Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie złożone - Pani mi już chciała wciskać nowy dekoder z dyskiem 500 giga jak argumentowałem wypowiedzenie. :P W ogóle już nie mają druku wypowiedzenia tylko samemu od A do Z trzeba pisać wypowiedzenie. Jakiś upadek. :P

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiler

Dobre, upadek....he he, ale może później będzie wielkie powstanie jak w Batmanie dark knight rises!

Liczę na to bo na razie w mojej lokalizacji żadnych ruchów nie widać...jedno co dobrze śmiga to internet.

 

6188713234.png

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem wam moją historię - Cyrk z Multimedią przy przedłużaniu umowy.

 

Otóż to, 1 kwietnia weszły w życie nowe warunki umowy. Pani konsultantka zapewniała mnie, że oferta zostaje bez zmian, ale dokładają mi HBO GO i wymieniają dekoder na PVR oraz obniżają cenę.

Ale nie mogło się obyć bez ekscesów. W sobotę wyłączono mi CANAL+. W eBOKu usługa była wyróżniona jako aktywna. Zadzwoniłem do działu reklamacji i Pani odsłuchała rozmowę z marca i zapewniła mnie, że w poniedziałek pakiet zostanie włączony, ale nie dostanę na to żadnych papierów, nic nie zrozumiałem z tego co powiedziała, ale jest to jak się domyślam "darmowe testowanie usługi". Niestety, do dzisiaj CANAL+ nie działa, a w eBOKu już pakiet nie widnieje.

Zadzwoniłem ponownie na infolinię i konsultantka oznajmiła mi, że "za chwilkę" oddzwoni do mnie ta Pani, co rozmawiała ze mną w sobotę... Chwilka już minęła i wiem na czym polega takie gadanie (sam pracowałem w wakacje w call-center).

Tak czy inaczej, szlag mnie trafia - jest to zwykłe oszustwo, zawierałem umowę przez infolinię i zgodziłem się na proponowane przez Panią - dotychczasowe warunki. Sama wspominała o jakiejś "mega promocji" na CANAL+.

Jeżeli nikt nie oddzwoni, to przejadę się na Śląską, ale myślę że nic tam nie będą mogli zdziałać, ponieważ umowa nie została zawarta w BOKu, tylko przez infolinię... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie taki sam przypadek z wyłączonym pakietem Canal + Prestige pomimo jego zamówienia przy przedłużaniu umowy w telefonicznym DUK. Musisz sprawdzić czy na papierowej wersji umowy, która powinna dotrzeć do Ciebie pocztą jest wymieniony pakiet Canal + Prestige. Jeśli go tam nie ma oznacza to, że nie masz go w ofercie i musisz się domagać odsłuchania rozmowy telefonicznej, która była nagrana. Jeśli jest w umowie dzwonisz na 244 do działu technicznego i domagasz się uruchomienia pakietu. Też byłem informowany o konieczności czekania jeden, dwa dni, zacząłem uderzać wszystkimi kanałami i uruchomili bodaj po godzinie. Ja zawarłem umowę na to co w podpisie za kwotę 114 PLN / miesiąc teraz też z nimi wojuję. O ile udało się dogadać sprawę Canal + i w ciągu godziny miałem pakiet aktywny to teraz powstały problemy z terminami zakończenia umowy. Byłem mianowicie zapewniany o tym, że wszystkie pakiety kończą się w jednym terminie. W praktyce okazało się, że pakiet kanałów Eleven kończy się o miesiąc później niż usługa DTV, a usługa podwojenia prędkości upload zawarta jest na czas nieoznaczony... Tak czy inaczej wprowadzono mnie w błąd i będę musiał jakoś to odkręcić. Niestety w przypadku firmy Multimedia to jest norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Potwierdzam. Tam gdzie była redukcja, są kanały wymienione u mnie za testy. Czekamy Na MTV HD i na Nickelodeon HD. Ciekawe, czemu Metro nie dali?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też mnie to zastanawia, w każdym razie TVR to nieporozumienie, praktycznie cały czas to call tv, telezakupy i wróżby, za to WP to jakość gorsza niż nie jeden kanał SD.

Swoją drogą, ciekawe ciekawe czy TVP INFO pojawi się w HD?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie WP wygląda jak HD. Jak nie masz to dzwoń do nich, że w TV masz źle ustawione, bo na TV moim 26" Dony LCD dobrze wygląda.

