Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki następny etap ? Oczekuję najchętniej na HD-izację. Polsat Viasat Nature,Discovery Science,DTX, TTV,TV4,TV6,Super Polsat....wymieniać by długo. Na razie cisza w tym temacie. W MM zdziwieni że o to pytam....?! Żałośni są, albo mają coś ze wzrokiem.   :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolejnym etapie powinni zabrać się również za net a to grubsza sprawa. Konkurencja oferuje u mnie:

- Orange 300Mbps, z widokami na 600

- UPC 500Mbps

- Vectra 600Mbps

- Netia ma robić w najbliższych miesiącach modernizację do 900Mbps

 

W ostatnich ulotkach MM nie podaje u mnie innej prędkości niż 120Mbps a w sumie i to wygląda blado na tle konkurencji. Pal licho ile osób bierze najszybsze łącze. Marketingowo wyglądają najsłabiej a najbliższe lata (zresztą ostatnie również) to skokowy wzrost szybkości.

Mogliby też zrobić coś z ruchem do tpix'a. Tak by nie leciał przez Cogentco czy innej "Frankfurty". Choć nie wiem na ile to zależy od samej MM. Wiem, że do pewnego momentu miałem pingi <10ms a teraz mam około 52ms bo ruch lata po kontynencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się przesunięcie kanałów Cinemax  HD pozycja 56 i Cinemax 2 HD pozycja 57 odpowiednio na pozycje 58 i 59. Wtedy Filmbox Action z pozycji 58 trafił by na pozycję 56 a Filmbox Arthouse HD pozycja 59 trafił by na pozycję 57. Kanały z pakietu Filmbox byłyby wtedy po kolei obok siebie. Druga sprawa to ciekawi mnie na jakiej pozycji w przyszłości znajdzie się ewentualnie Eleven Sports 4 HD ? Tutaj również pasowałoby aby te kanały były po kolei obok siebie. To jest naturalna kolej rzeczy. Eleven Sports 3 HD jest na pozycji 139, pozycja 140 to już kanały filmowe gdzie znajduje się na 140 AMC HD. Rozwiązaniem byłoby usunięcie dubli Eurosportów SD albo przesunięcie o jedną pozycję w górę wszystkich kanałów sportowych w taki sposób aby Eurosport 1 HD zajął pozycję 121 zaraz po TVN Turbo HD pozycja 120. Wtedy Eleven Sports 3 HD byłby na pozycji 138 i dzięki temu mamy wolną pozycję 139 i tu umieszczamy ewentualnie Eleven Sports 4 HD. Ktoś napisze, że mogę utworzyć swoją listę kanałów. Ja wiem o tym, ale chodzi o rzecz, że podstawowy układ kanałów znowu powoli ulega pewnemu zachwianiu. Ktoś może napisać, że to szczegół ale właśnie "diabeł tkwi w szczegółach".

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś awaria w Cyfrowym Polsacie. Dodatkowo nie działa Motowizja HD praz E-Sport HD, Da Vinci, Boomerang, Epic Drama HD, 13 Ulica, TVS HD, Metro, TV 6 - nadawana jest czerń. Zamiast E! HD jest Eurosport 1 HD, Golf Channel jest History HD, Polsat Sport Extra HD jest Sundance TV HD, Eurosport HD jest statyczna plansza z Sundance TV HD, Sundance TV HD jest AXN HD z trzaskami zamiast dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś awaria w Cyfrowym Polsacie. Dodatkowo nie działa Motowizja HD praz E-Sport HD, Da Vinci, Boomerang, Epic Drama HD, 13 Ulica, TVS HD, Metro, TV 6 - nadawana jest czerń. Zamiast E! HD jest Eurosport 1 HD, Golf Channel jest History HD, Polsat Sport Extra HD jest Sundance TV HD, Eurosport HD jest statyczna plansza z Sundance TV HD, Sundance TV HD jest AXN HD z trzaskami zamiast dźwięku.

 

 

Akurat Motowizja i  E-Sport z CP nie mają nic wspólnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...