Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy telefon ws przedłużenia umowy za Maxboxa,internet 60 mb/s,Pakiet HD,Sport Champions,C+,Filmbox do tego dorzucają mi HBO za free na rok czasu cena 159 zł na razie podziękowałem.Co ciekawe zapytałem o kanały Polsat Premium i o dziwo mają się pojawić nie wiadomo kiedy, zapewne chwyt na klienta by zostać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś mi może napisać czy jest mus przyjęcia modemu wifi czy można wybrać inny?-technik twierdzi że ma jeden model tylko z Arrisa-dodatkowo z dużym-laptopowym zasilaczem...[takiej wielkości zasilacz miałem w laptopie Toshiba w 2008 roku]

Twierdzi,że Cisco jest wycofywane.

Generalnie możecie mi napisać jakich marek modemów wifi używa Multimedia ?

Coś mi się nie chce wierzyć że "handlują" tylko jedną marką a w zasadzie nawet jednym modelem z marki Arris...

Edytowane przez m-mediol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O podpinam się pod pytanie - będę brać internet z MM i wolałbym po prostu modem bez żadnego routera i wifi wbudowanego. Do tej pory miałem Motorole w swojej kablowce i chciałbym coś podobnego.

Ktoś się orientuje jak to wygląda w okolicach Kępna i Kalisza? Jakie dają modemy?

Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon ws przedłużenia umowy za Maxboxa,internet 60 mb/s,Pakiet HD,Sport Champions,C+,Filmbox do tego dorzucają mi HBO za free na rok czasu cena 159 zł na razie podziękowałem.Co ciekawe zapytałem o kanały Polsat Premium i o dziwo mają się pojawić nie wiadomo kiedy, zapewne chwyt na klienta by zostać...

U mnie po wysłaniu wypowiedzenia: MaxBox, HD, Sport Champions, HBO z HBO GO, 2x multiroom, Multimedia GO, internet 120Mb/s, telefon za 80 PLN.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O podpinam się pod pytanie - będę brać internet z MM i wolałbym po prostu modem bez żadnego routera i wifi wbudowanego. Do tej pory miałem Motorole w swojej kablowce i chciałbym coś podobnego.

Ktoś się orientuje jak to wygląda w okolicach Kępna i Kalisza? Jakie dają modemy?

 

W Kaliszu udostępniają router Arris TG2492. Wi-Fi chyba można wyłączyć lub nie konfigurować, jak się nie korzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie. Do końca października mam umowę na TV. Wziąłem w promocji Pakiet Mistrzów 2016 (Superbox,Sport HD, Sport Champions HD, C+ Prestige). Jeśli nie przedłużę sam (obojętnie, czy pójdę do BOK, czy przez neta) to sama się automatycznie nie przedłuży? Czy wysyłać wypowiedzenie? Na czacie konsultant zaproponował to samo z jakimś telewizorem za 149 zł. Podziękowałem, nie potrzebuję nowego TV.

Edytowane przez Barti
Wyrażenie skrótowe "TV" piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy to dobre miejsce na ten temat, ale może ktoś przerabiał podobny temat.

 

Zmieniam mieszkanie, no i będę chciał przenieść usługę do nowego lokalu, w którym odbywa się remont. Chciałbym, zanim ściany i podłogi będą zrobione, położyć sieć kablową. Problem polega na tym, że w mieszkaniu nie ma żadnego  kabla TV i nie wiem gdzie się wpiąc. Na infolinii gość mi powiedział, że nie zainstalują mi kablówki wcześniej niż na dzień przeniesienia usługi do drugiego lokalu. Powiedział, że wcześniej mogę to sobie zrobić na własną rękę. Pod innym numerem kazali mi się udać osobiście do lokalnego biura, może oni podeślą technika, który przyjdzie zrobić wywiad. Ktoś przerabiał podobny problem i coś doradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U moich rodziców kończy się umowa na kablówkę.

Aktualnie mają:

- internet 30 mbit

- pakiet TV Max Box + pakiet HD, kanały eleven sports (teraz ten pakiet sie chyba nazywa sports chamipns HD), multiroom i Multmedia GO.

Za wszystko płacą 65 zł miesięcznie.

 

Jak dzwoniłem wcześniej to oferty za kontynuację tego samego były różne, od 75 do 90 zł...

 

Wypowiedzenie złożone, dzisiaj miałem telefon - kontynuacja tego co jest za 74 zł (plus podniesienie prędkości netu do 60mbit).

 

Jak myślicie, co się da uzyskać? Zależało by mi na pozostawieniu ceny bez zmian (65 zł), ewentualnie wchodzi w grę ograniczenie ilości usług by zmieścić się w kosztach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz zachować tą cenę 65 zł. Dodatkowo zwiększyć internet do 120 mega. Musisz być tylko konsekwentny i stanowczy.

 

 

Czyli wystarczy im mówić, że zachowam usługi tylko jak zostawią mi aktualną cenę? 

Mają do mnie dzwonić za tydzień drugi raz, bo dzisiaj im powiedziałem, że muszę przejrzeć oferty konkurencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystarczy im mówić, że zachowam usługi tylko jak zostawią mi aktualną cenę? 

Mają do mnie dzwonić za tydzień drugi raz, bo dzisiaj im powiedziałem, że muszę przejrzeć oferty konkurencji. 

Bedą dzwonić wcześniej lub zadzwonią kilka razy, różne osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...