Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej jakbyś Ty negocjował umowę.Dziadkowie to na pewno starsi ludzie a takich łatwo oszukać.

 Tak dlatego dzwonia do mnie, na moj numer tel i sie podaje za niego. Na spokojnie chce sie dowiedziec ile on teraz placi a pozniej wypowiedzenie i rozmowy co DUK w ogole zaproponuje. Ciezko sie czyta ten temat - cofnalem sie na 1150 strone przeczytalem narazie nieco ponad 6-7 stron a tam ciagle przewijaja sie te same tematy - kiedy UPC, kiedy dodadza wam jakis kanal w HD i wieczne narzekanie na MM :) ciezko to sie czyta ale bede wytrwale czytac. 

 

Co do tego tematu wyczekiwania na manne z nieba to podziwiam was naprawde :) ludzie resetuja modemy ,czytaja co im na kanale nr 1235463 wyskoczylo i co to moze oznaczac :D emocje poprostu jak w kinie Hitchcocka :) ze ludzie w XXI wieku zyja dodaniem 1 kanalu do ich miliarda w ofercie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 Tak dlatego dzwonia do mnie, na moj numer tel i sie podaje za niego. Na spokojnie chce sie dowiedziec ile on teraz placi a pozniej wypowiedzenie i rozmowy co DUK w ogole zaproponuje. Ciezko sie czyta ten temat - cofnalem sie na 1150 strone przeczytalem narazie nieco ponad 6-7 stron a tam ciagle przewijaja sie te same tematy - kiedy UPC, kiedy dodadza wam jakis kanal w HD i wieczne narzekanie na MM :) ciezko to sie czyta ale bede wytrwale czytac. 

 

Co do tego tematu wyczekiwania na manne z nieba to podziwiam was naprawde :) ludzie resetuja modemy ,czytaja co im na kanale nr 1235463 wyskoczylo i co to moze oznaczac :D emocje poprostu jak w kinie Hitchcocka :) ze ludzie w XXI wieku zyja dodaniem 1 kanalu do ich miliarda w ofercie :)

Bardzo dobrze ujęte. Ja się zastanawiam czy co niektórzy to skalali się pracą w swoim życiu ? Skąd mają czas na wyłapywanie [beep]ół i przeglądanie oferty ? Czy to są po prostu zgnuśniali ludzie siedzący z paczką chipsów przed TV 24h ? Po co piszą nic nie wnoszące posty, aby przez chwilę zaistnieć ? Czytając to forum zadaję sobie właśnie takie pytania...

Edytowane przez kubus76k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że już ten nowy dostaniesz.

Po ponad dwóch latach czekania mam wreszcie pełną ofertę.

Dekoder wymieniony niestety dostałem taki sam co miałem i na dodatek z odzysku używany Czy jak zadzwonię na infolinię i powiem że nie chce dekodera używanego i w dodatku stary model to jest szansa wywalczyć coś u nich czy lepiej sobie odpuścić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem telefon z BOK gdyż kończy mi się umowa z końcem maja. Rzekomo pakiet CANAL + podrożał wiec musiałbym płacić więcej (ze 102 zł na 124 zł za wszystkie posiadane obecnie uslugi tj. SuperBox,HD,Eleven,pakiet Sport,net 30, 2xmultiroom,telefon,C+Prestige). Pora wysłać wypowiedzenie bo ceny z kosmosu proponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie place za maxbox internet 30mb i pakiet sport champion 84zl wypowedzenie wyslane i chcialem zapytac kogos kto negocjowal albo mam pojecie za ile moge wynegocjowac max +net 120  + canal select?

Ewentualnie 2 opcja max + net 120 z multiroomem i z jednym dekoderem do nagrywania

Edytowane przez sub5even
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dodam jeszcze, że na moim terenie Orange nie przewiduje instalacji światłowodu i oferuje tylko neostradki do 10... a tu hop siup w jeden tydzień Multimedia okablowała światłowodami pół gminy i robi tak cały czas. Wyprzedziła nawet prywaciarzy światłowodowych. Podoba mi się to więc piszę by pokazać, że firma inwestuje i się rozwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...