Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@kris68 Na TV i dodatkowe pakiety jest 1 miesięczny okres wypowiedzenia, najpóźniej właśnie do 25 dnia miesiąca poprzedzającego. Czyli dziś powinieneś dzwonić pod numer 244 244 244 i kierować się wedle tego co mówi automat. Możesz też zadzwonić pod 345 345 345, ewentualnie wejdź na stronę https://www.multimedia.pl/

i porozmawiaj z konsultantem, na dole po prawej stronie pojawi się czat. Wybierz potem "obsługa klienta/faktury i płatności". Możesz wysłać też listem poleconym do najbliższego BOK ale wtedy nie załapiesz się w terminie i za czerwiec będziesz musiał zapłacić za te pakiety wg ceny standardowej.

 

 

Spotkałem dziś miejscowego technika i rozmawiałem na temat redukcji analogu. W maju ma być redukcja w miejscowościach: Łomża, Bielsk Podlaski, Hajnówka. W czerwcu moja miejscowość Wysokie Mazowieckie, a prawdopodobnie 12 czerwca włączenie pełnej oferty u mnie.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/170331/polsat-sport-premium-w-jakosci-super-hd-czesc-meczow-w-4k.html

Może mi ktoś wytłumaczyć co to jest za format super HD .Polsat jest lepszy niż MM, tworzą nową jakość, MM HD w SD Polsat HD w SHD.Coś co w innych krajach jest normą w naszym kraju jest premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Multimedia ma centrale telefoniczną w Krakowie?-czy to jakaś firma zew.przeszkolona do kontaktów z klientem?

-pytam, bo dzwonili i wysłać mają umowę na maila wstępnie skonfigurowaną przez telefon.

-jeden klik typu akceptuj i wszystko załatwione ma być.

Ale ja z tego nie skorzystam bo z tego co koledzy tutaj piszą to płaca sporo mniej i to za wyższą prędkość niż proponowana mi.

Pozostaje wybór innego dostawcy.

Edytowane przez m-mediol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niedługo kończy mi się umowa. Aktualnie mam Maxboxa + 120Mb + pakiet sport + eleveny + pakiet HD + multiroom (2xcam). Płacę 75 zł.

 

Tak się zastanawiam czy powalczyć o np. HBO lub C+. Jeśli nie to czy z tej ceny co jest coś da się zbić. Może ewentualnie Cinemaxy/Filmboxy?

 

Kolega robił przedłużenie i wywalczył

 

Maxbox + 120Mb + eleveny + HD + internet mobilny + multiroom (2xcam) + HBO (na rok) + canal+ (2 miesiące) za 90.99 zł na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niedługo kończy mi się umowa. Aktualnie mam Maxboxa + 120Mb + pakiet sport + eleveny + pakiet HD + multiroom (2xcam). Płacę 75 zł.

 

Tak się zastanawiam czy powalczyć o np. HBO lub C+. Jeśli nie to czy z tej ceny co jest coś da się zbić. Może ewentualnie Cinemaxy/Filmboxy?

 

Kolega robił przedłużenie i wywalczył

 

Maxbox + 120Mb + eleveny + HD + internet mobilny + multiroom (2xcam) + HBO (na rok) + canal+ (2 miesiące) za 90.99 zł na rok.

 

Nie wiem co teraz da się wynegocjować z MM (negocjowałem jeszcze w czasie negocjacji z UPC) ale ja za to co mam w stopce płacę mniej niż Ty teraz. Umowa na 24m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem TV i mam komunikat o nowych kanałach...
Zobaczymy co i jak, za chwilę sprawdzę.

 

No i pojawił się kanał TV Miejska. Pojawiła się plansza informacyjna - miejski kanał lokalny - Inowrocławska Telewizja Miejska.

 

Są kanały (nie pamiętam czy one były wcześniej, bo mam swoją listę ulubionych)

- Filmbox : Arthouse HD, Action HD, Extra HD.

To tak na szybko.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...