Jump to content

Recommended Posts

Pierwszy telefon ws przedłużenia umowy za Maxboxa,internet 60 mb/s,Pakiet HD,Sport Champions,C+,Filmbox do tego dorzucają mi HBO za free na rok czasu cena 159 zł na razie podziękowałem.Co ciekawe zapytałem o kanały Polsat Premium i o dziwo mają się pojawić nie wiadomo kiedy, zapewne chwyt na klienta by zostać...

A ktoś mi może napisać czy jest mus przyjęcia modemu wifi czy można wybrać inny?-technik twierdzi że ma jeden model tylko z Arrisa-dodatkowo z dużym-laptopowym zasilaczem...[takiej wielkości zasilacz miałem w laptopie Toshiba w 2008 roku]

Twierdzi,że Cisco jest wycofywane.

Generalnie możecie mi napisać jakich marek modemów wifi używa Multimedia ?

Coś mi się nie chce wierzyć że "handlują" tylko jedną marką a w zasadzie nawet jednym modelem z marki Arris...

Edited by m-mediol

O podpinam się pod pytanie - będę brać internet z MM i wolałbym po prostu modem bez żadnego routera i wifi wbudowanego. Do tej pory miałem Motorole w swojej kablowce i chciałbym coś podobnego.

Ktoś się orientuje jak to wygląda w okolicach Kępna i Kalisza? Jakie dają modemy?

Edited by korni007

Pierwszy telefon ws przedłużenia umowy za Maxboxa,internet 60 mb/s,Pakiet HD,Sport Champions,C+,Filmbox do tego dorzucają mi HBO za free na rok czasu cena 159 zł na razie podziękowałem.Co ciekawe zapytałem o kanały Polsat Premium i o dziwo mają się pojawić nie wiadomo kiedy, zapewne chwyt na klienta by zostać...

U mnie po wysłaniu wypowiedzenia: MaxBox, HD, Sport Champions, HBO z HBO GO, 2x multiroom, Multimedia GO, internet 120Mb/s, telefon za 80 PLN.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

O podpinam się pod pytanie - będę brać internet z MM i wolałbym po prostu modem bez żadnego routera i wifi wbudowanego. Do tej pory miałem Motorole w swojej kablowce i chciałbym coś podobnego.

Ktoś się orientuje jak to wygląda w okolicach Kępna i Kalisza? Jakie dają modemy?

W Kaliszu udostępniają router Arris TG2492. Wi-Fi chyba można wyłączyć lub nie konfigurować, jak się nie korzysta.

Cześć. Mam pytanie. Do końca października mam umowę na TV. Wziąłem w promocji Pakiet Mistrzów 2016 (Superbox,Sport HD, Sport Champions HD, C+ Prestige). Jeśli nie przedłużę sam (obojętnie, czy pójdę do BOK, czy przez neta) to sama się automatycznie nie przedłuży? Czy wysyłać wypowiedzenie? Na czacie konsultant zaproponował to samo z jakimś telewizorem za 149 zł. Podziękowałem, nie potrzebuję nowego TV.

Edited by Barti
Wyrażenie skrótowe "TV" piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.

Umowa przejdzie na czas nieokreślony i będziesz płacił dużo drożej - opłaty będą standardowe, a nie promocyjne. Koniecznie wypowiedz umowę to wtedy ugrasz więcej.

Witam, nie wiem czy to dobre miejsce na ten temat, ale może ktoś przerabiał podobny temat.

Zmieniam mieszkanie, no i będę chciał przenieść usługę do nowego lokalu, w którym odbywa się remont. Chciałbym, zanim ściany i podłogi będą zrobione, położyć sieć kablową. Problem polega na tym, że w mieszkaniu nie ma żadnego  kabla TV i nie wiem gdzie się wpiąc. Na infolinii gość mi powiedział, że nie zainstalują mi kablówki wcześniej niż na dzień przeniesienia usługi do drugiego lokalu. Powiedział, że wcześniej mogę to sobie zrobić na własną rękę. Pod innym numerem kazali mi się udać osobiście do lokalnego biura, może oni podeślą technika, który przyjdzie zrobić wywiad. Ktoś przerabiał podobny problem i coś doradzi?

U moich rodziców kończy się umowa na kablówkę.

Aktualnie mają:

- internet 30 mbit

- pakiet TV Max Box + pakiet HD, kanały eleven sports (teraz ten pakiet sie chyba nazywa sports chamipns HD), multiroom i Multmedia GO.

Za wszystko płacą 65 zł miesięcznie.

Jak dzwoniłem wcześniej to oferty za kontynuację tego samego były różne, od 75 do 90 zł...

Wypowiedzenie złożone, dzisiaj miałem telefon - kontynuacja tego co jest za 74 zł (plus podniesienie prędkości netu do 60mbit).

Jak myślicie, co się da uzyskać? Zależało by mi na pozostawieniu ceny bez zmian (65 zł), ewentualnie wchodzi w grę ograniczenie ilości usług by zmieścić się w kosztach.

@rafmik Od samego początku pojawienia się kanałów Eleven Sports pakiet w którym te kanały są nazywa się "Sport Champions HD". Nigdy ten pakiet nie nazywał się inaczej.

Spokojnie możesz zachować tą cenę 65 zł. Dodatkowo zwiększyć internet do 120 mega. Musisz być tylko konsekwentny i stanowczy.

Czyli wystarczy im mówić, że zachowam usługi tylko jak zostawią mi aktualną cenę? 

Mają do mnie dzwonić za tydzień drugi raz, bo dzisiaj im powiedziałem, że muszę przejrzeć oferty konkurencji. 

Czyli wystarczy im mówić, że zachowam usługi tylko jak zostawią mi aktualną cenę? 

Mają do mnie dzwonić za tydzień drugi raz, bo dzisiaj im powiedziałem, że muszę przejrzeć oferty konkurencji. 

Bedą dzwonić wcześniej lub zadzwonią kilka razy, różne osoby.

Dziś napotkałem gościa wysiadającego z firmowego samochodu MM, spytałem go jak wygląda sprawa z tymi kanałami, odpowiedział że na razie trwają niełatwe negocjacje z Polsatem, i na dzisiaj nie jest w stanie powiedzieć czy te kanały PSP będą w naszej kablówce.