Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

To samo z Viasat dodali Epic Drama HD a Polsat Nature dalej w SD, oni idą na ilość a nie jakość co prawda wszystkie nowości ostatnimi czasy są w HD ale to są jakieś śmieci TVR, Red Carpet itp a to co jest w ofercie od dawna nie można się do prosić w HD. Kanałów dziecięcych jest już i tak za dużo w ogóle co to za dziwna umowa z tym Viacomem że trzymają dwa zakodowane/niedostępne miejsca po MTV i do tego te śmieszne duble CC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jes taka że MM to jedyna kablówka która tak głęboko tkwi w SD. Szkoda słów, jak nikt ich nie przejmie to czeka ich smutny koniec.

 

Przesadzasz. MM jest jedyną kablówką obok łódzkiej Toya, która ma w ofercie AMC i Sundance Tv. W UPC jest przynajmniej ten drugi, za to Vectra nie chce włączyć a jednego a ani drugiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest także kablówką która nie ma w ofetcie BBC, Fox, NatGeo, History itp. Natomiast w ofercie posiada około 30 kanałów w SD z dopiskiem HD w tym także darmowy TVP Info. Więc jedno AMC czy Sundance TV aż takiej różnicy nie robi aby polecać MM...

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) MM jest jedyną kablówką obok łódzkiej Toya, która ma w ofercie AMC i Sundance Tv. W UPC jest przynajmniej ten drugi, za to Vectra nie chce włączyć a jednego a ani drugiego...

Inni też mają AMC i Sundance TV:

https://sileman.pl/wp-content/uploads/2018/07/Wykaz-kana%C5%82%C3%B3w-telewizji-cyfrowej-01.07.2018.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko mogę zrozumieć, nie mają umów na HD z Discovery,MTV itp. Ale żeby z Kurskim i Solorzem się nie dogadać w sprawie TV4,TV6 czy TVP Info i puścić to w HD ?? To jest zwykły brak dobrej woli ze strony MM. Prezesi pewnie nawet tego nie oglądają mając satelitarne i pewnie zagraniczne platformy i w nosie mają że abonent na TV 4K ogląda programy w SD. Na Facebooku odpowiedzi ciągle te same : nie mamy informacji w tym temacie. Ano nie mają bo nic w tym zakresie nie robią i chyba nie mają zamiaru robić. Żenada !   :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może MM ma taką chorą strategię że co nowego w ofercie w tym różne ochłapy będą w HD a to co jest już od wielu lat pozostanie w SD? Ludzie w tych czasach, którzy decydują się na płatną TV, chcą mieć lepszą jakość, niż w DVB-T, choć i tam jest darmowe TVP Info w HD, a u nas płatne w SD. Nie wierzę w wyższe koszta z tego powodu, bo sygnał w HD już otrzymują. Wystarczy tylko magiczna zgoda kogoś z góry i podkręcić sygnał.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu. Na forum nie wyrażamy się w sposób wulgarny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam pytanie. Brałem oddzielnie swego czasu Net i TV z MM. TV kończy mi się w lipcu 2019 roku (75zł/msc za SuperBox + Eleven + C+ Prestige). Net kończy mi się w październiku tego roku (44zł/msc za 100mb). Jest nadzieja, że będę coś mógł ugrać, gadając z nimi o jakimś pakiecie łączonym razem na net i TV, czy do czasu zakończenia umowy na telewizję nie mam co się wysilać, a przedłużyć tylko internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam pytanie. Brałem oddzielnie swego czasu Net i TV z MM. TV kończy mi się w lipcu 2019 roku (75zł/msc za SuperBox + Eleven + C+ Prestige). Net kończy mi się w październiku tego roku (44zł/msc za 100mb). Jest nadzieja, że będę coś mógł ugrać, gadając z nimi o jakimś pakiecie łączonym razem na net i TV, czy do czasu zakończenia umowy na telewizję nie mam co się wysilać, a przedłużyć tylko internet?

Możesz wypowiedzieć na wszystko tylko musisz zaznaczyć, że zachowujesz miesięczny okres wypowiedzenia i najlepiej wysłać to poleconym do Gdyni, bo w BOK będą Ci marudzić, że system to traktuje jako zerwanie umowy i trzeba to listem wysyłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam ofertę internet 120 Mb/s+Telewizja (MaxBox,Pakiet HD, Pakiet Sport Champions HD)+ telefonia komórkowa(Pakiet nielimitowanej ilości minut,"Bezpieczny Internet" - Pakiet 2GB,pakiet nielimitowanej ilości SMS i MMS)zaproponowali mi przedłużenie umowy za 92 zł czy da się ugrać taniej jak złożę wypowiedzenie??

Edytowane przez michal_dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmieniałem umowę to poprosiłem, aby był to Arris TG2492. Posiada on częstotliwości 2,4 i 5 GHz. Połączenie jest stabilne i dobry zasięg w mieszkaniu.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę zasilacz w tym Arrisie jak do laptopa, a Multimedia nie ma czasem zgrabniejszych modemów wifi z zasilaczem we wtyczce? Otóż pytam ze względu takiego, że chciałbym powiesić modem wi-fi w przedpokoju, a gniazdko wysoko mam i jak ten cały zasilacz by wisiał to tragedia widok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...