Jednemu klientowi włączyli lepszą jakość a innym złą? :D

26cali to trochę mało, przy ponad 50 calach nawet kanały w HD potrafią wypaść bardzo źle jak jest kiepski bitrate. Wygląda na to, że nadawca zbytnio nie szaleje z bitrate-em, przypomina mi się sytuacja jak kiedyś AXN HD miał bitrate 3,5Mbps hahahaha no ale to przecież w HD!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie posiadam nc+ do końca kwietnia, pakiet extra+ MR standard i płace 69,99 zł. Mam również umowę z Netią na Internet  49,90 -  20 Mbit/s do lipca. Zastanawiam się nad ofertą multimedia. Zaproponowano mi cos takiego : Max Box 157kanałów (41HD) , multiroom, Internet 250 Mbit/s, 6 miesięcy bez opłat potem 98 zł umowa na 2lata. W nc+ mam dekoder z nagrywarką a tu musiałbym kupić dysk twardy i podłączyć do dekodera - jak to się sprawdza w praktyce ? Może ktoś przechodził z nc+ do multimedia - jak z jakością kanałów? W sprawie Internetu - gram w WOT - ważny jest ping - czy jak mam na światłowodzie i oglądam przez niego tv to szybkość ping mi spadnie znacząco - teraz mam prędkość ping od 25-60 ?  Z góry dzięki za odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą na jakość WP chyba trochę dużo osób narzeka i to także spoza MM.

Bitrate pewnie podobny do tego z Videostar. :D

 

U mnie (inny operator) jakość na WP HD jest ok, oglądam okazjonalnie. Oczywiście jest różnica czy jest akurat materiał archiwalny czy coś współcześnie zarejestrowanego, bitrate mam stały ponad 15 Mbps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie posiadam nc+ do końca kwietnia, pakiet extra+ MR standard i płace 69,99 zł. Mam również umowę z Netią na Internet  49,90 -  20 Mbit/s do lipca. Zastanawiam się nad ofertą multimedia. Zaproponowano mi cos takiego : Max Box 157kanałów (41HD) , multiroom, Internet 250 Mbit/s, 6 miesięcy bez opłat potem 98 zł umowa na 2lata. W nc+ mam dekoder z nagrywarką a tu musiałbym kupić dysk twardy i podłączyć do dekodera - jak to się sprawdza w praktyce ? Może ktoś przechodził z nc+ do multimedia - jak z jakością kanałów? W sprawie Internetu - gram w WOT - ważny jest ping - czy jak mam na światłowodzie i oglądam przez niego tv to szybkość ping mi spadnie znacząco - teraz mam prędkość ping od 25-60 ?  Z góry dzięki za odpowiedź?

Jaka lokalizacja ? MM ma bardzo zróżnicowaną ofertę w zależności od miasta. Przy tej ilości kanałów HD, która Ci proponują to nie opłaca się brać ich oferty. Na Twoim miejscu zostałbym w nc+, ewentualnie wziął tylko neta od MM. To co Ci proponują w MM można mieć spokojnie za 79 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC ma już ponad 100HD, ale MMP goni...

Brawo.

Gzie goni to goni, w niektórych lokalizacjach (u mnie) od dawna żadnych ruchów...

Nie ma "parszywej" 13...ba nawet jedynki, czegokolwiek...

Ale pewnie jak ruszą z kopyta to ze 100 kanałów w HD będzie!!! Nie ma co marudzić

Będzie dobrze...kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka lokalizacja ? MM ma bardzo zróżnicowaną ofertę w zależności od miasta. Przy tej ilości kanałów HD, która Ci proponują to nie opłaca się brać ich oferty. Na Twoim miejscu zostałbym w nc+, ewentualnie wziął tylko neta od MM. To co Ci proponują w MM można mieć spokojnie za 79 złotych.

Starogard Gdański. Podczas rozmowy rzeczywiście gość mówił że mamy więcej kanałów HD w ofercie. Jednak jak zostanę w nc+ zapłacę 59,99- a to jest 12 zł więcej niż w miałbym w MM. To zapytam inaczej - za ile wyrwę neta 120 minimalnie jako nowy klient w MAM albo UPC?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...