Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli usługa wi-fi została kupiona w promocji na czas określony, to przy jednostronnym wypowiedzeniu takiej umowy płaci się karę tak samo jak przy innych terminowych usługach. Wszystko jest napisane w podpisywanej umowie. Wysokość kary maleje w raz z upływem czasu.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam też przypadek że kobieta zrezygnowała w 2015 roku ze wszelkich usług Multimedii (potwierdzone na piśmie) i do tej pory odbiera TV analogową i 4 Muxy cyfrowe naziemne za free.

Instalacja została i nikt tego nie wyłączył do końca. :wink:

Zazwyczaj operatorzy kablowi nie wyłączają. W mojej kablowce analog też mi działał, zanim podpisałem umowę na cyfrowa. Ale powiedzmy sobie szczerze - kto prócz dziadków ogląda analog? To nie lata 90te :DDDDDDDDDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli usługa wi-fi została kupiona w promocji na czas określony, to przy jednostronnym wypowiedzeniu takiej umowy płaci się karę tak samo jak przy innych terminowych usługach. Wszystko jest napisane w podpisywanej umowie. Wysokość kary maleje w raz z upływem czasu.  :wink:

A trzeba w wypowiedzeniu ująć że się rezygnuje z Mega Bezprzewodowa Sieć Multimedialna?? i może wiesz ile kara kosztuje za 1 miesiąc do końca umowy??

Edytowane przez michal_dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ująć w wypowiedzeniu z czego się rezygnuje. Skąd niby Multimedia będzie wiedziała z jakiej usługi rezygnujesz ? Karę wylicza się proporcjonalnie według wzoru podanego w umowie.Zależy też czy umowę zawarłeś na rok czy na 2 lata. Masz linki, tu wszystko opisane, i jest też wzór do wyliczenia kary.

 

https://www.multimedia.pl/getattachment/4a76b92c-904c-48c1-874a-d82425491201/P_2018_187_A_Mega-BSM-24_NS_01-05-18-30-11-18.pdf.aspx

https://www.multimedia.pl/getattachment/54a481c7-c503-4c9b-a062-b207fd777767/P_2018_186_A_Mega-BSM-12_NS_01-05-18-30-11-18.pdf.aspx

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Moim rodzicom z końcem sierpnia kończy się umowa na pakiet od Multimedii, więc chciałbym się podpytać co można od nich wyciągnąć przy nowej umowie. 

 

Aktualnie mają (umowa roczna, oferta po złożeniu wypowiedzenia):

- internet 30mbit

- pakiet Maxbox + pakiet HD + Eleven Sports

- Multiroom 

- jakiś dostęp do TV przez internet, ale rodzice z tego nie korzystają.

Aktualnie płacą za całość 65 zł miesięcznie.

 

Multimedia dzwoniła już z propozycją, za to samo proponują teraz 73,00 zł miesięcznie.

 

Co się da uzyskać po złożeniu wypowiedzenia?

Interesuje mnie zostawienie tego co jest najlepiej w tej samej cenie (65 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być pewnie będę na Euro 2016 dali dodatkowe Polsaty. MM zawsze chce zarobić, chociaż jak wiadomo te kanały będą miały powiększone bitrate, więcej miejsca w sieci zajmą a do tego jeszcz 4 dodatkowe serwisy PPV. Chyba że dla kablówek będzie taniej ale bez dodatkowych serwisów ale w tedy to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba będzie nie tylko wyższy bitrate, ale też format 1080p zamiast 1080i, czyli większa płynność. Taki właśnie test prowadzi Polsat na nowym transponderze. Niestety nawet jeśli będą te kanały w Multimedii, to raczej cena niemile nas zaskoczy. Liczyłem, że dostęp sezonowy będzie kosztował maksymalnie 240zł, czyli 20zł miesięcznie licząc na 12 miesięcy, bo oczywiście te rozgrywki w rzeczywistości są przez 8 miesięcy. Jednak podano cenę takiego pakietu dla Ipli i jest to 360zł, czyli 30zł miesięcznie i mniej więcej takiej powinniśmy się spodziewać w kablówkach. Moim zdaniem taka cena jest lekkim przegięciem i ja za tyle na pewno tego nie wezmę, bo nie jest dla mnie tyle warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...