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro albo w poniedziałek 4 czerwca u mnie w końcu odbędzie się redukcja analogu. Z tego co słyszałem z 53 kanałów w analogu, po redukcji ma zostać się 27 kanałów. Zatem gdzieś w okolicach 12 czerwca ujrzę pełną ofertę cyfrową u siebie plus pewnie te kanały, które teraz zostały dodane.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak niby w MM miałoby być 4K, skoro w ich ofercie nie ma dekoderów, kart, które obsługują ten format? Czy są?  :mrgreen:

 

Przecież nie trzeba brać ich dekodera tylko można moduł do telewizora 4K których u ludzi jest bardzo dużo. Wkładasz i powinno działać.

Edytowane przez Ramirez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie trzeba brać ich dekodera tylko można moduł do telewizora 4K których u ludzi jest bardzo dużo. Wkładasz i powinno działać.

 

Pytanie, czy wszystkie moduły to wspierają. Pamiętam, że w czasach mpeg2 zdarzały się moduły, które później nie obsługiwały MPEG-4, gdy ten się zaczął pojawiać. 

Tutaj też jest zmiana kodeka na HEVC. Chociaż wydaje mi się, że tam bardziej chodziło o przepływność danych tzn. przy MPEG-2 nie było jeszcze HD, więc przepływność danych dla SD była dość niska i te moduły później nie wyrabiały z kanałami HD z większą przepływnością. Z HD na 4K też jest skok w bitrate,  a te moduły w przypadku Multimedii nie są najnowsze, więc nie wiadomo jak to by wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed nami przełomowy dzień, 5 czerwca grupa Discovery kończy z podziałem SD/HD i zostaje tylko HD. Operatorzy dostają możliwość podmiany kanałów Discovery w jakości SD na jakość HD. Lepszej okazji nie będzie aby Discovery Life, ID, Science oraz DTX pojawiły się w ofercie MM w HD.

 

+ jeżeli potwierdzą się moje informacje to na dniach otrzymamy CC Family HD, MTV Polska HD oraz Polsat Viasat Nature HD.

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie redukcja analogu w toku. Dziś na 24 kanałach w analogu pojawiła się plansza informacyjna, że dany kanał dostępny jest tylko w wersji cyfrowej. Z 53 kanałów analogowych pozostanie 29 albo 27. Teraz pozostało już tylko czekać na wyłączenie owych plansz i włączenie pełnej oferty w TVcyfrowej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas 1 grudnia pojawiły się plansze też był piątek jak dziś, 5 we wtorek pełna oferta z tego co tu koledzy pisali to chyba u większości odbywało się to w nocy z poniedziałku na wtorek. MM ma chyba w tedy jakieś prace bo co jakiś czas, przynajmniej u nas we wtorki po północy znika połowa kanałów na jakiś 20-30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...