Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@tomekjot: To u nas w mieście są jakieś sieci światłowodowe oprócz tej lokalnej nie pamiętam nazwy, co jest tylko w niektórych blokach CHSM ? Chodzi o to że światłowodów doprowadzony do mieszkania ? Bo u mnie w bloku to sam koncentryk od UPC i MM choć twierdzą że do bloku doprowadzony jest światłowodów, dalej do mieszkań idzie miedź. Kilka dni temu w skrzynce znalazłem ulotkę od lokalnego przedstawiciela UPC że dają już 500 MB/s właśnie na HFC.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michaelis Tak mi mówił miejscowy technik, że to podobno już koniec cyfryzacji. Nie miałem zamiaru pisać dezinformacji w tym temacie. Mogło jemu chodzić o to, że jest to już ostatni etap cyfryzacji, a ja po prostu mogłem go źle zrozumieć. Napisałbyś w takim razie skąd jesteś a napisałeś tylko  oszczędnie że moja miejscowość nie jest ostatnia. Jeśli masz jakieś informacje na ten temat to podziel się tymi informacjami.

 

Jeśli jeszcze gdzieś nie było redukcji analogu i cyfryzacji to nie tylko mnie ale i innych forumowiczów to ciekawi jakie to miejscowości.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba problem tkwi w ruterze.
Podłączyłem laptopa bezpośrednio do modemu i 120 osiągnęło bez problemu.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). W kwestii doboru routera jest inny dział na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Na stronie MM pojawił się nowy spis programów. Link bezpośredni...

https://www.multimedia.pl/getattachment/e5ee2ba9-e758-404f-b2e1-4110963aeb69/MP_01_02_18_programming.pdf.aspx

 

Już mi się nasuwają co najmniej dwie nieścisłości...WP HD jest na kanale nr.38, a nie jak w spisie 232. Druga nieścisłość to taka że FilmBox Premium nie jest nadawany w jakości HD.

 

Pozdrawiam, Marek z Gdyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. W eBOK mam napisane, że mój termin okresu zobowiązania to 31.07.2018. Z kolei rok temu Pani w łódzkim BOK, powiedziała, że mam się zgłosić już w czerwcu tego roku w celu przedłużenia umowy, otrzymałem także SMS z informacją o kończącej się umowie i o możliwości jej przedłużenia. Teraz mam pytanie, czy mogę już teraz wysłać wypowiedzenie? Ponieważ wydaję mi się, że mogę tego dokonać dopiero w lipcu, ale wolę się upewnić. Pozdrawiam.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko można, ale nawet trzeba w tej sytuacji złożyć wypowiedzenie do końca czerwca. 

Babka z BOK miała rację, bo przecież przy umowie(promocji) do końca lipca, pismo 

musi do nich trafić najpóźniej do końca czerwca przy miesięcznym okresie wypowiedzenia.

 

PS. Orientujecie się, czy MultimediaGO działa za granicą? Były chyba niedawno jakieś zmiany w prawie unijnym

i coraz więcej tego typu serwisów można już oglądać poza granicami w kraju, ale nie wiem jak jest z tym naszym?

 

Edit: No niestety według FAQ działa tylko w Polsce.

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Druga nieścisłość to taka że FilmBox Premium nie jest nadawany w jakości HD.

 

Pozdrawiam, Marek z Gdyni.

 

Oni pozostają głusi na fakt nadawania filmbox premium w SD. Pisałem i dzwoniłem w tej sprawie.Odpowiedż była że "przyjrzą się sprawie" i dadzą odpowiedż. Ja się pytam,po co się przyglądać ? Wystarczy włączyć TV i poprawić w spisie programów na ich stronie wykreślając oznaczenie HD. Czy to takie trudne ??? To jest zwykła dezinformacja dla klienta chcącego wykupić pakiet Filmbox. Nie ukrywam że trochę bezczelna informacja wprowadzająca w błąd,

Odpowiedzi od Multimedii oczywiście nie dostałem, to za trudne dla tego operatora poprawić "drobny" błąd.Po prostu mnie to wkurza i tyle. :>

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX Popieram. Albo niech poprawią w spisie programów, albo niech dadzą ten kanał w jakości HD. Chętnie bym widział Polsat Viasat Nature HD zamiast Polsat Viasat Nature SD.

 

U mnie jutro w poniedziałek mają zostać wyłączone plansze w analogu, które "wiszą" już prawie tydzień czasu.  Natomiast  w nocy z poniedziałku na wtorek ma zostać włączona u mnie pełna oferta cyfrowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...